Wytwarzanie/przyszłe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Dodanie receptury dodanej w najnowszym snapshocie |
Dodanie wielu przepisów (przepraszam że nie zrobiłem tego wcześniej, kompletnie zapomniałem) |
||
| Linia 120: | Linia 120: | ||
}} | }} | ||
| Używany do dekoracji. | | Używany do dekoracji. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Jałowa ziemia]]''' | |||
|[[Ziemia]] + [[Żwir]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Ziemia |B2= Żwir |C2= | |||
|A3= Żwir |B3= Ziemia |C3= | |||
|Output= Jałowa ziemia |OA=1 | |||
}} | |||
| Nie może porosnąć [[Trawa|trawą]]. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Cegły Prismarine]]''' | |||
|[[Prismarine Shard]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Prismarine Shard |B1= Prismarine Shard |C1= Prismarine Shard | |||
|A2= Prismarine Shard |B2= Prismarine Shard |C2= Prismarine Shard | |||
|A3= Prismarine Shard |B3= Prismarine Shard |C3= Prismarine Shard | |||
|Output= Cegły Prismarine |OA=1 | |||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Latarnia morska]]''' | |||
|[[Prismarine Shard]] + <br> [[Prismarine Crystals]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Prismarine Shard |B1= Kryształ Prismarine |C1= Prismarine Shard | |||
|A2= Kryształ Prismarine |B2= Kryształ Prismarine |C2= Kryształ Prismarine | |||
|A3= Prismarine Shard |B3= Kryształ Prismarine |C3= Prismarine Shard | |||
|Output= Latarnia Morska |OA=1 | |||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Dark Prismarine]]''' | |||
|[[Prismarine Shard]] +<br> [[Atrament]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Prismarine Shard |B1= Prismarine Shard |C1= Prismarine Shard | |||
|A2= Prismarine Shard |B2= Atrament |C2= Prismarine Shard | |||
|A3= Prismarine Shard |B3= Prismarine Shard |C3= Prismarine Shard | |||
|Output= Dark Prismarine |OA=1 | |||
}} | |||
| Używany do dekoracji. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Klapa]]''' | |||
|[[Sztabka żelaza]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Sztabka żelaza |B2= Sztabka żelaza |C2= | |||
|A3= Sztabka żelaza |B3= Sztabka żelaza |C3= | |||
|Output= Żelazna klapa |OA=1 | |||
}} | |||
| Używany przy mechanizmach z [[czerwony proszek|czerwonego proszku]]. | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | ||
Wersja z 22:07, 9 lip 2014
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blok szlamu | Kula szlamu |
|
Ma działanie podobne do trampoliny, spadnięcie na niego nie powoduje obrażeń od upadku. | ||||||||||||
| Drzwi | Deski lub sztabki żelaza |
|
Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy kliknięcia i elektryczności. Drzwi żelazne mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy elektryczności. | ||||||||||||
| Kamienne cegły z mchem | Kamienne cegły + Pnącze |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Bruk z mchem | Bruk + Pnącze |
|
Używany do stworzenia murku z bruku z mchem. | ||||||||||||
| Rzeźbione kamienne cegły | Pół blok z kamiennej cegły |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Dioryt | Bruk + Kwarc |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Andezyt | Bruk + Dioryt |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Gładki dioryt | Dioryt |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Gładki andezyt | Andezyt |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Granit | Kwarc + Dioryt |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Jałowa ziemia | Ziemia + Żwir |
|
Nie może porosnąć trawą. | ||||||||||||
| Cegły Prismarine | Prismarine Shard |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Latarnia morska | Prismarine Shard + Prismarine Crystals |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Dark Prismarine | Prismarine Shard + Atrament |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Klapa | Sztabka żelaza |
|
Używany przy mechanizmach z czerwonego proszku. |