Wytwarzanie/mechanizmy: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Druteczka (dyskusja | edycje)
Wycofano ostatnią zmianę treści (wprowadzoną przez 5.173.52.112) i przywrócono wersję 117920 autorstwa 5.173.52.112: Tss, tss, tss, tss...
uzupełnienie informacji
Linia 13: Linia 13:
|A2= Dębowe deski; Sosnowe deski; Brzozowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B2= Dębowe deski; Sosnowe deski; Brzozowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |C2=  
|A2= Dębowe deski; Sosnowe deski; Brzozowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B2= Dębowe deski; Sosnowe deski; Brzozowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |C2=  
|A3= Dębowe deski; Sosnowe deski; Brzozowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B3= Dębowe deski; Sosnowe deski; Brzozowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |C3=  
|A3= Dębowe deski; Sosnowe deski; Brzozowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B3= Dębowe deski; Sosnowe deski; Brzozowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |C3=  
|Output= Drewniane drzwi; Świerkowe drzwi; Brzozowe drzwi; Tropikalne drzwi; Akacjowe drzwi; Ciemne dębowe drzwi |OA=3;3;3;3;3;3
|Output= Dębowe drzwi,3; Świerkowe drzwi,3; Brzozowe drzwi,3; Tropikalne drzwi,3; Akacjowe drzwi,3; Ciemne dębowe drzwi,3
}}
}}
|Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy PPM i przy pomocy [[redstone]].
|Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy PPM i przy pomocy [[redstone]].
Linia 24: Linia 24:
|A2= Sztabka żelaza |B2= Sztabka żelaza |C2=
|A2= Sztabka żelaza |B2= Sztabka żelaza |C2=
|A3= Sztabka żelaza |B3= Sztabka żelaza |C3=
|A3= Sztabka żelaza |B3= Sztabka żelaza |C3=
|Output= Żelazne drzwi |OA=3
|Output= Żelazne drzwi,3
}}
}}
|Żelazne drzwi mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy [[czerwonego proszku]].
|Żelazne drzwi mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy [[czerwonego proszku]].
Linia 33: Linia 33:
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=      |C1=
|A1=  |B1=      |C1=
|A2=Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski  |B2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|A2= Dębowe deski;Świerkowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski  |B2= Dębowe deski;Świerkowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski |C2= Dębowe deski;Świerkowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski
|A3=Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |C3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|A3=Dębowe deski;Świerkowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski |B3= Dębowe deski;Świerkowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski |C3= Dębowe deski;Świerkowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski
|Output= Klapa |OA=2
|Output= Klapa;Klapa świerkowa;Klapa brzozowa;Klapa akacjowa;Klapa z ciemnego dębu;Klapa tropikalna
}}
}}
|Klapa może być otwierana i zamykana podobnie jak Drzwi.
|Klapa może być otwierana i zamykana podobnie jak Drzwi.
Linia 65: Linia 65:
|'''[[Kamień]]''' <br> lub <br> '''[[Deski]]'''
|'''[[Kamień]]''' <br> lub <br> '''[[Deski]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=  |C1=
|A3= Dębowe deski;Świerkowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski;Kamień |B3= Dębowe deski;Świerkowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski;Kamień
|A2=  |B2=  |C2=
|Output= Drewniana płyta naciskowa;Świerkowa płyta naciskowa;Brzozowa płyta naciskowa;Akacjowa płyta naciskowa;Ciemnodębowa płyta naciskowa;Tropikalna płyta naciskowa;Kamienna płyta naciskowa
|A3= Dębowe deski; Kamień |B3= Dębowe deski; Kamień |C3=
|Output= Drewniana płyta naciskowa; Kamienna płyta naciskowa
}}
}}
|Używane do wysyłania ładunków elektrycznych, gdy gracz lub [[Moby|mob]] na niej stoi. Dodatkowo, drewniana płyta aktywuje się, gdy leży na niej blok lub przedmiot.
