Wytwarzanie/dekoracyjne: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
Drobne poprawki |
||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|Output= Biała chorągiew, Błękitna chorągiew, Brązowa chorągiew, Czarna chorągiew, Czerwona chorągiew, Fioletowa chorągiew, Jasnoniebieska chorągiew, Jasnoszara chorągiew, Karmazynowa chorągiew, Limonkowa chorągiew, Niebieska chorągiew, Pomarańczowa chorągiew, Różowa chorągiew, Szara chorągiew, Zielona chorągiew, Żółta chorągiew | |Output= Biała chorągiew, Błękitna chorągiew, Brązowa chorągiew, Czarna chorągiew, Czerwona chorągiew, Fioletowa chorągiew, Jasnoniebieska chorągiew, Jasnoszara chorągiew, Karmazynowa chorągiew, Limonkowa chorągiew, Niebieska chorągiew, Pomarańczowa chorągiew, Różowa chorągiew, Szara chorągiew, Zielona chorągiew, Żółta chorągiew | ||
}} | }} | ||
| | |Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany na ścianie. Można na niego nanosić różne wzory poprzez crafting. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 59: | Linia 59: | ||
}} | }} | ||
|Używana do dekoracji. | |Używana do dekoracji. | ||
|- align="center" | |||
|'''[[Płot]]''' | |||
|'''[[Patyk]]i''' <br> + <br> '''[[Deski]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Dębowe deski,Brzozowe deski,Sosnowe deski,Tropikalne deski,Akacjowe deski,Ciemne deski |B2= Patyk |C2= Dębowe deski,Brzozowe deski,Sosnowe deski,Tropikalne deski,Akacjowe deski,Ciemne deski | |||
|A3= Dębowe deski,Brzozowe deski,Sosnowe deski,Tropikalne deski,Akacjowe deski,Ciemne deski |B3= Patyk |C3= Dębowe deski,Brzozowe deski,Sosnowe deski,Tropikalne deski,Akacjowe deski,Ciemne deski | |||
|Output= Płot,Płot z brzozowego drewna,Płot z świerkowego drewna,Płot z tropikalnego drewna,Płot z akacjowego drewna,Płot z ciemnego drewna |OA=3,3,3,3,3,3,3 | |||
}} | |||
|Używany jako bariera, której nie można przeskoczyć. | |||
|- align="center" | |||
|'''[[Płot z netherowej cegły]]''' | |||
|'''[[Netherowa cegła]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= Netherowa cegła |B2= Netherowa cegła |C2= Netherowa cegła | |||
|A3= Netherowa cegła |B3= Netherowa cegła |C3= Netherowa cegła | |||
|Output= Płot z netherowej cegły |OA=6 | |||
}} | |||
|Zachowuje się jak zwykły [[płot]], występuje naturalnie w [[Nether]]ze. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 69: | Linia 91: | ||
|Output= Kraty |OA=16 | |Output= Kraty |OA=16 | ||
}} | }} | ||
|Używane do dekoracji. Zachowują się podobnie jak [[płot]], lecz ich wysokość jest równa tylko jednemu blokowi. | |Używane do dekoracji. Zachowują się podobnie jak [[płot]], lecz ich wysokość jest równa tylko jednemu blokowi. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 87: | Linia 109: | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= Patyk |B1= Patyk |C1= Patyk | |A1= Patyk |B1= Patyk |C1= Patyk | ||
|A2= Patyk |B2= Biała wełna |C2= Patyk | |A2= Patyk |B2= Biała wełna,Błękitna wełna,Brązowa wełna,Czarna wełna,Czerwona wełna,Fioletowa wełna,Jasnoniebieska wełna,Jasnoszara wełna,Karmazynowa wełna,Limonkowa wełna,Niebieska wełna,Pomarańczowa wełna,Różowa wełna,Szara wełna,Zielona wełna,Żółta wełna |C2= Patyk | ||
