Użytkownik:Tomciu2/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
UWAGA! Usunięcie treści (strona pozostała pusta)! |
test |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{|class="wikitable collapsible collapsed" | |||
!colspan=3|abc | |||
|- | |||
|aaa | |||
|aaaa | |||
|aaaa | |||
|- | |||
|bacna | |||
|aavna | |||
|an | |||
|- | |||
|bacna | |||
|- | |||
|bacna | |||
|- | |||
|bacna | |||
|- | |||
|bacna | |||
|- | |||
|bacna | |||
|- | |||
|bacna 1 {{Anchor|1}} | |||
|- | |||
|bacna | |||
|- | |||
|bacna | |||
|- | |||
|bacna | |||
|- | |||
|bacna | |||
|} | |||
Wersja z 14:37, 26 maj 2012
| abc | ||
|---|---|---|
| aaa | aaaa | aaaa |
| bacna | aavna | an |
| bacna | ||
| bacna | ||
| bacna | ||
| bacna | ||
| bacna | ||
| bacna 1 | ||
| bacna | ||
| bacna | ||
| bacna | ||
| bacna | ||