|Używane do wysyłania ładunków elektrycznych, gdy gracz lub [[Moby|mob]] na niej stoi. Dodatkowo, drewniana płyta aktywuje się, gdy leży na niej blok lub przedmiot.
Linia 88: Linia 86:
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|nieokreślona=1
|A1=  |B1= |C1=
|B2= Dębowe deski;Świerkowe deski;Brzozowe deski;Akacjowe deski;Ciemne dębowe deski;Tropikalne deski;Kamień
|A2=  |B2= Dębowe deski; Kamień |C2=
|Output= Dębowy przycisk;Świerkowy przycisk;Brzozowy przycisk;Akacjowy przycisk;Ciemny dębowy przycisk;Tropikalny przycisk;Kamienny przycisk
|A3=  |B3=  |C3=
|Output= Drewniany przycisk; Przycisk
}}
}}
|Po wciśnięciu wysyła ładunek elektryczny. Pozostaje włączony przez sekundę. Drewniany może zostać aktywowany poprzez trafienie go strzałą.
|Po wciśnięciu wysyła ładunek elektryczny. Pozostaje włączony przez sekundę. Drewniany może zostać aktywowany poprzez trafienie go strzałą.
Linia 122: Linia 118:
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=  
|A1= |B1= |C1=  
|A2= Czerwona pochodnia |B2= Pył czerwonego kamienia |C2= Czerwona pochodnia
|A2= Czerwona pochodnia |B2= Sproszkowany redstone |C2= Czerwona pochodnia
|A3= Kamień |B3= Kamień |C3= Kamień
|A3= Kamień |B3= Kamień |C3= Kamień
|Output= Przekaźnik |OA=  
|Output= Przekaźnik |OA=  
Linia 145: Linia 141:
|A1= Bruk |B1= Bruk |C1= Bruk
|A1= Bruk |B1= Bruk |C1= Bruk
|A2= Bruk |B2= Łuk  |C2= Bruk
|A2= Bruk |B2= Łuk  |C2= Bruk
|A3= Bruk |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Bruk
|A3= Bruk |B3= Sproszkowany redstone |C3= Bruk
|Output= Dozownik
|Output= Dozownik
}}
}}
Linia 156: Linia 152:
|A1= Bruk |B1= Bruk |C1= Bruk
|A1= Bruk |B1= Bruk |C1= Bruk
|A2= Bruk |B2= |C2= Bruk
|A2= Bruk |B2= |C2= Bruk
|A3= Bruk |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Bruk
|A3= Bruk |B3= Sproszkowany redstone |C3= Bruk
|Output= Podajnik
|Output= Podajnik
}}
}}
Linia 167: Linia 163:
|A1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski      |B1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski|C1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|A1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski      |B1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski|C1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|A2= Bruk |B2= Sztabka żelaza |C2= Bruk
|A2= Bruk |B2= Sztabka żelaza |C2= Bruk
|A3= Bruk |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Bruk
|A3= Bruk |B3= Sproszkowany redstone |C3= Bruk
|Output= Tłok
|Output= Tłok
}}
}}
Linia 187: Linia 183:
|'''[[Redstone]]''' <br> + <br> '''[[Jasnogłaz]]'''
|'''[[Redstone]]''' <br> + <br> '''[[Jasnogłaz]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|B1= Pył czerwonego kamienia   
|B1= Sproszkowany redstone
|A2= Pył czerwonego kamienia |B2= Glowstone |C2= Pył czerwonego kamienia
|A2=Sproszkowany redstone |B2= Jasnogłaz |C2= Sproszkowany redstone
|B3= Pył czerwonego kamienia
|B3= Sproszkowany redstone
|Output= Lampa
|Output= Lampa
}}
}}
Linia 210: Linia 206:
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=      |C1=  
|A1=  |B1=      |C1=  
|A2=  |B2= Pył czerwonego kamienia |C2=  
|A2=  |B2= Sproszkowany redstone |C2=  
|A3=  |B3= Patyk |C3=  
|A3=  |B3= Patyk |C3=  
|Output= Czerwona pochodnia |OA=  
|Output= Czerwona pochodnia |OA=  
Linia 220: Linia 216:
|'''[[Redstone]]'''
|'''[[Redstone]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Pył czerwonego kamienia |B1= Pył czerwonego kamienia |C1= Pył czerwonego kamienia
|A1= Sproszkowany redstone |B1= Sproszkowany redstone |C1= Sproszkowany redstone
|A2= Pył czerwonego kamienia |B2= Pył czerwonego kamienia |C2= Pył czerwonego kamienia
|A2= Sproszkowany redstone |B2= Sproszkowany redstone |C2= Sproszkowany redstone
|A3= Pył czerwonego kamienia |B3= Pył czerwonego kamienia |C3= Pył czerwonego kamienia
|A3= Sproszkowany redstone |B3= Sproszkowany redstone |C3= Sproszkowany redstone
|Output= Blok czerwonego kamienia
|Output= Blok redstone
}}
}}
|Działa jak pochodnia redstone, lecz nie da się go zgasić i może być przesuwany tłokami. Służy również do magazynowania dużej ilości [[redstone]].
|Działa jak pochodnia redstone, lecz nie da się go zgasić i może być przesuwany tłokami. Służy również do magazynowania dużej ilości [[redstone]].
Linia 232: Linia 228:
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A1= |B1= |C1=
|A2= |B2= Blok czerwonego kamienia |C2=
|A2= |B2= Blok redstone |C2=
|A3= |B3= |C3=
|A3= |B3= |C3=
|Output= Pył czerwonego kamienia |OA=9
|Output= Sproszkowany redstone |OA=9
}}
}}
|Łatwy sposób na odzyskanie [[redstone]] z [[Blok redstone|bloku redstone]].
|Łatwy sposób na odzyskanie [[redstone]] z [[Blok redstone|bloku redstone]].
Linia 243: Linia 239:
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |C1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|A1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |C1= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B2= Pył czerwonego kamienia |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|A2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B2= Sproszkowany redstone |C2= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|A3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski ; Akacjowe deski; Ciemne deski |C3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|A3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski |B3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski ; Akacjowe deski; Ciemne deski |C3= Brzozowe deski; Dębowe deski; Sosnowe deski; Tropikalne deski; Akacjowe deski; Ciemne deski
|Output= Blok dźwiękowy |OA=  
|Output= Blok dźwiękowy |OA=  
Linia 254: Linia 250:
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Szkło |B1= Szkło |C1= Szkło
|A1= Szkło |B1= Szkło |C1= Szkło
|A2= Netherowy kwarc |B2= Netherowy kwarc |C2= Netherowy kwarc
|A2= Kwarc |B2= Kwarc |C2= Kwarc
|A3= Drewniana płyta; Świerkowa płyta; Brzozowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Ciemna dębowa płyta; Akacjowa płyta |B3= Drewniana płyta; Świerkowa płyta; Brzozowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Ciemna dębowa płyta; Akacjowa płyta |C3= Drewniana płyta; Świerkowa płyta; Brzozowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Ciemna dębowa płyta; Akacjowa płyta
|A3= Drewniana płyta; Świerkowa płyta; Brzozowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Ciemna dębowa płyta; Akacjowa płyta |B3= Drewniana płyta; Świerkowa płyta; Brzozowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Ciemna dębowa płyta; Akacjowa płyta |C3= Drewniana płyta; Świerkowa płyta; Brzozowa płyta; Płyta z tropikalnego drewna; Ciemna dębowa płyta; Akacjowa płyta
|Output= Detektor światła dziennego
|Output= Detektor światła dziennego
Linia 276: Linia 272:
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Bruk  |B1= Bruk |C1=  Bruk
|A1= Bruk  |B1= Bruk |C1=  Bruk
|A2= Pył czerwonego kamienia |B2= Pył czerwonego kamienia |C2= Netherowy kwarc
|A2= Sproszkowany redstone |B2= Sproszkowany redstone |C2= Kwarc
|A3= Bruk |B3= Bruk |C3= Bruk
|A3= Bruk |B3= Bruk |C3= Bruk
|Output= Detektor
|Output= Detektor
}}
}}
|Wykrywa zmiany stanu bloku znajdującego się w pobliżu. Zastępuje bramkę BUD Switch.
|Wykrywa zmiany stanu bloku znajdującego się w pobliżu. Zastępuje bramkę BUD Switch.
|-align="center"
|'''[[Pulpit]]'''
| '''Dowolny [[Półblok]]''' <br> + <br> '''[[Biblioteczka]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Dębowa płyta;Świerkowa płyta;Brzozowa płyta;Akacjowa płyta;Ciemna dębowa płyta;Płyta z tropikalnego drewna |B1= Dębowa płyta;Świerkowa płyta;Brzozowa płyta;Akacjowa płyta;Ciemna dębowa płyta;Płyta z tropikalnego drewna |C1= Dębowa płyta;Świerkowa płyta;Brzozowa płyta;Akacjowa płyta;Ciemna dębowa płyta;Płyta z tropikalnego drewna
|B2= Biblioteczka
|B3= Dębowa płyta;Świerkowa płyta;Brzozowa płyta;Akacjowa płyta;Ciemna dębowa płyta;Płyta z tropikalnego drewna
|Output= Pulpit
}}
|Można umieścić na nim książkę i ją czytać. Przewracanie stron wysyła sygnał redstone.
|}
|}


