Wytwarzanie/transport: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Simivar252 (dyskusja | edycje) Obrazki w craftingu odnośnikiem |
d dodałem napędzane i z czujnikiem tory |
||
| Linia 44: | Linia 44: | ||
|Output= Tory |OA= 16 | |Output= Tory |OA= 16 | ||
}} | }} | ||
|Używane do kierowania [[Minecart|Minecartami]] | |Używane do kierowania [[Minecart|Minecartami]]. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Napędzane tory]]''' | |||
|[[Patyk]] + [[Sztabka złota|sztabki złota]] + [[Czerwony kamień (pył)]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka złota |B1= |C1= Sztabka złota |1A= | |||
|A2= Sztabka złota |B2= Patyk |C2= Sztabka złota |2A= | |||
|A3= Sztabka złota |B3= Czerwony kamień (pył) |C3= Sztabka złota |3A= | |||
|Output= Napędzane tory |OA= 6 | |||
}} | |||
|Używane do napędzania [[Minecart|Minecartów]]. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Tory z czujnikiem]]''' | |||
|[[Patyk]] + [[Sztabka żelaza|Sztabki żelaza]] + [[Płyta naciskowa|Kamienna płyta naciskowa]] + [[Czerwony kamień (pył)]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Sztabka żelaza |B1= |C1= Sztabka żelaza |1A= | |||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Kamienna płyta naciskowa |C2= Sztabka żelaza |2A= | |||
|A3= Sztabka żelaza |B3= Czerwony kamień (pył) |C3= Sztabka żelaza |3A= | |||
|Output= Czujnik torów |OA= 6 | |||
}} | |||
|Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich [[Minecart]]. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Łódka]]''' | |'''[[Łódka]]''' | ||
Wersja z 13:32, 30 kwi 2011
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minecart | Sztabki żelaza |
|
Używane do transportowania gracza lub Moba przez tory. | ||||||||||||
| Napędzany Minecart | Piec + Minecart |
|
Używany do popychania innych Minecartów przez tory używając paliwa (Wszystkiego, co oparte na drewnie, węgla i wiadra z lawą. | ||||||||||||
| Minecart ze skrzynią | Skrzynia + Minecart |
|
Używane by transportować przedmioty przez tory. | ||||||||||||
| Tory | Patyk + sztabki żelaza |
|
Używane do kierowania Minecartami. | ||||||||||||
| Napędzane tory | Patyk + sztabki złota + Czerwony kamień (pył) |
|
Używane do napędzania Minecartów. | ||||||||||||
| Tory z czujnikiem | Patyk + Sztabki żelaza + Kamienna płyta naciskowa + Czerwony kamień (pył) |
|
Używane do wysyłania sygnału, gdy znajduje się na nich Minecart. | ||||||||||||
| Łódka | Deski |
|
Używane by przemierzać wodę szybciej niż pływając. |