Wytwarzanie/inne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Przeniesienie płotów do kategorii "dekoracyjne" |
Małe poprawki z fajerwerkami |
||
| Linia 8: | Linia 8: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|'''[[Minerały]]''' | |'''[[Minerały]]''' | ||
|'''[[Blok żelaza]]'''/<br> '''[[Blok złota]]'''/<br> '''[[Blok diamentu]]'''/<br> '''[[Blok lazurytu]]''' <br> | |'''[[Blok żelaza]]'''/<br> '''[[Blok złota]]'''/<br> '''[[Blok diamentu]]'''/<br> '''[[Blok lazurytu]]'''/ <br> '''[[Blok szmaragdu]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
| Linia 131: | Linia 131: | ||
|nieokreślona=1 | |nieokreślona=1 | ||
}} | }} | ||
|Składnik nadający [[fajerwerk]]om kształt. | |Składnik nadający [[fajerwerk]]om kształt eksplozji. | ||
|-align="center" | |-align="center" | ||
| '''[[Fajerwerk]]''' | |'''[[Fajerwerk]]''' (''bez efektu'') | ||
| '''[[Gwiazdka pirotechniczna]]''' <br> + <br> '''[[Papier]]''' <br> + <br> '''[[Proch]]''' | |'''[[Proch]]''' <br> + <br> '''[[Papier]]''' | ||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Papier |C2= | |||
|A3= |B3= Proch |C3= | |||
|Output= Fajerwerk |OA=3 | |||
}} | |||
|Rakieta wytworzona w ten sposób nie da efektu eksplozji. | |||
|-align="center" | |||
|'''[[Fajerwerk]]''' (''z efektem'') | |||
|'''[[Gwiazdka pirotechniczna]]''' <br> + <br> '''[[Papier]]''' <br> + <br> '''[[Proch]]''' (''1-3'') | |||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= |B1= Gwiazdka pirotechniczna |C1= | |A1= |B1= Gwiazdka pirotechniczna |C1= | ||
|A2= |B2= Papier |C2= | |A2= |B2= Papier |C2= | ||
|A3= Proch |B3= Proch |C3= Proch | |A3= , Proch , Proch |B3= Proch , Proch , Proch |C3= , , Proch | ||
|Output= Fajerwerk | | |Output= Fajerwerk |OA=3 | ||
}} | }} | ||
| | |Dodawanie większej ilości prochu strzelniczego zwiększa ciąg rakiety. Można użyć więcej gwiazdek pirotechnicznych i wtedy wszystkie efekty pojawią się jednocześnie. Maksymalnie może być 7 gwiazd przy ograniczeniu ilości prochu do jednego. | ||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | <noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | ||
Wersja z 16:39, 11 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Minerały | Blok żelaza/ Blok złota/ Blok diamentu/ Blok lazurytu/ Blok szmaragdu |
|
Odzyskiwanie minerałów z bloków. | ||||||||||||
| Samorodek złota | Sztabka złota |
|
Używany do wytwarzania błyszczącego arbuza i złotej marchewki. | ||||||||||||
| Sztabka złota | Samorodek złota |
|
Używana do tworzenia narzędzi, zbroi, zegara i napędzanych torów | ||||||||||||
| Drabina | Patyki |
|
Używana do pionowego wspinania się. | ||||||||||||
| Papier | Trzcina |
|
Używany do stworzenia książek lub map. | ||||||||||||
| Książka | Papier + Skóra |
|
Używana do stworzenia biblioteczki. | ||||||||||||
| Książka z piórem | Książka + Pióro + Torbiel z atramentem |
|
Można w niej pisać. | ||||||||||||
| Oko Kresu | Perła Kresu + Płomienny proszek |
|
Używane do odnalezienia twierdz i aktywowania portalu Kresu. | ||||||||||||
| Nasiona dyni | Dynia |
|
Używane w rolnictwie. | ||||||||||||
| Nasiona arbuza | Kawałek arbuza |
|
Używane w rolnictwie. | ||||||||||||
| Gwiazdka pirotechniczna | Barwnik + Proch + Dodatkowy składnik |
|
Składnik nadający fajerwerkom kształt eksplozji. | ||||||||||||
| Fajerwerk (bez efektu) | Proch + Papier |
|
Rakieta wytworzona w ten sposób nie da efektu eksplozji. | ||||||||||||
| Fajerwerk (z efektem) | Gwiazdka pirotechniczna + Papier + Proch (1-3) |
|
Dodawanie większej ilości prochu strzelniczego zwiększa ciąg rakiety. Można użyć więcej gwiazdek pirotechnicznych i wtedy wszystkie efekty pojawią się jednocześnie. Maksymalnie może być 7 gwiazd przy ograniczeniu ilości prochu do jednego. |