Użytkownik:TheTNT1500/Stary: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
TheTNT1500 (dyskusja | edycje) Niemieckie konto |
TheTNT1500 (dyskusja | edycje) Szablon |
||
| Linia 19: | Linia 19: | ||
|- | |- | ||
|{{user m}} | |{{user m}} | ||
|- | |||
|{{Userbox|04.10.????|Ten użytkownik ma urodziny 4 pażdzienika|tło1 = Green|tło2 = Blue}} | |||
|- | |- | ||
|{{User chętnie edytuje}} | |{{User chętnie edytuje}} | ||
Wersja z 21:22, 24 maj 2016
Krótka informacja
Jestem Bartosz mam ** (tajemnica) lat i mieszkam w Dukli[1]
Użytkownik
Mam te konto od 10.11.2015 choć zamierzałem już je założyć 19.04.2015.
Czemu założyłem ?
Założyłem, bo jestem fanem minecrafta i postanowiłem edytować tą wiki.
Gry
Na razie gram tylko w minecrafta.
Minecraft
Gram w niego od 2013 ale nie mam konta premium. Za czołem grać na wersji 1.5.2
Wieża
| ||
|---|---|---|
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
|
Podpis
Mój obecny podpis
TheTNT1500
12:54, 9 maj 2016 (UTC)
Opiekuję
Ciekawostka
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.




