Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
d →Ikony |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 49: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Dungeons_Wiki_header.svg]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Header na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | | [[Plik:Dungeons_Wiki_header.svg]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Header na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | ||
--> | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter-header-background.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Górne tło strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:FD-Winter-header-background-light.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Górne tło strony w gadżecie zimowym (jasny motyw) | ||
|- | |||
| [[Plik:FD-Winter-header-background-dark.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Górne tło strony w gadżecie zimowym (ciemny motyw) | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter-snow-background.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Animowany element górnego tła strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:Winter-snow-background.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Animowany element górnego tła strony w gadżecie zimowym | ||
<!-- | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym | | [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym | ||
Wersja z 17:41, 11 maj 2022
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
Loga
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
![]() |
Oprogramowanie | Logo strony |
Elementy tła
Ikony
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
| Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce | |
| Oprogramowanie | Favicon w wersji mobilnej | |
| MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | |
![]() |
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css | Ikona przycisku powrotu na górę strony |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe

