Wytwarzanie/podstawowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d poprawa ilości wytwarzanych przedmiotów |
cr, plik, do usunięcia, szablonizacja, komentarz |
||
| Linia 8: | Linia 8: | ||
| '''[[Deski]]''' | | '''[[Deski]]''' | ||
| '''[[Drewno]]''' | | '''[[Drewno]]''' | ||
| {{Grid/ | | {{Grid/Brewing Stand}} | ||
Table | |||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
|A1= | | |A1= |B | ||
|- align="bvv vgcenter" | |||
|- align=" | |||
|'''[[Patyk]]i''' | |'''[[Patyk]]i''' | ||
|'''[[Deski]]''' | |'''[[Deski]]''' | ||
Wersja z 09:55, 6 kwi 2020
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deski | Drewno | Table |
nieokreślona=1 | B | |||||||||||
| Patyki | Deski |
|
Potrzebne do stworzenia pochodni, strzał, znaków, płotów i rękojeści do narzędzi. | ||||||||||||
| Pochodnie | Patyk + Węgiel lub Węgiel drzewny |
|
Pochodnie emitują światło. Mogą także topić śnieg i lód. | ||||||||||||
| Stół rzemieślniczy | Deski |
|
Daje graczowi dostęp do pola wytwarzania w rozmiarze 3x3. Niezbędny do prowadzenia dalszej rozgrywki w trybie gry przetrwania. | ||||||||||||
| Piec | Bruk |
|
Służy do wytapiania rud, pieczenia żywności itp. | ||||||||||||
| Skrzynia | Deski |
|
Używana do przechowywania przedmiotów i bloków. | ||||||||||||
| Łóżko | Wełna + Deski |
|
Używane do zmieniania punktu spawnu gracza oraz zmieniania nocy w dzień. Można użyć dowolnego koloru wełny i drewna. | ||||||||||||