<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude>
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude>

Wersja z 07:21, 18 gru 2019

Nazwa Składniki Wejście » Wyjście Opis
Drzwi Deski

Sosnowe deski


Ciemne deski

Sosnowe deski


Ciemne deski


3

3

3

3

3
Ciemne dębowe drzwi3

Sosnowe deski


Ciemne deski

Sosnowe deski


Ciemne deski


Sosnowe deski


Ciemne deski

Sosnowe deski


Ciemne deski

Drewniane drzwi mogą być otwierane i zamykane przy pomocy PPM i przy pomocy redstone.
Żelazne drzwi Sztabki żelaza




3






Żelazne drzwi mogą być otwieranie i zamykane tylko przy pomocy czerwonego proszku.
Klapa Deski



KlapaKlapa świerkowaKlapa brzozowaKlapa akacjowaKlapa z ciemnego dębuKlapa tropikalna




Ciemne dębowe deski




Ciemne dębowe deski




Ciemne dębowe deski




Ciemne dębowe deski




Ciemne dębowe deski




Ciemne dębowe deski
Klapa może być otwierana i zamykana podobnie jak Drzwi.
Żelazna klapa Sztabka żelaza










Działa podobnie jak drewniana klapa, może być jednak otwierana tylko przy pomocy elektryczności.
Lej Sztabka żelaza
+
Skrzynia










Używany do przechwytywania wyrzuconych przedmiotów i przenoszenia ich do innych kontenerów.
Płyta naciskowa Kamień
lub
Deski



Drewniana płyta naciskowaŚwierkowa płyta naciskowaBrzozowa płyta naciskowaAkacjowa płyta naciskowaCiemnodębowa płyta naciskowaTropikalna płyta naciskowaKamienna płyta naciskowa







Ciemne dębowe deski





Ciemne dębowe deski


Używane do wysyłania ładunków elektrycznych, gdy gracz lub mob na niej stoi. Dodatkowo, drewniana płyta aktywuje się, gdy leży na niej blok lub przedmiot.
Wagowa płyta naciskowa Sztabka złota (lekka)
lub
Sztabka żelaza (ciężka)



Wagowa płyta naciskowa (lekka)Wagowa płyta naciskowa (ciężka)








Wysyła sygnał, zależnie od ilości przedmiotów na nią wyrzuconych.
Przycisk Kamień
lub
Deski







Ciemny dębowy przycisk






Ciemne dębowe deski





Po wciśnięciu wysyła ładunek elektryczny. Pozostaje włączony przez sekundę. Drewniany może zostać aktywowany poprzez trafienie go strzałą.
Dźwignia Bruk
+
Patyk










Wysyła ładunek elektryczny po przełączeniu. Zmienia stan (ON/OFF) po kliknięciu.
Zaczep na linkę Sztabka żelaza
+
Patyk
+
Deski










