Wytwarzanie/jedzenie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Poprawiono animację craftingu |
uzupełnienie informacji |
||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
|A2= Marchewka |B2= Pieczony ziemniak |C2= Czerwony grzyb | |A2= Marchewka |B2= Pieczony ziemniak |C2= Czerwony grzyb | ||
|A3= |B3= Miska |C3= | |A3= |B3= Miska |C3= | ||
|Output= | |Output= Potrawka z królika | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|5}}. | |Dodaje {{hungerbar|5}}. | ||
| Linia 44: | Linia 44: | ||
|'''[[Burak ćwikłowy]]''' <br> + <br> '''[[Miska]]''' | |'''[[Burak ćwikłowy]]''' <br> + <br> '''[[Miska]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Burak | |A1= Burak |B1= Burak |C1= Burak | ||
|A2= Burak | |A2= Burak |B2= Burak |C2= Burak | ||
|A3= |B3= Miska |C3= | |A3= |B3= Miska |C3= | ||
|Output= Barszcz czerwony | |Output= Barszcz czerwony | ||
| Linia 67: | Linia 67: | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Sztabka złota |B1= Sztabka złota |C1= Sztabka złota | |A1= Sztabka złota |B1= Sztabka złota |C1= Sztabka złota | ||
|A2= Sztabka złota |B2= | |A2= Sztabka złota |B2= Jabłko |C2= Sztabka złota | ||
|A3= Sztabka złota |B3= Sztabka złota |C3= Sztabka złota | |A3= Sztabka złota |B3= Sztabka złota |C3= Sztabka złota | ||
|Output= Złote jabłko | |Output= Złote jabłko | ||
| Linia 78: | Linia 78: | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Blok złota |B1= Blok złota |C1= Blok złota | |A1= Blok złota |B1= Blok złota |C1= Blok złota | ||
|A2= Blok złota |B2= | |A2= Blok złota |B2= Jabłko |C2= Blok złota | ||
|A3= Blok złota |B3= Blok złota |C3= Blok złota | |A3= Blok złota |B3= Blok złota |C3= Blok złota | ||
|Output= Złote jabłko | |Output= Złote jabłko | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|2}}, posiada specjalne moce i błyskawiczną regenerację, która regeneruje do {{hp|4}} punktów życia na sekundę. | |Dodaje {{hungerbar|2}}, posiada specjalne moce i błyskawiczną regenerację, która regeneruje do {{hp|4}} punktów życia na sekundę. '''Tylko [[Console Edition]]''' | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Złota marchewka]]''' | |||
|'''[[Marchewka]]''' <br> + <br> '''[[Samorodek złota]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Samorodek złota |B1= Samorodek złota |C1= Samorodek złota | |||
|A2= Samorodek złota |B2= Marchewka |C2= Samorodek złota | |||
|A3= Samorodek złota |B3= Samorodek złota |C3= Samorodek złota | |||
|Output= Złota marchewka | |||
}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 126: | Linia 135: | ||
|A2= Pszenica |B2= Ziarna kakaowe |C2= Pszenica | |A2= Pszenica |B2= Ziarna kakaowe |C2= Pszenica | ||
|A3= |B3= |C3= | |A3= |B3= |C3= | ||
|Output= Ciastko | |Output= Ciastko,8 | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|1}}. | |Dodaje {{hungerbar|1}}. | ||
| Linia 141: | Linia 150: | ||
}} | }} | ||
|Dodaje {{hungerbar|4}}. | |Dodaje {{hungerbar|4}}. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Suszone wodorosty]]''' | |||
|'''[[Blok suszonych wodorostów]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|B2= Blok suszonych wodorostów | |||
|Output= Suszone wodorosty,9 | |||
}} | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Podejrzana potrawka]]''' | |||
|'''[[Dynia]]''' <br> + <br> '''[[Jajko]]''' <br> + <br> '''[[Cukier]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|nieokreślona=1 | |||
|A2= Czerwony grzyb |B2= Brązowy grzyb | |||
|A3= Miska |B3= Mlecz;Mak;Niebieska orchidea;Czosnek;Houstonia błękitna;Czerwony tulipan;Pomarańczowy tulipan;Biały tulipan;Różowy tulipan;Margaretka;Witherowa róża | |||
|Output= Podejrzana potrawka | |||
}} | |||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | ||
Wersja z 06:30, 18 gru 2019
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miska | Deski |
|
Używane do zrobienia zupy grzybowej, gulaszu z królika i barszczu. Po zjedzeniu gracz otrzymuje miskę z powrotem. | ||||||||||||
| Zupa grzybowa | Czerwony grzyb + Brązowy grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Gulasz z królika | Pieczony królik + Marchewka + Pieczony ziemniak + Czerwony grzyb + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Barszcz | Burak ćwikłowy + Miska |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Chleb | Pszenica |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złote jabłko | Sztabki złota + Jabłko |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Zaklęte złote jabłko | Bloki złota + Jabłko |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Złota marchewka | Marchewka + Samorodek złota |
| |||||||||||||
| Cukier | Trzcina cukrowa |
|
Używany do stworzenia ciasta i placka dyniowego. | ||||||||||||
| Pszenica | Snop siana |
|
Używana do stworzenia chleba. | ||||||||||||
| Ciasto | Pszenica + Cukier + Jajko + Mleko |
|
6 razy dodaje | ||||||||||||
| Ciastko | Pszenica + Kakao |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Placek dyniowy | Dynia + Jajko + Cukier |
|
Dodaje | ||||||||||||
| Suszone wodorosty | Blok suszonych wodorostów |
| |||||||||||||
| Podejrzana potrawka | Dynia + Jajko + Cukier |
|