Wytwarzanie/podstawowe: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d poprawa ilości wytwarzanych przedmiotów
cr, plik, do usunięcia, szablonizacja, komentarz
Linia 8: Linia 8:
| '''[[Deski]]'''
| '''[[Deski]]'''
| '''[[Drewno]]'''
| '''[[Drewno]]'''
| {{Grid/Crafting Table
| {{Grid/Brewing Stand}}
Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
|A1= |B1= |C1=
|A1= |B
|A2= |B2= Drewno dębu; Drewno brzozy; Drewno świerkowe; Drewno tropikalne; Drewno akacji; Ciemne drewno |C2=
|- align="bvv vgcenter"
|A3= |B3= |C3=
|Output= Brzozowe deski,4; Dębowe deski,4; Sosnowe deski,4; Tropikalne deski,4; Akacjowe deski,4; Ciemne deski,4
}}
| Używane jako budulec, materiał i opał.
 
|- align="center"
|'''[[Patyk]]i'''
|'''[[Patyk]]i'''
|'''[[Deski]]'''
|'''[[Deski]]'''

Wersja z 09:55, 6 kwi 2020

Nazwa Składniki Wejście » Wyjście Opis
Deski Drewno




Table
nieokreślona=1 B
Patyki Deski




4



Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski

Potrzebne do stworzenia pochodni, strzał, znaków, płotów i rękojeści do narzędzi.
Pochodnie Patyk
+
Węgiel
lub
Węgiel drzewny




4







Pochodnie emitują światło. Mogą także topić śnieg i lód.
Stół rzemieślniczy Deski






Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski



Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski

Daje graczowi dostęp do pola wytwarzania w rozmiarze 3x3. Niezbędny do prowadzenia dalszej rozgrywki w trybie gry przetrwania.
Piec Bruk










Służy do wytapiania rud, pieczenia żywności itp.
Skrzynia Deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski



Sosnowe deski

Ciemne deski



Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski
Używana do przechowywania przedmiotów i bloków.
Łóżko Wełna
+
Deski











Karmazynowe łóżko














Karmazynowa wełna














Karmazynowa wełna














Karmazynowa wełna








Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski
Używane do zmieniania punktu spawnu gracza oraz zmieniania nocy w dzień. Można użyć dowolnego koloru wełny i drewna.