Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
dNie podano opisu zmian |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter_wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Logo strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:Winter_wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Logo strony w gadżecie zimowym | ||
|- | |||
| [[Plik:Earth_Wiki.png]] || [[MediaWiki:fandomdesktop.css]] || Logo strony na artykułach poświęconych [[Minecraft Earth]] | |||
<!-- | <!-- | ||
|- | |- | ||
Wersja z 13:42, 14 maj 2022
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
Loga
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
![]() |
Oprogramowanie | Logo strony |
![]() |
MediaWiki:Gadget-winter.css | Logo strony w gadżecie zimowym |
![]() |
MediaWiki:fandomdesktop.css | Logo strony na artykułach poświęconych Minecraft Earth |
Elementy tła
Ikony
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
| Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce | |
| Oprogramowanie | Favicon w wersji mobilnej | |
| MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | |
![]() |
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css | Ikona przycisku powrotu na górę strony |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe



