Wytwarzanie/narzędzia: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Poprawki, przeniesienie marchewki na patyku do sekcji transport |
Nie wiem, po co usunąłem marchewkę na patyku... |
||
| Linia 131: | Linia 131: | ||
}} | }} | ||
|Używana do złowienia [[Ryba|ryby]]. | |Używana do złowienia [[Ryba|ryby]]. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Marchewka na patyku]]''' | |||
|'''[[Wędka]]''' <br> + <br> '''[[Marchewka]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Wędka |C2= | |||
|A3= |B3= |C3= Marchewka | |||
|Output= Marchewka na patyku | |||
}} | |||
|Używana do kierowania [[Świnia|świnią]]. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Wersja z 12:40, 21 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kilof | Patyki + Deski (każdy rodzaj), Bruk, Sztabki żelaza, Sztabki złota lub Diamenty. |
|
Używany do szybkiego wydobywania bloków opartych na kamieniu i minerałów. | ||||||||||||
| Siekiera | Patyki + Deski (każdy rodzaj), Bruk, Sztabki żelaza, Sztabki złota lub Diamenty. |
|
Używana do szybkiego ścinania bloków opartych na drewnie. | ||||||||||||
| Łopata | Patyki + Deski (każdy rodzaj), Bruk, Sztabki żelaza, Sztabki złota lub Diamenty. |
|
Używana do szybkiego wydobywania trawy, ziemi, piasku, żwiru i śniegu. Wymagana, by zdobyć śnieżki. | ||||||||||||
| Motyka | Patyki + Deski (każdy rodzaj), Bruk, Sztabki żelaza, Sztabki złota lub Diamenty. |
|
Niezbędna w rolnictwie. | ||||||||||||
| Krzesiwo | Sztabka żelaza + Krzemień |
|
Używane by stworzyć ogień. | ||||||||||||
| Nożyce | Sztabki żelaza |
|
Używane do ścinania liści z drzew, a także strzyżenia owiec. | ||||||||||||
| Wiadro | Sztabki żelaza |
|
Używane do przechowywania i transportowania wody, lawy i mleka. | ||||||||||||
| Kompas | Sztabki żelaza + Czerwony proszek |
|
Wskazuje miejsce spawnu gracza. | ||||||||||||
| Zegar | Sztabki złota + Czerwony proszek |
|
Pokazuje aktualną porę dnia. | ||||||||||||
| Mapa | Papier + Kompas |
|
Używana do odnajdywania lokacji w obszarze eksplorowanym przez gracza. | ||||||||||||
| Wędka | Patyki + Nici |
|
Używana do złowienia ryby. | ||||||||||||
| Marchewka na patyku | Wędka + Marchewka |
|
Używana do kierowania świnią. | ||||||||||||
| Smycz | Nici + Kula szlamu |
|
Używana do łapania mobów i przywiązywania ich do płotów. | ||||||||||||
| Ognista kula | Płomienny proszek + Węgiel + Proch |
|
Używana do podpalania. Można ją wystrzelić z dozownika. |