Użytkownik:Vatharannen/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
d VaderVCD przeniósł stronę Użytkownik:VaderVCD/Brudnopis na Użytkownik:VaderVCD/brudnopis, bez pozostawienia przekierowania pod starym tytułem: Poprawna nazwa |
Tłumaczenie osiągnięć |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
== Osiągnięcia == | == Osiągnięcia == | ||
=== | ===Profile i udostępnianie=== | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; width: 100%" | {| class="wikitable" style="text-align:center; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
! Nazwa | ! Nazwa | ||
! Opis | ! Opis | ||
|- | |- | ||
| | | Odpowiedź (Talking Back) | ||
| | | Pozostaw komentarz pod innym komentarzem na czyimś profilu | ||
| | |- | ||
| Tag gracza (Playing Tag) | |||
| ... | |||
|- | |||
| Moje ID (ID Yourself | |||
| ... | |||
|} | |} | ||
=== | ===Sprawdzanie artykułów=== | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; width: 100%" | {| class="wikitable" style="text-align:center; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
! Nazwa | ! Nazwa | ||
! Opis | ! Opis | ||
|- | |- | ||
| | | Kohorta | ||
| Sprawdź 1 artykuł | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Stróż | ||
| Sprawdź 50 artykułów | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Wykrywacz | ||
| Sprawdź 100 artykułów | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Obrońca | ||
| Sprawdź 250 artykułów | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Opiekun | ||
| Sprawdź 500 artykułów | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Wartownik | ||
| Sprawdź 1000 artykułów | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Ochroniarz | ||
| | | Sprawdź 2500 artykułów | ||
| | |- | ||
| Wyrocznia | |||
| Sprawdź 10000 artykułów | |||
|- | |||
| Zawsze na posterunku | |||
| Sprawdź 25000 artykułów | |||
|- | |||
| In'''s'''pektor | |||
| Sprawdź 50000 artykułów | |||
|- | |||
| Saper | |||
| Sprawdź 100000 artykułów | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:36, 22 mar 2016
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Vatharannen/brudnopis.
Jeśli chcesz, możesz pomóc przy jej tworzeniu.
|
.
Jesteś teraz na stronie brudnopisu użytkownika VaderVCD. Możesz przejrzeć moje zapiski.
Jeśli ta strona jest pusta, to znaczy, że aktualnie nie pracuję nad większą edycją/nową stroną.
Osiągnięcia
Profile i udostępnianie
| Nazwa | Opis |
|---|---|
| Odpowiedź (Talking Back) | Pozostaw komentarz pod innym komentarzem na czyimś profilu |
| Tag gracza (Playing Tag) | ... |
| Moje ID (ID Yourself | ... |
Sprawdzanie artykułów
| Nazwa | Opis |
|---|---|
| Kohorta | Sprawdź 1 artykuł |
| Stróż | Sprawdź 50 artykułów |
| Wykrywacz | Sprawdź 100 artykułów |
| Obrońca | Sprawdź 250 artykułów |
| Opiekun | Sprawdź 500 artykułów |
| Wartownik | Sprawdź 1000 artykułów |
| Ochroniarz | Sprawdź 2500 artykułów |
| Wyrocznia | Sprawdź 10000 artykułów |
| Zawsze na posterunku | Sprawdź 25000 artykułów |
| Inspektor | Sprawdź 50000 artykułów |
| Saper | Sprawdź 100000 artykułów |