Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 192: | Linia 192: | ||
| style="background-color:#fbb" | 15 s | | style="background-color:#fbb" | 15 s | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink| | ! {{BlockLink|Bruk}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 10 s | | style="background-color:#fbb" | 10 s | ||
| 1.5 s | | 1.5 s | ||
| Linia 200: | Linia 200: | ||
| 0.25 s | | 0.25 s | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink| | ! {{BlockLink|id=53|Bruk z mchem}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 10 s | | style="background-color:#fbb" | 10 s | ||
| 1.5 s | | 1.5 s | ||
| Linia 208: | Linia 208: | ||
| 0.25 s | | 0.25 s | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink| | ! {{BlockLink|id=8|Cegły}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 10 s | | style="background-color:#fbb" | 10 s | ||
| 1.5 s | | 1.5 s | ||
| Linia 216: | Linia 216: | ||
| 0.25 s | | 0.25 s | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink|id= | ! {{BlockLink|id=23|Kamienne schody|Schody}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 10 s | | style="background-color:#fbb" | 10 s | ||
| 1.5 s | | 1.5 s | ||
| Linia 224: | Linia 224: | ||
| 0.25 s | | 0.25 s | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink|id= | ! {{BlockLink|id=43|Kamienny schodek|Schodek}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 10 s | | style="background-color:#fbb" | 10 s | ||
| 1.5 s | | 1.5 s | ||
| Linia 232: | Linia 232: | ||
| 0.25 s | | 0.25 s | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink| | ! {{BlockLink|Kocioł}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 10 s | | style="background-color:#fbb" | 10 s | ||
| 1.5 s | | 1.5 s | ||
| Linia 240: | Linia 240: | ||
| 0.25 s | | 0.25 s | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink|id= | ! {{BlockLink|id=214|Murek z bruku}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 10 s | | style="background-color:#fbb" | 10 s | ||
| 1.5 s | | 1.5 s | ||
| Linia 248: | Linia 248: | ||
| 0.25 s | | 0.25 s | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink| | ! {{BlockLink|id=79|Kamienne cegły}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 7.5 s | | style="background-color:#fbb" | 7.5 s | ||
| 1.15 s | | 1.15 s | ||
| Linia 256: | Linia 256: | ||
| 0.2 s | | 0.2 s | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink| | ! {{BlockLink|Kamień}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 7.5 s | | style="background-color:#fbb" | 7.5 s | ||
| 1.15 s | | 1.15 s | ||
| Linia 283: | Linia 283: | ||
| style="background-color:#fbb" | 4 s | | style="background-color:#fbb" | 4 s | ||
| 0.6 s | | 0.6 s | ||
| 0.3 s | | 0.3 s | ||
| 0.2 s | | 0.2 s | ||
| Linia 302: | Linia 294: | ||
| 0.2 s | | 0.2 s | ||
| 0.15 s | | 0.15 s | ||
| 0.1 s | | 0.1 s | ||
|- | |- | ||
| Linia 327: | Linia 311: | ||
| 0.1 s | | 0.1 s | ||
| 0.05 s | | 0.05 s | ||
|- | |||
! {{BlockLink|Tory}} | |||
| 1.05 s | |||
| 0.55 s | |||