Sosnowe deski

Ciemne deski

Dzięki niemu można zamocować nici do potykacza. Gdy gracz lub mob przekroczy rozpiętą nić, lub przerwie ją bez użycia nożyc to zaczep wysyła sygnał redstone. Można wykorzystać do pułapek.
Przekaźnik Kamień
+
Redstone
+
Pochodnia redstone










Stosowany w obwodach redstone jako wzmacniacz sygnału, opóźniacz lub dioda (przepuszcza sygnał tylko w jednym kierunku)
Komparator Kamień
+
Pochodnia redstone
+
Kwarc










Pozwala porównywać sygnały redstone o różnych mocach, wykrywać zawartość kontenerów, odbierać sygnały od bloku poleceń i przesyłać energię w czasie rzeczywistym.
Dozownik Bruk
+
Łuk
+
Redstone










Używane do wystrzeliwania różnych przedmiotów np. strzał.
Podajnik Bruk
+
Redstone










Używane do wyrzucania różnych przedmiotów, ale bez ich użycia.
Tłok Deski
+
Bruk
+
Redstone
+
Sztabka żelaza


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski







Używany do przesuwania bloków.
Lepki tłok Tłok
+
Kula szlamu










Używany do przesuwania i przyciągania bloków.
Lampa Redstone
+
Jasnogłaz



Lampa






Wykorzystywana do oświetlenia. Topi śnieg i lód. Może być używana pod wodą. Zasilana jest za pomocą redstone.
Furtka Patyki
+
Deski



FurtkaFurtka z brzozowego drewnaFurtka z świerkowego drewnaFurtka z tropikalnego drewnaFurtka z akacjowego drewnaFurtka z ciemnego drewna



Sosnowe deski

Ciemne deski




Sosnowe deski

Ciemne deski

Służy do przechodzenia przez płot.
Pochodnia redstone Redstone
+
Patyk










Wysyła ładunek elektryczny. Może być także używana jako oświetlenie, jednak nie jest to opłacalne, ponieważ daje mało światła.
Blok redstone Redstone










Działa jak pochodnia redstone, lecz nie da się go zgasić i może być przesuwany tłokami. Służy również do magazynowania dużej ilości redstone.
Redstone Blok redstone










Łatwy sposób na odzyskanie redstone z bloku redstone.
Blok dźwiękowy Deski
+
Redstone


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski



Sosnowe deski

Ciemne deski



Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski


Sosnowe deski

Ciemne deski
Wydaje dźwięk który można regulować za pomocą PPM. Dźwięk zmienia się, w zależności od bloku, na którym znajduje się blok dźwiękowy.
Detektor światła dziennego Szkło
+
Kwarc
+
Drewniane półbloki







Drewniana płyta

Płyta z tropikalnego drewnaCiemna dębowa płyta
Drewniana płyta

Płyta z tropikalnego drewnaCiemna dębowa płyta
Drewniana płyta

Płyta z tropikalnego drewnaCiemna dębowa płyta
Wysyła sygnał o różnej sile w zależności od pory dnia. Można go przełączać w tryb dzienny (wysyła sygnał w dzień) i nocny (wysyła syganał w nocy).
Skrzynia-pułapka Zaczep na linkę
+
Skrzynia



Skrzynia z pułapką






Działa jak normalna skrzynia, jednak czasie otwierania wysyła sygnał redstone.
Detektor Bruk
+
Redstone
+
Kwarc










Wykrywa zmiany stanu bloku znajdującego się w pobliżu. Zastępuje bramkę BUD Switch.
Pulpit Dowolny Półblok
+
Biblioteczka




Ciemna dębowa płytaPłyta z tropikalnego drewna




Ciemna dębowa płytaPłyta z tropikalnego drewna




Ciemna dębowa płytaPłyta z tropikalnego drewna









Ciemna dębowa płytaPłyta z tropikalnego drewna

Można umieścić na nim książkę i ją czytać. Przewracanie stron wysyła sygnał redstone.