Użytkownik:Vatharannen/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
W planach mam stronę o saturacji |
I... gotowe! |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
==Saturacja== | ==Saturacja== | ||
'''Saturacja''', zwana inaczej '''nasyceniem''', to okres, podczas którego [[głód]] u gracza nie zanika. Każdy rodzaj [[jedzenie|pożywienia]] ma określony poziom saturacji. | '''Saturacja''', zwana inaczej '''nasyceniem''', to okres, podczas którego [[głód]] u [[gracza]] nie zanika. Każdy rodzaj [[jedzenie|pożywienia]] ma określony poziom saturacji. | ||
Największą ilość punktów nasycenia ma [[złota marchewka]] - aż 14.4 punkta. | Największą ilość punktów nasycenia ma [[złota marchewka]] - aż 14.4 punkta. Najmniejszą wartość saturacji mają [[błazenek]] i [[rozdymka]] - tylko 0.2 punkta. | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
| Linia 19: | Linia 19: | ||
| [[Plik:Jabłko.png|35px]] | | [[Plik:Jabłko.png|35px]] | ||
| 2.4 | | 2.4 | ||
|- | |||
| [[Kawałek arbuza]] | |||
| [[Plik:Melon_kawalek.png|35px]] | |||
| 1.2 | |||
|- | |- | ||
| [[Ziemniak]] | | [[Ziemniak]] | ||
| Linia 31: | Linia 35: | ||
| [[Plik:Trujący_ziemniak.png|35px]] | | [[Plik:Trujący_ziemniak.png|35px]] | ||
| 1.2 | | 1.2 | ||
|- | |||
| [[Marchewka]] | |||
| [[Plik:Marchewka.png|35px]] | |||
| 4.8 | |||
|- | |- | ||
| [[Burak]] | | [[Burak]] | ||
| Linia 48: | Linia 56: | ||
| kawałek - 0.4; całość - 2.8 | | kawałek - 0.4; całość - 2.8 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Ciasto dyniowe]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Placek_dyniowy.png|35px]] | ||
| 4.8 | | 4.8 | ||
|- | |||
| [[Ciastko]] | |||
| [[Plik:Cookie.png|35px]] | |||
| 0.4 | |||
|- | |- | ||
| [[Owoc refrenu]] | | [[Owoc refrenu]] | ||
| [[Plik:Owoc_Chóru.png|35px]] | | [[Plik:Owoc_Chóru.png|35px]] | ||
| 2.4 | | 2.4 | ||
|- | |- | ||
| [[Surowa ryba]] | | [[Surowa ryba]] | ||
| Linia 78: | Linia 86: | ||
| [[Błazenek]] | | [[Błazenek]] | ||
| [[Plik:Błazenek.png|35px]] | | [[Plik:Błazenek.png|35px]] | ||
| 0.2 | |||
|- | |||
| [[Rozdymka]] | |||
| [[Plik:Rozdymka.png|35px]] | |||
| 0.2 | | 0.2 | ||
|- | |- | ||
| Linia 104: | Linia 116: | ||
| 6 | | 6 | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Surowy kurczak]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:RawChicken.png|35px]] | ||
| | | 1.2 | ||
|- | |||
| [[Pieczony kurczak]] | |||
| [[Plik:Cookedchicken.png|35px]] | |||
| 7.2 | |||
|- | |||
| [[Surowa wołowina]] | |||
| [[Plik:RawBeef.png|35px]] | |||
| 1.8 | |||
|- | |||
| [[Befsztyk]] | |||
| [[Plik:Befsztyk.png|35px]] | |||
| 12.8 | |||
|- | |- | ||
| [[Złote jabłko]] | | [[Złote jabłko]] | ||
| Linia 115: | Linia 139: | ||
| [[Plik:Złota_marchewka.png|35px]] | | [[Plik:Złota_marchewka.png|35px]] | ||
| 14.4 | | 14.4 | ||
|- | |||
| [[Zupa grzybowa]] | |||
| [[Plik:Stew.png|35px]] | |||
| 7.2 | |||
|- | |||
| [[Gulasz z królika]] | |||
| [[Plik:Gulasz_z_królika.png|35px]] | |||
| 12 | |||
|- | |||
| [[Oko pająka]] | |||
| [[Plik:Spider_Eye.png|35px]] | |||
| 3.2 | |||
|- | |||
| [[Zgniłe mięso]] | |||
| [[Plik:Zgnilecialo.png|35px]] | |||
| 0.8 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 16:00, 11 mar 2016
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Vatharannen/brudnopis.
Jeśli chcesz, możesz pomóc przy jej tworzeniu.
|
.
Jesteś teraz na stronie brudnopisu użytkownika VaderVCD. Możesz przejrzeć moje zapiski.
Jeśli ta strona jest pusta, to znaczy, że aktualnie nie pracuję nad większą edycją/nową stroną.
Saturacja
Saturacja, zwana inaczej nasyceniem, to okres, podczas którego głód u gracza nie zanika. Każdy rodzaj pożywienia ma określony poziom saturacji.
Największą ilość punktów nasycenia ma złota marchewka - aż 14.4 punkta. Najmniejszą wartość saturacji mają błazenek i rozdymka - tylko 0.2 punkta.