Minecraft Wiki Polska:Elementy interfejsu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 7: Linia 7:
|-
|-
| [[Plik:Site-logo.png]] || Oprogramowanie || Logo strony
| [[Plik:Site-logo.png]] || Oprogramowanie || Logo strony
<!--
|-
|-
| [[Plik:Winter_wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Logo strony w gadżecie zimowym
| [[Plik:Winter_wiki.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Logo strony w gadżecie zimowym
Linia 17: Linia 18:
|-
|-
| [[Plik:Nether Wiki HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Logo strony w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości
| [[Plik:Nether Wiki HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Logo strony w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości
-->
|}
|}


Linia 40: Linia 42:
|-
|-
| [[Plik:Background_HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Mobile.css]] || Element tła
| [[Plik:Background_HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Mobile.css]] || Element tła
|-
| [[Plik:Light background grass dungeons.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]]
|-
| [[Plik:Light background grass earth.png]] || [[MediaWiki:Fandomdesktop.css]] || Element tła na stronach poświęconych [[Minecraft Earth]]
<!--
|-
| [[Plik:Dungeons_Wiki_header.svg]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Header na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]]
|-
|-
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym
| [[Plik:Winter-header-bg2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Tło nagłówków strony w gadżecie zimowym
Linia 50: Linia 59:
|-
|-
| [[Plik:Winter-Vector-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków strony w gadżecie zimowym
| [[Plik:Winter-Vector-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Gadget-winter.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków strony w gadżecie zimowym
|-
| [[Plik:Dungeons_Wiki_header.svg]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Header na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]]
|-
| [[Plik:Dungeons-box-background.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Tła nagłówka na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]]
|-
| [[Plik:Dungeons-header-bg.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Górne tło na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]]
|-
| [[Plik:Dungeons-header-bg-hidpi.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Górne tło na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] dla urządzeń o wyższej rozdzielczości
|-
| [[Plik:Dungeons-tabs.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Tło przycisków na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]]
|-
| [[Plik:Dungeons-tabs-hidpi.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Tło przycisków na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] dla urządzeń o wyższej rozdzielczości
|-
| [[Plik:Dungeons-tabs-first.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]]
|-
| [[Plik:Dungeons-tabs-first-hidpi.png]] || [[MediaWiki:Gadget-dungeonsWiki.css]] || Rozpoczęcie tła przycisków na stronach poświęconych [[Minecraft Dungeons]] dla urządzeń o wyższej rozdzielczości
|-
|-
| [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym
| [[Plik:Nether Header BG2.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Tło nagłówka w gadżecie netherowym
Linia 86: Linia 79:
|-
|-
| [[Plik:Nether Vector Tabs First HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Rozpoczecie tła przycisków w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości
| [[Plik:Nether Vector Tabs First HiDPI.png]] || [[MediaWiki:Gadget-nether.css]] || Rozpoczecie tła przycisków w gadżecie netherowym dla urządzeń o wyższej rozdzielczości
-->
|}
|}



Wersja z 23:15, 11 paź 2021

Poniżej znajduje się lista wykorzystywanych elementów interfejsu, w celu ich dokumentacji oraz usunięcia ze strony konserwacyjnej nieużywanych plików:

Loga

Plik Link do CSS Lokalizacja
Oprogramowanie Logo strony

Elementy tła

Plik Link do CSS Lokalizacja
MediaWiki:Common.css Tło nagłówka (np na stronie głównej)
Plik:Site-background-light Oprogramowanie Tło strony w menu preferencji
MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Light background grass.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Light background deepslate transition.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Light background deepslate.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Light background stone.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła
Plik:Background HiDPI.png MediaWiki:Mobile.css Element tła
Plik:Light background grass dungeons.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła na stronach poświęconych Minecraft Dungeons
Plik:Light background grass earth.png MediaWiki:Fandomdesktop.css Element tła na stronach poświęconych Minecraft Earth

Ikony

Plik Link do CSS Lokalizacja
Oprogramowanie Ikona strony w przeglądarce
Plik:Mobile logo.png Oprogramowanie Favicon w wersji mobilnej
MediaWiki:Gadget-Icon-redactor.css User link w gadżecie od wyróżniania redaktorów
MediaWiki:Gadget-scrollUpButton.css Ikona przycisku powrotu na górę strony

Zobacz również: Kategoria:Pliki systemowe