Wytwarzanie/broń: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Drobne zmiany w kodzie |
Ulepszenie sekcji |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{| border="1" style="text-align:center; border-collapse:collapse; border-color:#555; background-color:#eee; width: | {| border="1" style="text-align:center; border-collapse:collapse; border-color:#555; background-color:#eee; width:819px" cellpadding="5" | ||
|- | |- | ||
! width=" | ! width="75" | Nazwa | ||
! width="150" | Składniki | ! width="150" | Składniki | ||
! width=" | ! width="204" | Wejście » Wyjście | ||
|- | ! width="390"|Opis | ||
|- align="center" | |||
| '''[[Miecz]]''' | | '''[[Miecz]]''' | ||
| [[Patyk]]<br | | '''[[Patyk]]i''' <br> + <br> '''[[Deski]]''', <br> '''[[Bruk]]''', <br> '''[[Sztabka żelaza]]''', <br> '''[[Sztabka złota]]''' <br> lub '''[[Diament]]''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
| A1= | B1= Dębowe deski, Bruk, Sztabka żelaza, Sztabka złota, Diament | C1= | | A1= | B1= Dębowe deski, Bruk, Sztabka żelaza, Sztabka złota, Diament | C1= | ||
| A2= | B2= Dębowe deski, Bruk, Sztabka żelaza, Sztabka złota, Diament | C2= | | A2= | B2= Dębowe deski, Bruk, Sztabka żelaza, Sztabka złota, Diament | C2= | ||
| A3= | B3= Patyk | | A3= | B3= Patyk | C3= | ||
| Output= Drewniany miecz, Kamienny miecz, Żelazny miecz, Złoty miecz, Diamentowy miecz | | Output= Drewniany miecz, Kamienny miecz, Żelazny miecz, Złoty miecz, Diamentowy miecz | ||
}} | }} | ||
|- | | Służy do ataku wręcz i zadaje więcej obrażeń niż ręka. | ||
|- align="center" | |||
| '''[[Tarcza]]''' | |||
| '''[[Deski]]''' <br> + <br> '''[[Sztabka żelaza]]''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski |B1= Sztabka żelaza |C1= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski | |||
|A2= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski |B2= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski |C2= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski | |||
|B3= Dębowe deski, Brzozowe deski, Sosnowe deski, Tropikalne deski, Ciemne deski, Akacjowe deski | |||
|Output= Tarcza | |||
}} | |||
| Narzędzie, wykorzystywane do obrony przed dosięgającymi gracza atakami. | |||
|- align="center" | |||
| '''[[Łuk]]''' | | '''[[Łuk]]''' | ||
| [[Patyk]]<br | | '''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Nić]]''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
| A1= | | A1= | B1= Patyk | C1= Nić | ||
| A2= Patyk | B2= | | A2= Patyk | B2= | C2= Nić | ||
| A3= | | A3= | B3= Patyk | C3= Nić | ||
| Output= Łuk | | Output= Łuk | ||
}} | }} | ||
|- | | Broń dystansowa. Można ją naładować naciągając cięciwę, przez co zadaje więcej obrażeń. | ||
|- align="center" | |||
| '''[[Strzała]]''' | | '''[[Strzała]]''' | ||
| [[Krzemień]]<br | | '''[[Krzemień]]''' <br> + <br> '''[[Patyk]]''' <br> + <br> '''[[Pióro]]''' | ||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
| A1= | | A1= |B1= Krzemień |C1= | ||
| A2= | | A2= |B2= Patyk |C2= | ||
| A3= | | A3= |B3= Pióro |C3= | ||
| Output= Strzała | OA= 4 | | Output= Strzała | OA= 4 | ||
}} | }} | ||
|- | | Podstawowa amunicja do łuku. | ||
| '''[[Strzała|Widmowa strzała]]''' | |||
| [[Strzała]]<br | |- align="center" | ||
| '''[[Strzała#Rodzaje strzał|Widmowa strzała]]''' | |||
| '''[[Strzała]]''' <br> + <br> '''[[Jasnopył]]''' | |||
| {{Grid/Crafting Table | | {{Grid/Crafting Table | ||
| A1= | | A1= | B1= Jasnopył | C1= | ||
| A2= Jasnopył | B2= Strzała | C2= Jasnopył | | A2= Jasnopył | B2= Strzała | C2= Jasnopył | ||
| A3= | | A3= | B3= Jasnopył | C3= | ||
| Output= Strzała Widmo | OA= 2 | | Output= Strzała Widmo | OA= 2 | ||
}} | }} | ||
|- | | Po trafieniu moba/gracza tą strzałą na kilka sekund podświetlany jest jego kontur. | ||
| '''[[ | |||
| [[ | |-align="center" | ||
| {{Grid/Crafting Table | |'''[[Strzała#Rodzaje strzał|Strzała z miksturą]]''' | ||
| | | '''[[Strzała]]''' <br> + <br> '''[[Trwałe miotane mikstury|Trwała miotana mikstura]]''' | ||
| | |{{Grid/Crafting Table | ||
| | |B1= Strzała |B2= Trwała mikstura odporności na ogień, Trwała mikstura szkody, Trwała mikstura życia, Trwała mikstura niewidzialności, Trwała mikstura skoku, Trwała mikstura widzenia w ciemności, Trwała mikstura trucizny, Trwała mikstura regeneracji, Trwała mikstura spowolnienia, Trwała mikstura siły, Trwała mikstura szybkości, Trwała mikstura oddychania pod wodą, Trwała mikstura słabości | ||
| Output= | |B3= Strzała | ||
|A1= Strzała | |||
|A2= Strzała | |||
|A3= Strzała | |||
|C1 = Strzała | |||
|C2= Strzała | |||
|C3= Strzała | |||
|Output= Strzała odporności na ogień, Strzała Krzywdy, Strzała Leczenia, Strzała Niewidzialności, Strzała Skoku, Strzała widzenia w ciemności, Trująca Strzała, Strzała regeneracji, Strzała Spowolnienia, Strzała Siły, Strzała Szybkości, Strzała oddychania pod wodą, Strzała Osłabienia |OA=8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8, 8 | |||
}} | }} | ||
| Po trafieniu moba/gracza tą strzałą nadajemy mu [[Efekty#Lista efektów|efekt]] mikstury, jaki posiadała wystrzelona przez nas strzała. | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Crafting]] | [[Kategoria:Crafting]] | ||
Wersja z 06:52, 9 cze 2016
| Nazwa | Składniki | Wejście » Wyjście | Opis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miecz | Patyki + Deski, Bruk, Sztabka żelaza, Sztabka złota lub Diament |
|
Służy do ataku wręcz i zadaje więcej obrażeń niż ręka. | ||||||||||||
| Tarcza | Deski + Sztabka żelaza |
|
Narzędzie, wykorzystywane do obrony przed dosięgającymi gracza atakami. | ||||||||||||
| Łuk | Patyk + Nić |
|
Broń dystansowa. Można ją naładować naciągając cięciwę, przez co zadaje więcej obrażeń. | ||||||||||||
| Strzała | Krzemień + Patyk + Pióro |
|
Podstawowa amunicja do łuku. | ||||||||||||
| Widmowa strzała | Strzała + Jasnopył |
|
Po trafieniu moba/gracza tą strzałą na kilka sekund podświetlany jest jego kontur. | ||||||||||||
| Strzała z miksturą | Strzała + Trwała miotana mikstura |
|
Po trafieniu moba/gracza tą strzałą nadajemy mu efekt mikstury, jaki posiadała wystrzelona przez nas strzała. |