| 0.3 s | |||
| 0.2 s | |||
| 0.15 s | |||
| 0.1 s | |||
|- | |||
! {{BlockLink|Lód}} | |||
| style="background-color:#fbb" | 0.15 s | |||
| 0.4 s | |||
| 0.2 s | |||
| 0.15 s | |||
| 0.1 s | |||
| 0.1 s | |||
|} | |} | ||
Wersja z 21:35, 4 gru 2012
| Kilofy | Brak | Drewniany | Kamienny | Żelazny | Diamentowy | Złoty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wytrzymałość | ∞ | 60 | 132 | 251 | 1562 | 33 |
| Obsydian | 4 min 10 s | 4 min 10 s | 4 min 10 s | 4 min 10 s | 10 s | 4 min 10 s |
| Skrzynia Kresu | 112.5 s | 16.9 s | 8.45 s | 5.65 s | 4.25 s | 2.85 s |
| Blok diamentu | 25 s | 25 s | 25 s | 1.25 s | 0.95 s | 25 s |
| Blok szmaragdu | 25 s | 25 s | 25 s | 1.25 s | 0.95 s | 25 s |
| Blok żelaza | 25 s | 25 s | 25 s | 1.25 s | 0.95 s | 25 s |
| Kowadło | 25 s | 3.75 s | 1.9 s | 1.25 s | 0.95 s | 0.65 s |
| Kraty | 25 s | 3.75 s | 1.9 s | 1.25 s | 0.95 s | 0.65 s |
| Mob Spawner | 25 s | 3.75 s | 1.9 s | 1.25 s | 0.95 s | 0.65 s |
| Stół do zaklęć | 25 s | 3.75 s | 1.9 s | 1.25 s | 0.95 s | 0.65 s |
| Żelazne drzwi | 25 s | 3.75 s | 1.9 s | 1.25 s | 0.95 s | 0.65 s |
| Dozownik | 17.5 s | 2.65 s | 1.35 s | 0.9 s | 0.7 s | 0.45 s |
| Piec | 17.5 s | 2.65 s | 1.35 s | 0.9 s | 0.7 s | 0.45 s |
| Blok Lapisu Lazuli | 15 s | 15 s | 1.15 s | 0.75 s | 0.6 s | 15 s |
| Blok złota | 15 s | 15 s | 15 s | 0.75 s | 0.6 s | 15 s |
| Kamień Kresu | 15 s | 2.15 s | 1.15 s | 0.15 s | 0.6 s | 0.4 s |
| Ruda czerwonego kamienia | 15 s | 15 s | 15 s | 0.75 s | 0.6 s | 15 s |
| Ruda diamentu | 15 s | 15 s | 15 s | 0.75 s | 0.6 s | 15 s |
| Ruda Lapisu Lazuli | 15 s | 15 s | 1.15 s | 0.75 s | 0.6 s | 15 s |
| Ruda szmaragdu | 15 s | 15 s | 15 s | 0.75 s | 0.6 s | 15 s |
| Ruda węgla | 15 s | 2.25 s | 1.15 s | 0.75 s | 0.6 s | 0.4 s |
| Ruda złota | 15 s | 15 s | 15 s | 0.75 s | 0.6 s | 15 s |
| Ruda żelaza | 15 s | 15 s | 1.15 s | 0.75 s | 0.6 s | 15 s |
| Bruk | 10 s | 1.5 s | 0.75 s | 0.5 s | 0.4 s | 0.25 s |
| Bruk z mchem | 10 s | 1.5 s | 0.75 s | 0.5 s | 0.4 s | 0.25 s |
| Cegły | 10 s | 1.5 s | 0.75 s | 0.5 s | 0.4 s | 0.25 s |
| Kamienne schody | 10 s | 1.5 s | 0.75 s | 0.5 s | 0.4 s | 0.25 s |
| Kamienny schodek | 10 s | 1.5 s | 0.75 s | 0.5 s | 0.4 s | 0.25 s |
| Kocioł | 10 s | 1.5 s | 0.75 s | 0.5 s | 0.4 s | 0.25 s |
| Murek z bruku | 10 s | 1.5 s | 0.75 s | 0.5 s | 0.4 s | 0.25 s |
| Kamienne cegły | 7.5 s | 1.15 s | 0.6 s | 0.4 s | 0.3 s | 0.2 s |
| Kamień | 7.5 s | 1.15 s | 0.6 s | 0.4 s | 0.3 s | 0.2 s |
| Schody z kamiennych cegieł | 7.5 s | 1.15 s | 0.6 s | 0.4 s | 0.3 s | 0.2 s |
| Piaskowiec | 4 s | 0.6 s | 0.3 s | 0.2 s | 0.15 s | 0.1 s |
| Schody z piaskowca | 4 s | 0.6 s | 0.3 s | 0.2 s | 0.15 s | 0.1 s |
| Statyw alchemiczny | 4 s | 0.6 s | 0.3 s | 0.2 s | 0.15 s | 0.1 s |
| Płyta naciskowa | 2.5 s | 0.75 s | 0.15 s | 0.1 s | 0.1 s | 0.05 s |
| Netherrack | 2 s | 0.3 s | 0.15 s | 0.1 s | 0.1 s | 0.05 s |
| Tory | 1.05 s | 0.55 s | 0.3 s | 0.2 s | 0.15 s | 0.1 s |
| Lód | 0.15 s | 0.4 s | 0.2 s | 0.15 s | 0.1 s | 0.1 s |

