Użytkownik:Alex2422/brudnopis: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{ | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
! Kilofy | |||
! Brak | |||
| | ! Drewniany | ||
| | ! Kamienny | ||
| | ! Żelazny | ||
| | ! Diamentowy | ||
| | ! Złoty | ||
| | |- | ||
! [[Wytrzymałość]] | |||
| | | ∞ | ||
| | | 60 | ||
| | | 132 | ||
| | | 251 | ||
| 1562 | |||
| 33 | |||
|- | |||
| | ! {{BlockLink|Obsydian}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 4 min 10 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 4 min 10 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 4 min 10 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 4 min 10 sek.* | ||
| | | 10 sek. | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 4 min 10 sek.* | ||
| | |- | ||
| | ! {{ItemLink|id=metal-door|Drzwi|Żelazne drzwi}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | ||
| | | style="background-color:#ccc" | 7.5 sek. | ||
| style="background-color:#ccc" | 7.5 sek. | |||
| style="background-color:#ccc" | 7.5 sek. | |||
{{ | | style="background-color:#ccc" | 7.5 sek. | ||
| | | style="background-color:#ccc" | 7.5 sek. | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Blok diamentu}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | ||
| | | 1.25 sek. | ||
| 0.95 sek. | |||
| | | style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Blok żelaza}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | ||
| style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | |||
| style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | |||
| 1.25 sek. | |||
| | | 0.95 sek. | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | ||
| | |- | ||
! {{BlockLink|id=98|Mob Spawner}} | |||
| | | style="background-color:#fbb" | 25 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Dozownik}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 17.5 sek.* | |||
| style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | |||
| style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | |||
| | | style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | ||
| | | style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | ||
| | | style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | ||
|- | |||
| | ! {{BlockLink|Piec}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 17.5 sek.* | ||
| | | style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | ||
| | | style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | ||
| | | style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | ||
| | | style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | ||
| | | style="background-color:#ccc" | 5.25 sek. | ||
| | |- | ||
! {{BlockLink|Ruda węgla}} | |||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
{{ | | 2.25 sek. | ||
| | | 1.15 sek. | ||
| | | 0.75 sek. | ||
| | | 0.6 sek. | ||
| | | 0.4 sek. | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|id=75|Diament (ruda)}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
| | | 0.75 sek. | ||
| | | 0.6 sek. | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
|- | |||
! {{BlockLink|Ruda złota}} | |||
{{ | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | 0.75 sek. | ||
| | | 0.6 sek. | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Ruda żelaza}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | 1.15 sek. | ||
| | | 0.75 sek. | ||
| 0.6 sek. | |||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
|- | |||
| | ! {{BlockLink|id=241|Ruda Lapisu Lazuli|Lapis Lazuli (ruda)}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | 1.15 sek. | ||
| | | 0.75 sek. | ||
| | | 0.6 sek. | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Ruda czerwonego kamienia}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| 0.75 sek. | |||
| 0.6 sek. | |||
{{ | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Blok złota}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | | 0.75 sek. | ||
| | | 0.6 sek. | ||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|id=217|Blok Lapisu Lazuli|Lapis Lazuli (blok)}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | |||
| 1.15 sek. | |||
{{ | | 0.75 sek. | ||
| | | 0.6 sek. | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 15 sek.* | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|id=8|Cegły}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 10 sek.* | ||
| | | 1.5 sek. | ||
| | | 0.75 sek. | ||
| 0.5 sek. | |||
| 0.4 sek. | |||
| | | 0.25 sek. | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Bruk}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 10 sek.* | |||
| 1.5 sek. | |||
| 0.75 sek. | |||
| | | 0.5 sek. | ||
| | | 0.4 sek. | ||
| | | 0.25 sek. | ||
|- | |||
| | ! {{BlockLink|id=53|Bruk z mchem}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 10 sek.* | ||
| | | 1.5 sek. | ||
| | | 0.75 sek. | ||
| 0.5 sek. | |||
| | | 0.4 sek. | ||
| | | 0.25 sek. | ||
| | |- | ||
! {{BlockLink|id=43|Kamienny schodek|Schodek}} | |||
| style="background-color:#fbb" | 10 sek.* | |||
| 1.5 sek. | |||
| | | 0.75 sek. | ||
| | | 0.5 sek. | ||
| | | 0.4 sek. | ||
| | | 0.25 sek. | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|id=23|Kamienne schody|Schody}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 10 sek.* | ||
| | | 1.5 sek. | ||
| | | 0.75 sek. | ||
| | | 0.5 sek. | ||
| | | 0.4 sek. | ||
| | | 0.25 sek. | ||
|- | |||
! {{BlockLink|Kamień}} | |||
{{ | | style="background-color:#fbb" | 7.5 sek.* | ||
| | | 1.15 sek. | ||
| | | 0.6 sek. | ||
| | | 0.4 sek. | ||
| | | 0.3 sek. | ||
| | | 0.2 sek. | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Piaskowiec}} | ||
| style="background-color:#fbb" | 4 sek.* | |||
| | | 0.6 sek. | ||
| | | 0.3 sek. | ||
| | | 0.2 sek. | ||
| | | 0.15 sek. | ||
| 0.1 sek. | |||
|- | |||
{{ | ! {{BlockLink|Lód}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 2.5 sek.* | ||
| | | 0.4 sek. | ||
| | | 0.2 sek. | ||
| | | 0.15 sek. | ||
| | | 0.1 sek. | ||
| | | 0.1 sek. | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Płyta naciskowa}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 2.5 sek.* | ||
| 0.75 sek. | |||
| 0.15 sek. | |||
| 0.1 sek. | |||
| | | 0.1 sek. | ||
| | | 0.05 sek. | ||
| | |- | ||
| | ! {{BlockLink|Netherrack}} | ||
| | | style="background-color:#fbb" | 2 sek.* | ||
| | | 0.3 sek. | ||
| | | 0.15 sek. | ||
| | | 0.1 sek. | ||
| | | 0.1 sek. | ||
| 0.05 sek. | |||
|} | |||
Wersja z 18:17, 4 gru 2012
| Kilofy | Brak | Drewniany | Kamienny | Żelazny | Diamentowy | Złoty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wytrzymałość | ∞ | 60 | 132 | 251 | 1562 | 33 |
| Obsydian | 4 min 10 sek.* | 4 min 10 sek.* | 4 min 10 sek.* | 4 min 10 sek.* | 10 sek. | 4 min 10 sek.* |
| Żelazne drzwi | 25 sek.* | 7.5 sek. | 7.5 sek. | 7.5 sek. | 7.5 sek. | 7.5 sek. |
| Blok diamentu | 25 sek.* | 25 sek.* | 25 sek.* | 1.25 sek. | 0.95 sek. | 25 sek.* |
| Blok żelaza | 25 sek.* | 25 sek.* | 25 sek.* | 1.25 sek. | 0.95 sek. | 25 sek.* |
| Mob Spawner | 25 sek.* | 7.5 sek.* | 7.5 sek.* | 7.5 sek.* | 7.5 sek.* | 7.5 sek.* |
| Dozownik | 17.5 sek.* | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. |
| Piec | 17.5 sek.* | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. | 5.25 sek. |
| Ruda węgla | 15 sek.* | 2.25 sek. | 1.15 sek. | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 0.4 sek. |
| Diament (ruda) | 15 sek.* | 15 sek.* | 15 sek.* | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Ruda złota | 15 sek.* | 15 sek.* | 15 sek.* | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Ruda żelaza | 15 sek.* | 15 sek.* | 1.15 sek. | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Ruda Lapisu Lazuli | 15 sek.* | 15 sek.* | 1.15 sek. | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Ruda czerwonego kamienia | 15 sek.* | 15 sek.* | 15 sek.* | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Blok złota | 15 sek.* | 15 sek.* | 15 sek.* | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Blok Lapisu Lazuli | 15 sek.* | 15 sek.* | 1.15 sek. | 0.75 sek. | 0.6 sek. | 15 sek.* |
| Cegły | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Bruk | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Bruk z mchem | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Kamienny schodek | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Kamienne schody | 10 sek.* | 1.5 sek. | 0.75 sek. | 0.5 sek. | 0.4 sek. | 0.25 sek. |
| Kamień | 7.5 sek.* | 1.15 sek. | 0.6 sek. | 0.4 sek. | 0.3 sek. | 0.2 sek. |
| Piaskowiec | 4 sek.* | 0.6 sek. | 0.3 sek. | 0.2 sek. | 0.15 sek. | 0.1 sek. |
| Lód | 2.5 sek.* | 0.4 sek. | 0.2 sek. | 0.15 sek. | 0.1 sek. | 0.1 sek. |
| Płyta naciskowa | 2.5 sek.* | 0.75 sek. | 0.15 sek. | 0.1 sek. | 0.1 sek. | 0.05 sek. |
| Netherrack | 2 sek.* | 0.3 sek. | 0.15 sek. | 0.1 sek. | 0.1 sek. | 0.05 sek. |

