View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Bryłka złota: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
→Crafting: +1 |
||
| Linia 43: | Linia 43: | ||
|A2= Kawałek arbuza |B2= Samorodek złota | |A2= Kawałek arbuza |B2= Samorodek złota | ||
|Output= Błyszczący arbuz | |Output= Błyszczący arbuz | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Marchewka]] <br>+<br />[[samorodek złota]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Samorodek złota |B1= Samorodek złota |C1= Samorodek złota | |||
|A2= Samorodek złota |B2= Marchewka |C2= Samorodek złota | |||
|A3= Samorodek złota |B3= Samorodek złota |C3= Samorodek złota | |||
|Output= Złota marchewka | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:38, 11 gru 2012
| Artykuł Bryłka złota jest krótki. Możesz pomóc, poszerzając go.
|
Bryłka złota
| Typ |
Surowce |
| Wytrzymałość |
N/A |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Samorodek złota (ang. Gold Nugget) to przedmiot, który po raz pierwszy pojawił się w wersji Beta 1.9 pre1 i został dodany do gry w oficjalnej wersji 1.0.0. Można go otrzymać zabijając Zombie Pigmana co czyni złoto odnawialnym surowcem. Przekształcić go można w sztabkę złota. Samorodek złota można także połączyć z kawałkiem arbuza, co przekształci go w błyszczącego arbuza.
Crafting
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sztabka złota |
| ||||||||||||
| Samorodek złota |
| ||||||||||||
| Czerwone jabłko + Samorodek złota |
| ||||||||||||
| Kawałek arbuza + Samorodek złota |
| ||||||||||||
| Marchewka + samorodek złota |
|