Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 80: | Linia 80: | ||
| 0.4 sek. | | 0.4 sek. | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink|id=75|Diament (ruda)}} | ! {{BlockLink|id=75|Ruda diamentu|Diament (ruda)}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| Linia 87: | Linia 87: | ||
| 0.6 sek. | | 0.6 sek. | ||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
|- | |||
! {{BlockLink|id=252|Ruda szmaragdu}} | |||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
| 0.75 sek. | |||
| 0.6 sek. | |||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
|- | |||
! {{BlockLink|Kamień Kresu}} | |||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
| 2.15 sek. | |||
| 1.15 sek. | |||
| 0.15 sek. | |||
| 0.6 sek. | |||
| 0.4 sek. | |||
|- | |- | ||
! {{BlockLink|Ruda złota}} | ! {{BlockLink|Ruda złota}} | ||
| Linia 145: | Linia 161: | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink|Bruk}} | ! {{BlockLink|Bruk}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 10 sek.* | |||
| 1.5 sek. | |||
| 0.75 sek. | |||
| 0.5 sek. | |||
| 0.4 sek. | |||
| 0.25 sek. | |||
|- | |||
! {{BlockLink|Murek z bruku}} | |||
| style="background-color:#fbb" | 10 sek.* | | style="background-color:#fbb" | 10 sek.* | ||
| 1.5 sek. | | 1.5 sek. | ||
| Linia 177: | Linia 201: | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink|Kamień}} | ! {{BlockLink|Kamień}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | |||
| 1.15 sek. | |||
| 0.6 sek. | |||
| 0.4 sek. | |||
| 0.3 sek. | |||
| 0.2 sek. | |||
|- | |||
! {{BlockLink|Kamienne cegły}} | |||
| style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | |||
| 1.15 sek. | |||
| 0.6 sek. | |||
| 0.4 sek. | |||
| 0.3 sek. | |||
| 0.2 sek. | |||
|- | |||
! {{BlockLink|id=23|Schody z kamiennych cegieł|Schody}} | |||
| style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | | style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | ||
| 1.15 sek. | | 1.15 sek. | ||
| Linia 185: | Linia 225: | ||
|- | |- | ||
! {{BlockLink|Piaskowiec}} | ! {{BlockLink|Piaskowiec}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 4 sek.* | |||
| 0.6 sek. | |||
| 0.3 sek. | |||
| 0.2 sek. | |||
| 0.15 sek. | |||
| 0.1 sek. | |||
|- | |||
! {{BlockLink|id=23|Schody z piaskowca|Schody}} | |||
| style="background-color:#fbb" | 4 sek.* | | style="background-color:#fbb" | 4 sek.* | ||
| 0.6 sek. | | 0.6 sek. | ||
Wersja z 18:42, 4 gru 2012
| Kilofy | Brak | Drewniany | Kamienny | Żelazny | Diamentowy | Złoty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wytrzymałość | ∞ | 60 | 132 | 251 | 1562 | 33 |
| Obsydian | 4 min 10 sek.* | 4 min 10 sek.* | 4 min 10 sek.* | 4 min 10 sek.* | 10 sek. | 4 min 10 sek.* |
| Żelazne drzwi | 25 sek.* | 7.5 sek. | 7.5 sek. | 7.5 sek. | 7.5 sek. | 7.5 sek. |
| Blok diamentu | 25 sek.* | 25 sek.* | 25 sek.* | 1.25 sek. | 0.95 sek. | 25 sek.* |
| Blok żelaza | 25 sek.* | 25 sek.* | 25 sek.* | 1.25 sek. | 0.95 sek. | 25 sek.* |
| Mob Spawner | 25 sek.* | 7.5 sek.* | 7.5 sek.* | 7.5 sek.* | 7.5 sek.* | 7.5 sek.* |
| Dozownik | 17.5 sek.* | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. |
| Piec | 17.5 sek.* | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. |
| Ruda węgla | 15 sek.* | 2.25 sek. | 1.15 sek. | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 0.4 sek. |
| Ruda diamentu | 15 sek.* | 15 sek.* | 15 sek.* | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Ruda szmaragdu | 15 sek.* | 15 sek.* | 15 sek.* | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Kamień Kresu | 15 sek.* | 2.15 sek. | 1.15 sek. | 0.15 sek. | 0.6 sek. | 0.4 sek. |
| Ruda złota | 15 sek.* | 15 sek.* | 15 sek.* | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Ruda żelaza | 15 sek.* | 15 sek.* | 1.15 sek. | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Ruda Lapisu Lazuli | 15 sek.* | 15 sek.* | 1.15 sek. | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Ruda czerwonego kamienia | 15 sek.* | 15 sek.* | 15 sek.* | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Blok złota | 15 sek.* | 15 sek.* | 15 sek.* | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Blok Lapisu Lazuli | 15 sek.* | 15 sek.* | 1.15 sek. | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Cegły | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Bruk | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Murek z bruku | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Bruk z mchem | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Kamienny schodek | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Kamienne schody | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Kamień | 7.5 sek.* | 1.15 sek. | 0.6 sek. | 0.4 sek. | 0.3 sek. | 0.2 sek. |
| Kamienne cegły | 7.5 sek.* | 1.15 sek. | 0.6 sek. | 0.4 sek. | 0.3 sek. | 0.2 sek. |
| Schody z kamiennych cegieł | 7.5 sek.* | 1.15 sek. | 0.6 sek. | 0.4 sek. | 0.3 sek. | 0.2 sek. |
| Piaskowiec | 4 sek.* | 0.6 sek. | 0.3 sek. | 0.2 sek. | 0.15 sek. | 0.1 sek. |
| Schody z piaskowca | 4 sek.* | 0.6 sek. | 0.3 sek. | 0.2 sek. | 0.15 sek. | 0.1 sek. |
| Lód | 2.5 sek.* | 0.4 sek. | 0.2 sek. | 0.15 sek. | 0.1 sek. | 0.1 sek. |
| Płyta naciskowa | 2.5 sek.* | 0.75 sek. | 0.15 sek. | 0.1 sek. | 0.1 sek. | 0.05 sek. |
| Netherrack | 2 sek.* | 0.3 sek. | 0.15 sek. | 0.1 sek. | 0.1 sek. | 0.05 sek. |

