Bryłka złota: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
+it
Zryty (dyskusja | edycje)
Linia 31: Linia 31:
}}
}}
|-
|-
! align="center"| [[Czerwone jabłko]] <br />+<br />[[Samorodek złota]]
! [[Kawałek arbuza]] <br />+<br /> Samorodek złota
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Samorodek złota |B1= Samorodek złota |C1= Samorodek złota
|A1= Samorodek złota |B1= Samorodek złota |C1= Samorodek złota
|A2= Samorodek złota |B2= Czerwone jabłko |C2= Samorodek złota
|A2= Samorodek złota |B2= Kawałek arbuza |C2= Samorodek złota
|A3= Samorodek złota |B3= Samorodek złota |C3= Samorodek złota
|A3= Samorodek złota |B3= Samorodek złota |C3= Samorodek złota
|Output= Jabłko (złote)
}}
|-
! [[Kawałek arbuza]] <br />+<br /> Samorodek złota
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Kawałek arbuza    |B2= Samorodek złota
|Output= Błyszczący arbuz
|Output= Błyszczący arbuz
}}
}}

Wersja z 20:20, 14 lip 2013

Artykuł Bryłka złota jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.
Bryłka złota
Typ

Surowce

Wytrzymałość

N/A

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Samorodek złota (ang. Gold Nugget) to przedmiot, który po raz pierwszy pojawił się w wersji Beta 1.9 pre1 i został dodany do gry w oficjalnej wersji 1.0.0. Można go otrzymać zabijając Zombie Pigmana co czyni złoto odnawialnym surowcem. Przekształcić go można w sztabkę złota. Samorodek złota można także połączyć z kawałkiem arbuza, co przekształci go w błyszczącego arbuza.

Crafting

Składniki Przed » Po
Sztabka złota



Samorodek złota






Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Kawałek arbuza
+
Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota Błyszczący arbuz
Samorodek złota
Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Marchewka
+
samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota
Samorodek złota
Samorodek złota
Samorodek złota Samorodek złota Samorodek złota