Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Linia 49: Linia 49:
|-
|-
| [[Plik:Dungeons_Wiki_header.svg]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Header na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]]
| [[Plik:Dungeons_Wiki_header.svg]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Header na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]]
-->
|-
|-
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym
|-
|-
| [[Plik:Winter-header-background.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Górne tło strony w gadżecie zimowym
| [[Plik:FD-Winter-header-background-light.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Górne tło strony w gadżecie zimowym (jasny motyw)
|-
| [[Plik:FD-Winter-header-background-dark.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Górne tło strony w gadżecie zimowym (ciemny motyw)
|-
|-
| [[Plik:Winter-snow-background.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Animowany element górnego tła strony w gadżecie zimowym
| [[Plik:Winter-snow-background.gif]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Animowany element górnego tła strony w gadżecie zimowym
|-
<!--
| [[Plik:Winter-Vector-tabs.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło przycisków strony w gadżecie zimowym
|-
| [[Plik:Winter-Vector-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków strony w gadżecie zimowym
|-
|-
| [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym
| [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym

Wersja z 17:41, 11 maj 2022

Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:

Loga

Plik Link do CSS Lokalizacja
Oprogramowanie Logo strony

Elementy tła

Plik Link do CSS Lokalizacja
MediaWiki:Common.css Tło nagłówka (np na stronie głównej)
Plik:Site-background-light Oprogramowanie Tło strony w menu preferencji
MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Light background grass.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Light background deepslate transition.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Light background deepslate.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Light background stone.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Background HiDPI.png MediaWiki:Mobile.css Element tła
Plik:Light background grass dungeons.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła na stronach poświęconych Minecraft Dungeons
Plik:Light background grass earth.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła na stronach poświęconych Minecraft Earth
Plik:Winter-header-bg2.png MediaWiki:Gadget-winter.css Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym
Plik:FD-Winter-header-background-light.png MediaWiki:Gadget-winter.css Górne tło strony w gadżecie zimowym (jasny motyw)
Plik:FD-Winter-header-background-dark.png MediaWiki:Gadget-winter.css Górne tło strony w gadżecie zimowym (ciemny motyw)
Plik:Winter-snow-background.gif MediaWiki:Gadget-winter.css Animowany element górnego tła strony w gadżecie zimowym

Ikony

Plik Link do CSS Lokalizacja
Oprogramowanie Ikona strony w przeglądarce
Oprogramowanie Favicon w wersji mobilnej
MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css Ikona przycisku powrotu na górę strony

Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe