View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Żółty barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
NatanKod |
d →Wytwarzanie: VaderCrafting |
||
| Linia 70: | Linia 70: | ||
|A3= Szkło |B3= Szkło |C3= Szkło | |A3= Szkło |B3= Szkło |C3= Szkło | ||
|Output=Żółto barwione szkło |OA=8 | |Output=Żółto barwione szkło |OA=8 | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Wełna]] + <br>'''Żółty barwnik''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2=Żółty barwnik |B2=Biała chorągiew |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= | |||
|Output= Żółta chorągiew | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 15:50, 7 kwi 2016
Mleczowa żółć
| Typ |
Barwnik |
| Wytrzymałość |
1 |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Mleczowa żółć (ang. Dandelion Yellow) to żółty barwnik.
Otrzymywanie
Wytwarzanie
| Składniki | Wejście » Wyjście | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mniszek lekarski/ Słonecznik |
|
Zastosowanie
- Tworzenie żółtego bloku wełny, szkła i utwardzonej gliny.
- Możliwe jest zdobycie więcej bloczków żółtej wełny, poprzez zafarbowanie owcy żółtym barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloczków żółtej wełny.
- Malowanie skórzanej zbroi i obroży psom
Wytwarzanie
| Składniki | Crafting | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czerwony barwnik + Żółty barwnik |
| ||||||||||||
| Wełna + Żółty barwnik |
| ||||||||||||
| Utwardzona glina + Żółty barwnik |
| ||||||||||||
| Szkło + Żółty barwnik |
| ||||||||||||
| Wełna + Żółty barwnik |
|
Historia
| Beta | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 | Dodano mleczową żółć. | ||||
| Pełna wersja | |||||
| 1.7.2 | 13w36a | Z mniszków lekarskich tworzy się 1 sztuka mleczowej żółci, zaś dwie sztuki ze słonecznika. | |||
| Pocket Edition Alpha | |||||
| 0.3.0 | Dodano mleczową żółć. | ||||
| 0.9.0 | build 1 | Dodano możliwość wytworzeniu mleczowej żółci z słonecznika. | |||
| Console Edition | |||||
| TU1 | CU1 | 1.00 | Dodano mleczową żółć. | ||