|A3= Patyk |B3= Patyk |C3= Patyk | |A3= Patyk |B3= Patyk |C3= Patyk | ||
|Output= Obraz | |Output= Obraz | ||
| Linia 102: | Linia 124: | ||
|Output= Ramka na przedmiot | |Output= Ramka na przedmiot | ||
}} | }} | ||
|Używana jako dekoracja | |Używana jako dekoracja. Służy do przechowywania przedmiotów w widocznym miejscu. Zawieszenie ramki pozwala na umieszczenie w niej trzymanego w ręce przedmiotu lub bloku i późniejsze jego odzyskanie. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| Linia 155: | Linia 177: | ||
|A2= |B2= Płomienna różdżka |C2= | |A2= |B2= Płomienna różdżka |C2= | ||
|A3= |B3= Prażony owoc refrenu |C3= | |A3= |B3= Prażony owoc refrenu |C3= | ||
|Output= Słupek Endu | |Output= Słupek Endu |OA=4 | ||
}} | }} | ||
|Używany do dekoracji, emituje światło i białe cząsteczki. | |Używany do dekoracji, emituje światło i białe cząsteczki. Występuje naturalnie w [[Miasto Kresu|Mieście Kresu]]. | ||
|} | |} | ||
<noinclude>[[Kategoria:Crafting]]</noinclude> | |||
Wersja z 09:07, 11 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Crafting | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sztandar | Wełna + Patyk |
|
Służy jako dekoracja. Może być stawiany lub wieszany na ścianie. Można na niego nanosić różne wzory poprzez crafting. | ||||||||||||
| Dywan | Wełna |
|
Używany do dekoracji. | ||||||||||||
| Barwione szkło | Szkło + Barwnik |
|
Używane do dekoracji. | ||||||||||||
| Szyba | Szkło |
|
Używana do dekoracji. | ||||||||||||
| Barwiona szyba | Barwione szkło |
|
Używana do dekoracji. | ||||||||||||
| Płot | Patyki + Deski |
|
Używany jako bariera, której nie można przeskoczyć. | ||||||||||||
| Płot z netherowej cegły | Netherowa cegła |
|
Zachowuje się jak zwykły płot, występuje naturalnie w Netherze. | ||||||||||||
| Kraty | Sztabka żelaza |
|
Używane do dekoracji. Zachowują się podobnie jak płot, lecz ich wysokość jest równa tylko jednemu blokowi. | ||||||||||||
| Stojak na zbroję | Kamienny półblok + Patyki |
|
Służy jako dekoracja. Stojak może trzymać i wyświetlać na sobie dowolny przedmiot, który można nosić. | ||||||||||||
| Obraz | Patyki + Wełna |
|
Używany jako dekoracja, można go położyć tylko na ścianie. | ||||||||||||
| Ramka na przedmiot | Patyki + Skóra |
|
Używana jako dekoracja. Służy do przechowywania przedmiotów w widocznym miejscu. Zawieszenie ramki pozwala na umieszczenie w niej trzymanego w ręce przedmiotu lub bloku i późniejsze jego odzyskanie. | ||||||||||||
| Doniczka | Cegły |
|
Używana jako dekoracja, można do niej wkładać rośliny. | ||||||||||||
| Znak | Deski + Patyk |
|
Można go postawić, lub powiesić na bloku, pokazuje tekst wpisany przez gracza. | ||||||||||||
| Śnieg | Blok śniegu |
|
Używane do dekoracji, mogą się stackować. | ||||||||||||
| Kryształ Kresu | Szkło + Oko Kresu + Łza ghasta |
|
Używany do dekoracji i do odradzania Smoka Kresu. Można go kłaść tylko na obsydianie, po uderzeniu eksploduje. | ||||||||||||
| Słupek Endu | Płomienna różdżka + Prażony owoc refrenu |
|
Używany do dekoracji, emituje światło i białe cząsteczki. Występuje naturalnie w Mieście Kresu. |