Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 24: | Linia 24: | ||
| Diament | | Diament | ||
|- | |- | ||
| | | Lapis Lazuli (barwnik) | ||
| | | Lazuryt | ||
|- | |- | ||
| Pieczony befsztyk | | Pieczony befsztyk | ||
| Linia 41: | Linia 41: | ||
| Slimeball | | Slimeball | ||
| Kula szlamu | | Kula szlamu | ||
|- | |||
| Śnieg (blok) | |||
| Śnieg | |||
|- | |- | ||
| Topór | | Topór | ||
| Linia 56: | Linia 59: | ||
| Zielony barwnik | | Zielony barwnik | ||
| Kaktusowa zieleń | | Kaktusowa zieleń | ||
|- | |||
| Żółty barwnik | |||
| Mleczowa żółć | |||
|} | |} | ||
Wersja z 19:53, 4 kwi 2013
| Nazwa na wiki | Nazwa w grze |
|---|---|
| Atrament | Torbiel z atramentem |
| Blok gliny | Glina |
| Blok Netherowej cegły | Netherowa cegła |
| Czerwone cegły | Cegły |
| Czerwone jabłko | Jabłko |
| Czerwony barwnik | Różana czewień |
| Kryształ diamentu | Diament |
| Lapis Lazuli (barwnik) | Lazuryt |
| Pieczony befsztyk | Befsztyk |
| Potrawka grzybowa | Zupa grzybowa |
| Przewód z czerwonego kamienia | Czerwony kamień |
| Pył czerwonego kamienia | Czerwony proszek |
| Slimeball | Kula szlamu |
| Śnieg (blok) | Śnieg |
| Topór | Siekiera |
| Usmazona ryba | Pieczona ryba |
| Węgiel (przedmiot) | Węgiel |
| Zegarek | Zegar |
| Zielony barwnik | Kaktusowa zieleń |
| Żółty barwnik | Mleczowa żółć |