Szablon:Historia wersji nav: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
dNie podano opisu zmian
Dodanie linku do ogólnej historii wersji dla konsol i dla przyszłych aktualizacji
Linia 25: Linia 25:
|-
|-
| colspan="2" |  
| colspan="2" |  
<div style="text-align: center;">'''Xbox 360'''</div>
<div style="text-align: center;">'''Konsola'''</div>
|-
|-
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
* [[Historia wersji/Xbox 360|Oficjalna gra]]
* [[Historia wersji/Konsola|Oficjalna gra]]
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |  
* [[Przyszłe aktualizacje/Xbox 360|Przyszłe aktualizacje]]
* [[Przyszłe aktualizacje/Konsola|Przyszłe aktualizacje]]
|-
| colspan="2" |
<div style="text-align: center;">'''PlayStation 3'''</div>
|-
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |
* [[Historia wersji/PlayStation 3|Oficjalna gra]]
| style="padding-left: 4px; border-bottom: 1px solid #CCC; vertical-align: top;" |
* [[Przyszłe aktualizacje/PlayStation 3|Przyszłe aktualizacje]]
|-
|-
| colspan="2" |  
| colspan="2" |  

Wersja z 18:23, 11 kwi 2015