Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Alex2422 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Alex2422 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 31: Linia 31:
| 4.25 s
| 4.25 s
| 2.85 s
| 2.85 s
|-
! {{BlockLink|id=259|Kowadło}}
| style="background-color:#fbb" | 25 s
| 3.75 s
| 1.9 s
| 1.25 s
| 0.95 s
| 0.65 s
|-
! {{ItemLink|id=metal-door|Drzwi|Żelazne drzwi}}
| style="background-color:#fbb" | 25 s
| 3.75 s
| 1.9 s
| 1.25 s
| 0.95 s
| 0.65 s
|-
|-
! {{BlockLink|Blok diamentu}}
! {{BlockLink|Blok diamentu}}
Linia 72: Linia 56:
| style="background-color:#fbb" | 25 s
| style="background-color:#fbb" | 25 s
|-
|-
! {{BlockLink|Stół do zaklęć}}
! {{BlockLink|id=259|Kowadło}}
| style="background-color:#fbb" | 25 s
| style="background-color:#fbb" | 25 s
| 3.75 s
| 3.75 s
Linia 95: Linia 79:
| style="background-color:#fbb" | 0.95 s
| style="background-color:#fbb" | 0.95 s
| style="background-color:#fbb" | 0.65 s
| style="background-color:#fbb" | 0.65 s
|-
! {{BlockLink|Stół do zaklęć}}
| style="background-color:#fbb" | 25 s
| 3.75 s
| 1.9 s
| 1.25 s
| 0.95 s
| 0.65 s
|-
! {{ItemLink|id=metal-door|Drzwi|Żelazne drzwi}}
| style="background-color:#fbb" | 25 s
| 3.75 s
| 1.9 s
| 1.25 s
| 0.95 s
| 0.65 s
|-
|-
! {{BlockLink|Dozownik}}
! {{BlockLink|Dozownik}}
Linia 112: Linia 112:
| 0.45 s
| 0.45 s
|-
|-
! {{BlockLink|Ruda węgla}}
! {{BlockLink|id=217|Blok Lapisu Lazuli|Lapis Lazuli (blok)}}
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| 2.25 s
| 1.15 s
| 1.15 s
| 0.75 s
| 0.6 s
| 0.4 s
|-
! {{BlockLink|id=75|Ruda diamentu|Diament (ruda)}}
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| 0.75 s
| 0.75 s
| 0.6 s
| 0.6 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
|-
|-
! {{BlockLink|id=252|Ruda szmaragdu}}
! {{BlockLink|Blok złota}}
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
Linia 144: Linia 136:
| 0.4 s
| 0.4 s
|-
|-
! {{BlockLink|Ruda złota}}
! {{BlockLink|Ruda czerwonego kamienia}}
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
Linia 152: Linia 144:
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
|-
|-
! {{BlockLink|Ruda żelaza}}
! {{BlockLink|id=75|Ruda diamentu|Diament (ruda)}}
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| 1.15 s
| 0.75 s
| 0.75 s
| 0.6 s
| 0.6 s
Linia 168: Linia 160:
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
|-
|-
! {{BlockLink|Ruda czerwonego kamienia}}
! {{BlockLink|id=252|Ruda szmaragdu}}
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
Linia 176: Linia 168:
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
|-
|-
! {{BlockLink|Blok złota}}
! {{BlockLink|Ruda węgla}}
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| 2.25 s
| 1.15 s
| 0.75 s
| 0.6 s
| 0.4 s
|-
! {{BlockLink|Ruda złota}}
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
Linia 184: Linia 184:
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
|-
|-
! {{BlockLink|id=217|Blok Lapisu Lazuli|Lapis Lazuli (blok)}}
! {{BlockLink|Ruda żelaza}}
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s
| style="background-color:#fbb" | 15 s

Wersja z 21:26, 4 gru 2012

Kilofy Brak Drewniany Kamienny Żelazny Diamentowy Złoty
Wytrzymałość 60 132 251 1562 33
BlockCSS_new.png/1158 Obsydian 4 min 10 s 4 min 10 s 4 min 10 s 4 min 10 s 10 s 4 min 10 s
BlockCSS_new.png/143 Skrzynia Kresu 112.5 s 16.9 s 8.45 s 5.65 s 4.25 s 2.85 s
BlockCSS_new.png/1304 Blok diamentu 25 s 25 s 25 s 1.25 s 0.95 s 25 s
BlockCSS_new.png/34 Blok szmaragdu 25 s 25 s 25 s 1.25 s 0.95 s 25 s
BlockCSS_new.png/1307 Blok żelaza 25 s 25 s 25 s 1.25 s 0.95 s 25 s
BlockCSS_new.png/259 Kowadło 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
BlockCSS_new.png/1798 Kraty 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
BlockCSS_new.png/98 Mob Spawner 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
BlockCSS_new.png/1451 Stół do zaklęć 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
ItemCSS.png/384 Żelazne drzwi 25 s 3.75 s 1.9 s 1.25 s 0.95 s 0.65 s
BlockCSS_new.png/1315 Dozownik 17.5 s 2.65 s 1.35 s 0.9 s 0.7 s 0.45 s
BlockCSS_new.png/1324 Piec 17.5 s 2.65 s 1.35 s 0.9 s 0.7 s 0.45 s
BlockCSS_new.png/217 Blok Lapisu Lazuli 15 s 15 s 1.15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/1306 Blok złota 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/384 Kamień Kresu 15 s 2.15 s 1.15 s 0.15 s 0.6 s 0.4 s
BlockCSS_new.png/384 Ruda czerwonego kamienia 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/75 Ruda diamentu 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/241 Ruda Lapisu Lazuli 15 s 15 s 1.15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/252 Ruda szmaragdu 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/384 Ruda węgla 15 s 2.25 s 1.15 s 0.75 s 0.6 s 0.4 s
BlockCSS_new.png/384 Ruda złota 15 s 15 s 15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/384 Ruda żelaza 15 s 15 s 1.15 s 0.75 s 0.6 s 15 s
BlockCSS_new.png/8 Cegły 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/1440 Kocioł 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/1140 Bruk 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/214 Murek z bruku 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/53 Bruk z mchem 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/43 Kamienny schodek 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/23 Kamienne schody 10 s 1.5 s 0.75 s 0.5 s 0.4 s 0.25 s
BlockCSS_new.png/1132 Kamień 7.5 s 1.15 s 0.6 s 0.4 s 0.3 s 0.2 s
BlockCSS_new.png/79 Kamienne cegły 7.5 s 1.15 s 0.6 s 0.4 s 0.3 s 0.2 s
BlockCSS_new.png/23 Schody z kamiennych cegieł 7.5 s 1.15 s 0.6 s 0.4 s 0.3 s 0.2 s
BlockCSS_new.png/1169 Piaskowiec 4 s 0.6 s 0.3 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s
BlockCSS_new.png/23 Schody z piaskowca 4 s 0.6 s 0.3 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s
BlockCSS_new.png/1723 Tory 1.05 s 0.55 s 0.3 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s
BlockCSS_new.png/1437 Statyw alchemiczny 4 s 0.6 s 0.3 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s
BlockCSS_new.png/1147 Lód 0.15 s 0.4 s 0.2 s 0.15 s 0.1 s 0.1 s
BlockCSS_new.png/384 Płyta naciskowa 2.5 s 0.75 s 0.15 s 0.1 s 0.1 s 0.05 s
BlockCSS_new.png/1157 Netherrack 2 s 0.3 s 0.15 s 0.1 s 0.1 s 0.05 s