Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Alex2422 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Alex2422 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 24: Linia 24:
| Diament
| Diament
|-
|-
| Żółty barwnik
| Lapis Lazuli (barwnik)
| Mleczowa żółć
| Lazuryt
|-
|-
| Pieczony befsztyk
| Pieczony befsztyk
Linia 41: Linia 41:
| Slimeball
| Slimeball
| Kula szlamu
| Kula szlamu
|-
| Śnieg (blok)
| Śnieg
|-
|-
| Topór
| Topór
Linia 56: Linia 59:
| Zielony barwnik
| Zielony barwnik
| Kaktusowa zieleń
| Kaktusowa zieleń
|-
| Żółty barwnik
| Mleczowa żółć
|}
|}

Wersja z 19:53, 4 kwi 2013

Nazwa na wiki Nazwa w grze
Atrament Torbiel z atramentem
Blok gliny Glina
Blok Netherowej cegły Netherowa cegła
Czerwone cegły Cegły
Czerwone jabłko Jabłko
Czerwony barwnik Różana czewień
Kryształ diamentu Diament
Lapis Lazuli (barwnik) Lazuryt
Pieczony befsztyk Befsztyk
Potrawka grzybowa Zupa grzybowa
Przewód z czerwonego kamienia Czerwony kamień
Pył czerwonego kamienia Czerwony proszek
Slimeball Kula szlamu
Śnieg (blok) Śnieg
Topór Siekiera
Usmazona ryba Pieczona ryba
Węgiel (przedmiot) Węgiel
Zegarek Zegar
Zielony barwnik Kaktusowa zieleń
Żółty barwnik Mleczowa żółć