Szablon:Historia wersji nav: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Dodanie linku do ogólnej historii wersji dla konsol i dla przyszłych aktualizacji
Dostosowanie do szablonu z angielskiej wiki
Linia 1: Linia 1:
{| cellspacing="0" cellpadding="2px" style="border: 1px solid #CCC; background-color: #FFFFFF; width: 290px; font-size: 90%; float: right; clear: right; padding: 2px 2px 0; margin-left: 8px; margin-bottom: 1em"
{| cellspacing="0" cellpadding="2px" style="border: 1px solid #CCC; background-color: #FFFFFF; width: 290px; font-size: 90%; float: right; clear: right; padding: 2px 2px 0; margin-left: 8px; margin-bottom: 1em"
! class="mcwiki-header" style="padding: 2px; text-align: center;" colspan="2" | Historia wersji i przyszłe aktualizacje
! class="mcwiki-header" style="padding: 2px; text-align: center;" colspan="2" | Historia wersji i przyszłe aktualizacje
|-
| colspan="2" style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |
<div style="text-align: center;">'''[[Przyszłe aktualizacje]]'''</div>
|-  
|-  
| colspan="2" |  
| colspan="2" |  
<div style="text-align: center;">'''Komputer'''</div>
<div style="text-align: center;">'''[[Minecraft|Komputer]]'''</div>
|-
|-
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
Linia 15: Linia 18:
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
* [[Przyszłe aktualizacje]]
* [[Przyszłe aktualizacje]]
* [[Wspomniana zawartość]]
* [[Usunięta zawartość]]
|-
|-
| colspan="2" |  
| colspan="2" |  
<div style="text-align: center;">'''Urządzenia mobilne'''</div>
<div style="text-align: center;">'''[[Pocket Edition]]'''</div>
|-
|-
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
Linia 23: Linia 28:
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
* [[Przyszłe aktualizacje/Pocket Edition|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Przyszłe aktualizacje/Pocket Edition|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Wspomniana zawartość/Pocket Edition|Wspomniana zawartość]]
|-
|-
| colspan="2" |  
| colspan="2" |  
<div style="text-align: center;">'''Konsola'''</div>
<div style="text-align: center;">'''[[Console Edition|Konsola]]'''</div>
|-
|-
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
* [[Historia wersji/Konsola|Oficjalna gra]]
* [[Historia wersji/Konsola|Oficjalna gra]]
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
* [[Przyszłe aktualizacje/Konsola|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Wspomniana zawartość/Konsola|Wspomniana zawartość]]
|-
|-
| colspan="2" |  
| colspan="2" |  
Linia 38: Linia 44:
* [[Historia wersji/Pi Edition|Alpha]]
* [[Historia wersji/Pi Edition|Alpha]]
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
* [[Przyszłe aktualizacje/Pi Edition|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Wspomniana zawartość/Pi Edition|Wspomniana zawartość]]
|}<noinclude>
|}<noinclude>



Wersja z 14:37, 18 kwi 2015