Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Alex2422 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Alex2422 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 192: Linia 192:
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
|-
|-
! {{BlockLink|id=8|Cegły}}
! {{BlockLink|Bruk}}
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| 1.5 s
| 1.5 s
Linia 200: Linia 200:
| 0.25 s
| 0.25 s
|-
|-
! {{BlockLink|Kocioł}}
! {{BlockLink|id=53|Bruk z mchem}}
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| 1.5 s
| 1.5 s
Linia 208: Linia 208:
| 0.25 s
| 0.25 s
|-
|-
! {{BlockLink|Bruk}}
! {{BlockLink|id=8|Cegły}}
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| 1.5 s
| 1.5 s
Linia 216: Linia 216:
| 0.25 s
| 0.25 s
|-
|-
! {{BlockLink|id=214|Murek z bruku}}
! {{BlockLink|id=23|Kamienne schody|Schody}}
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| 1.5 s
| 1.5 s
Linia 224: Linia 224:
| 0.25 s
| 0.25 s
|-
|-
! {{BlockLink|id=53|Bruk z mchem}}
! {{BlockLink|id=43|Kamienny schodek|Schodek}}
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| 1.5 s
| 1.5 s
Linia 232: Linia 232:
| 0.25 s
| 0.25 s
|-
|-
! {{BlockLink|id=43|Kamienny schodek|Schodek}}
! {{BlockLink|Kocioł}}
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| 1.5 s
| 1.5 s
Linia 240: Linia 240:
| 0.25 s
| 0.25 s
|-
|-
! {{BlockLink|id=23|Kamienne schody|Schody}}
! {{BlockLink|id=214|Murek z bruku}}
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| style="background-color:#fbb" | 10 s
| 1.5 s
| 1.5 s
Linia 248: Linia 248:
| 0.25 s
| 0.25 s
|-
|-
! {{BlockLink|Kamień}}
! {{BlockLink|id=79|Kamienne cegły}}
| style="background-color:#fbb" | 7.5 s
| style="background-color:#fbb" | 7.5 s
| 1.15 s
| 1.15 s
Linia 256: Linia 256:
| 0.2 s
| 0.2 s
|-
|-
! {{BlockLink|id=79|Kamienne cegły}}
! {{BlockLink|Kamień}}
| style="background-color:#fbb" | 7.5 s
| style="background-color:#fbb" | 7.5 s
| 1.15 s
| 1.15 s
Linia 283: Linia 283:
| style="background-color:#fbb" | 4 s
| style="background-color:#fbb" | 4 s
| 0.6 s
| 0.6 s
| 0.3 s
| 0.2 s
| 0.15 s
| 0.1 s
|-
! {{BlockLink|Tory}}
| 1.05 s
| 0.55 s
| 0.3 s
| 0.3 s
| 0.2 s
| 0.2 s
Linia 302: Linia 294:
| 0.2 s
| 0.2 s
| 0.15 s
| 0.15 s
| 0.1 s
|-
! {{BlockLink|Lód}}
| style="background-color:#fbb" | 0.15 s
| 0.4 s
| 0.2 s
| 0.15 s
| 0.1 s
| 0.1 s
| 0.1 s
|-
|-
Linia 327: Linia 311:
| 0.1 s
| 0.1 s
| 0.05 s
| 0.05 s
|-
! {{BlockLink|Tory}}
| 1.05 s
| 0.55 s
| 0.3 s
| 0.2 s
| 0.15 s
| 0.1 s
|-
! {{BlockLink|Lód}}
| style="background-color:#fbb" | 0.15 s
| 0.4 s
| 0.2 s
| 0.15 s
| 0.1 s
| 0.1 s
|}
|}

Wersja z 21:35, 4 gru 2012

Kilofy Brak Drewniany Kamienny Żelazny Diamentowy Złoty
Wytrzymałość 60 132 251 1562 33
BlockCSS_new.png/1158 Obsydian 4 min 10 s 4 min 10 s 4 min 10 s 4 min 10 s 10 s 4 min 10 s
BlockCSS_new.png/143 Skrzynia Kresu 112.5 s 16.9 s 8.45 s 5.65 s 4.25 s 2.85 s
BlockCSS_new.png/1304 Blok diamentu 25 s 25 s 25 s 1.25 s 0.95 s 25 s
BlockCSS_new.png/34 Blok szmaragdu 25 s 25 s 25 s 1.25 s 0.95 s 25 s
BlockCSS_new.png/1307 Blok żelaza 25 s 25 s 25 s 1.25 s 0.95 s 25 s
BlockCSS_new.png/259 Kowadło 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
BlockCSS_new.png/1798 Kraty 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
BlockCSS_new.png/98 Mob Spawner 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
BlockCSS_new.png/1451 Stół do zaklęć 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
ItemCSS.png/384 Żelazne drzwi 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
BlockCSS_new.png/1315 Dozownik 17.5 s 2.65 s 1.35 s 0.9 s 0.7 s 0.45 s
BlockCSS_new.png/1324 Piec 17.5 s 2.65 s 1.35 s 0.9 s 0.7 s 0.45 s
BlockCSS_new.png/217 Blok Lapisu Lazuli 15 s 15 s 1.15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/1306 Blok złota 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/384 Kamień Kresu 15 s 2.15 s 1.15 s 0.15 s 0.6 s 0.4 s
BlockCSS_new.png/384 Ruda czerwonego kamienia 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/75 Ruda diamentu 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/241 Ruda Lapisu Lazuli 15 s 15 s 1.15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/252 Ruda szmaragdu 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/384 Ruda węgla 15 s 2.25 s 1.15 s 0.75 s 0.6 s 0.4 s
BlockCSS_new.png/384 Ruda złota 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/384 Ruda żelaza 15 s 15 s 1.15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/1140 Bruk 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/53 Bruk z mchem 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/8 Cegły 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/23 Kamienne schody 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/43 Kamienny schodek 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/1440 Kocioł 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/214 Murek z bruku 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/79 Kamienne cegły 7.5 s 1.15 s 0.6 s 0.4 s 0.3 s 0.2 s
BlockCSS_new.png/1132 Kamień 7.5 s 1.15 s 0.6 s 0.4 s 0.3 s 0.2 s
BlockCSS_new.png/23 Schody z kamiennych cegieł 7.5 s 1.15 s 0.6 s 0.4 s 0.3 s 0.2 s
BlockCSS_new.png/1169 Piaskowiec 4 s 0.6 s 0.3 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s
BlockCSS_new.png/23 Schody z piaskowca 4 s 0.6 s 0.3 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s
BlockCSS_new.png/1437 Statyw alchemiczny 4 s 0.6 s 0.3 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s
BlockCSS_new.png/384 Płyta naciskowa 2.5 s 0.75 s 0.15 s 0.1 s 0.1 s 0.05 s
BlockCSS_new.png/1157 Netherrack 2 s 0.3 s 0.15 s 0.1 s 0.1 s 0.05 s
BlockCSS_new.png/1723 Tory 1.05 s 0.55 s 0.3 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s
BlockCSS_new.png/1147 Lód 0.15 s 0.4 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s 0.1 s