Wytwarzanie/transport: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
dNie podano opisu zmian |
Kiroma3883 (dyskusja | edycje) Dodano Tor aktywacyjny |
||
| Linia 44: | Linia 44: | ||
|Output= Tory |OA= 16 | |Output= Tory |OA= 16 | ||
}} | }} | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Tory Aktywacyjne]]''' | |||
|[[Sztabka żelaza|sztabki żelaza]] + [[Patyk|patyki]] + [[Czerwona pochodnia]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza | |||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Czerwona pochodnia |C2= Sztabka żelaza | |||
|A3= Sztabka żelaza |B3= |C3= Sztabka żelaza | |||
|Output= Tor Aktywacyjny |QA= 6 | |||
}} | |||
|Używany do popychania innych wagoników po torach używając jako paliwo [[węgiel]] lub [[węgiel drzewny]]. | |||
|Używane do kierowania [[wagonik]]ami. | |Używane do kierowania [[wagonik]]ami. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Wersja z 07:33, 19 mar 2013
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wagonik | Sztabki żelaza |
|
Używane do transportowania gracza lub moba przez tory. | |||||||||||||
| Wagonik z piecem | Piec + Wagonik |
|
Używany do popychania innych wagoników po torach używając jako paliwo węgiel lub węgiel drzewny. | |||||||||||||
| Wagonik ze skrzynią | Skrzynia + Wagonik |
|
Używane by transportować przedmioty przez tory. | |||||||||||||
| Tory | Patyk + sztabki żelaza |
| ||||||||||||||
| Tory Aktywacyjne | sztabki żelaza + patyki + Czerwona pochodnia |
|
Używany do popychania innych wagoników po torach używając jako paliwo węgiel lub węgiel drzewny. | Używane do kierowania wagonikami. | ||||||||||||
| Zasilane tory | Patyk + sztabki złota + Pył czerwonego kamienia |
|
Używane do rozpędzania wagoników. | |||||||||||||
| Tory z czujnikiem | Sztabki żelaza + Kamienna płyta naciskowa + Pył czerwonego kamienia |
|
Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich wagonik. | |||||||||||||
| Łódka | Deski |
|
Używane by przemierzać wodę szybciej niż pływając. |