Użytkownik:Nadświetlny/Archiwalna strona: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
d →Wieża: Dodałem Minecraft Dungeons do listy. |
d Aktualizacja w tabeli. |
||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
|- | |- | ||
| 4.11.2020 - 7.03.2021 || Dłuższa przerwa od edycji na wiki, jednakże nadal przeglądałem ją wówczas. | | 4.11.2020 - 7.03.2021 || Dłuższa przerwa od edycji na wiki, jednakże nadal przeglądałem ją wówczas. | ||
|- | |||
| 30.04.2021 - 6.05.2021 || Przerwa w aktywności ze względu na matury. | |||
|} | |} | ||
Wersja z 22:37, 30 kwi 2021
Witam, tutaj Nadświetlny.
Wszelakie zmiany jakie dotyczą podstawowego Minecrafta robione przeze mnie dotyczą wersji Java gdyż tylko tą wersję posiadam. Edycja Bedrock natomiast planowana jest do zakupienia gdzieś w 2021 tj. w tym roku (póki co mam tylko demo).
Dodatkowo mam jeszcze Minecraft Dungeons i ze względu na to, że ostatnio dużo w to grywam to edytowanie głównie się skupia właśnie na artykułach z nim związanych.
| Data lub okres | Zdarzenia |
|---|---|
| 12.10.2020 | Dołączenie do Gamepedii. W moim przypadku użyłem konta z Fandomu (które mam od 2018). |
| 12.10.2020 - 4.11.2020 | Standardowa aktywność. |
| 4.11.2020 - 7.03.2021 | Dłuższa przerwa od edycji na wiki, jednakże nadal przeglądałem ją wówczas. |
| 30.04.2021 - 6.05.2021 | Przerwa w aktywności ze względu na matury. |
Wieża
|
| pl | Język polski jest ojczystym dla tego minepedysty. |
|
| Ten minepedysta posiada Minecraft Java Edition. |
| Ten minepedysta posiada Minecraft Dungeons. |
|
|

