Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
UWAGA! Usunięcie treści (strona pozostała pusta)! |
1.9 (wszystko poza kryształem kresu) |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee; width: 819px" cellpadding="5" | |||
|- align="center" | |||
!width="75"|Nazwa | |||
!width="150"|Składniki | |||
!width="204"|Wytwarzanie | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Strzała|Strzała Widmo]]''' | |||
|[[Strzała]] <br> + <br> [[jasnopył]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Jasnopył | |||
|B1= Jasnopył | |||
|B2= Strzała | |||
|B3= Jasnopył | |||
|C2= Jasnopył | |||
|Output= Strzała | |||
|OA= 2 | |||
}} | |||
|- align="center" | |||
|[[Różdżka Kresu]] | |||
|[[Płomienna różdżka]] <br> + <br> [[Popped Chorus Fruit]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|B2=Płomienna różdżka | |||
|B3=Prażony owoc chóru | |||
|Output=Świeca Kresu |OA=4 | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
|- align="center" | |||
|[[Blok purpury]] | |||
|[[Popped Chorus Fruit]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Prażony owoc chóru |B1= Prażony owoc chóru | |||
|A2= Prażony owoc chóru |B2= Prażony owoc chóru | |||
|Output= Blok purpury |OA=4 | |||
}} | |||
|- align="center" | |||
|[[Blok purpury|Filar purpury]] | |||
|[[Półblok|Płyta z purpury]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|B2= Półblok_z_purpury | |||
|B3= Półblok_z_purpury | |||
|Output= Filar_purpury | |||
}} | |||
|- align="center" | |||
|[[Tarcza]] | |||
|[[Deski]] <br> + <br> [[Sztabka żelaza]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski | |||
|B1= Sztabka żelaza | |||
|C1= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski | |||
|A2= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski | |||
|B2= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski | |||
|C2= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski | |||
|B3= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski | |||
|Output= Tarcza | |||
}} | |||
|- align="center" | |||
|[[Tarcza|Tarcza z sztandarem]] | |||
|[[Tarcza]] <br> + <br> [[Sztandar]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|B1= Tarcza | |||
|B2= Biała chorągiew, Pomarańczowa chorągiew, Karmazynowa chorągiew, Jasnoniebieska chorągiew, Żółta chorągiew, Limonkowa chorągiew, Różowa chorągiew, Szara chorągiew, Jasnoszara chorągiew, Błękitna chorągiew, Fioletowa chorągiew, Niebieska chorągiew, Brązowa chorągiew, Zielona chorągiew, Czerwona chorągiew, Czarna chorągiew | |||
|Output= Biała tarcza, Pomarańczowa tarcza, Karmazynowa tarcza, Jasnoniebieska tarcza, Żółta tarcza, Limonkowa tarcza, Różowa tarcza, Szara tarcza, Jasnoszara tarcza, Błękitna tarcza, Fioletowa tarcza, Niebieska tarcza, Brązowa tarcza, Zielona tarcza, Czerwona tarcza, Czarna tarcza | |||
}} | |||
|- align="center" | |||
|[[Łódka|Łódki]] ([[Pocket Edition]] i 1.9) | |||
| [[Deski]] <br> + <br> [[Łopata|Drewniana łopata]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A2= Dębowe deski, Sosnowe deski, Brzozowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski |B2= Drewniana łopata |C2= Dębowe deski, Sosnowe deski, Brzozowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski | |||
|A3=Dębowe deski, Sosnowe deski, Brzozowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski |B3= Dębowe deski, Sosnowe deski, Brzozowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski|C3=Dębowe deski, Sosnowe deski, Brzozowe deski, Tropikalne deski, Akacjowe deski, Ciemne deski | |||
|Output= Dębowa Łódka, Sosnowa Łódka, Brzozowa Łódka, Dżunglowa Łódka, Akacjowa Łódka, Łódka z ciemnego dębu | |||
}} | |||
|} | |||
Wersja z 09:08, 3 sty 2016
| Nazwa | Składniki | Wytwarzanie | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Strzała Widmo | Strzała + jasnopył |
| ||||||||||||
| Różdżka Kresu | Płomienna różdżka + Popped Chorus Fruit |
| ||||||||||||
| Blok purpury | Popped Chorus Fruit |
| ||||||||||||
| Filar purpury | Płyta z purpury |
| ||||||||||||
| Tarcza | Deski + Sztabka żelaza |
| ||||||||||||
| Tarcza z sztandarem | Tarcza + Sztandar |
| ||||||||||||
| Łódki (Pocket Edition i 1.9) | Deski + Drewniana łopata |
|