Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 7: | Linia 7: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Site-logo.png]] || Oprogramowanie || Logo strony | | [[Plik:Site-logo.png]] || Oprogramowanie || Logo strony | ||
<!-- | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter_wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Logo strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:Winter_wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Logo strony w gadżecie zimowym | ||
| Linia 17: | Linia 18: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Nether Wiki HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Logo strony w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | | [[Plik:Nether Wiki HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Logo strony w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | ||
--> | |||
|} | |} | ||
| Linia 40: | Linia 42: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Background_HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Mobile.css]] || Element tła | | [[Plik:Background_HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Mobile.css]] || Element tła | ||
|- | |||
| [[Plik:Light background grass dungeons.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | |||
|- | |||
| [[Plik:Light background grass earth.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła na stronach poświęconych [[Minecraft Earth]] | |||
<!-- | |||
|- | |||
| [[Plik:Dungeons_Wiki_header.svg]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Header na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] | |||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym | ||
| Linia 50: | Linia 59: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Winter-Vector-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków strony w gadżecie zimowym | | [[Plik:Winter-Vector-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków strony w gadżecie zimowym | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym | | [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym | ||
| Linia 86: | Linia 79: | ||
|- | |- | ||
| [[Plik:Nether Vector Tabs First HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Rozpoczecie tła przycisków w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | | [[Plik:Nether Vector Tabs First HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Rozpoczecie tła przycisków w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości | ||
--> | |||
|} | |} | ||
Wersja z 23:15, 11 paź 2021
Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:
Loga
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
![]() |
Oprogramowanie | Logo strony |
Elementy tła
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
| MediaWiki:Common.css | Tło nagłówka (np na stronie głównej) | |
| Plik:Site-background-light | Oprogramowanie | Tło strony w menu preferencji |
| MediaWiki:Fandomdesktop.css | Element tła | |
| Plik:Light background grass.png | MediaWiki:Fandomdesktop.css | Element tła |
| Plik:Light background deepslate transition.png | MediaWiki:Fandomdesktop.css | Element tła |
| Plik:Light background deepslate.png | MediaWiki:Fandomdesktop.css | Element tła |
| Plik:Light background stone.png | MediaWiki:Fandomdesktop.css | Element tła |
| Plik:Background HiDPI.png | MediaWiki:Mobile.css | Element tła |
| Plik:Light background grass dungeons.png | MediaWiki:Fandomdesktop.css | Element tła na stronach poświęconych Minecraft Dungeons |
| Plik:Light background grass earth.png | MediaWiki:Fandomdesktop.css | Element tła na stronach poświęconych Minecraft Earth |
Ikony
| Plik | Link do CSS | Lokalizacja |
|---|---|---|
| Oprogramowanie | Ikona strony w przeglądarce | |
| Plik:Mobile logo.png | Oprogramowanie | Favicon w wersji mobilnej |
| MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css | User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów | |
![]() |
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css | Ikona przycisku powrotu na górę strony |
Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe

