Użytkownik:Druteczka/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Druteczka (dyskusja | edycje)
d brudnopis
Druteczka (dyskusja | edycje)
d brudnopis
Linia 7: Linia 7:
Wstępnie musimy ustalić co znaczy jakie oznaczenie.
Wstępnie musimy ustalić co znaczy jakie oznaczenie.
{|
{|
|-
! Oznaczenie !! Znaczenie
|-
|-
| <code>[ ]</code> || Powietrze (nic)
| <code>[ ]</code> || Powietrze (nic)
Linia 33: Linia 31:
|-
|-
| <code>[<span style="color:gray">[</span><span style="color:green">)</span>]</code> || Lepki piston
| <code>[<span style="color:gray">[</span><span style="color:green">)</span>]</code> || Lepki piston
|-
| <code>[<span style="color:red">►</span>]</code> || Przekaźnik<!--
|-
| <code>[]<code> || Komparator-->
|}
|}
Ewentualnie mogą się pojawić "wielopiętrowe" oznaczenia, w przypadku braku miejsca.
Ewentualnie mogą się pojawić "wielopiętrowe" oznaczenia, w przypadku braku miejsca.
C. d. art. w bud.

Wersja z 12:39, 20 gru 2017

Uwaga!
To tylko brudnopis!

zaawansowany redstone v.0.1 alfa

Autorstwo pragnie zaznaczyć, że takie mechanizmy jakie są tu opisane, rzadko kiedy są potrzebne, chyba, że przy tworzeniu map, bądź po prostu dla rozrywki.


Widziałeś takie rzeczy, jak zamek na kod z wyświetlaczem? Zastanawiasz się jak zbudować takie coś? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie!

Wstępnie musimy ustalić co znaczy jakie oznaczenie.

[ ] Powietrze (nic)
[–] Przełącznik (wejście)
[•] Guzik (wejście) (kolor: szary/brązowy)
[ ] Blok (ogólny)
[-] Czerwona pochodnia z boku bloku (notka:będe używał "redstone torch")
[] Redstone torch
[] Redstone torch (na bloku)
[] Redstone
[] Redstone (na bloku)
[] Wyjście
[[)] Piston
[[)] Lepki piston
[] Przekaźnik

Ewentualnie mogą się pojawić "wielopiętrowe" oznaczenia, w przypadku braku miejsca.

C. d. art. w bud.