Texture Update: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Dalsze aktualizacja |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Ekskluzywne|java|bedrock}} | {{Ekskluzywne|java|bedrock}} | ||
{{Budowa|tak}} | {{Budowa|tak}} | ||
{{msgbox|image=Information.svg|title=Strona zawiera wiele plików.|text=Nie zaleca się czytania tej strony, jeśli masz ograniczony dostęp szerokopasmowy.}} | |||
{{infobox | {{infobox | ||
|image=Texture Update.png | |image=Texture Update.png | ||
| Linia 513: | Linia 514: | ||
! Tekstura przed<br> aktualizacją | ! Tekstura przed<br> aktualizacją | ||
! Tekstura po<br> aktualizacji | ! Tekstura po<br> aktualizacji | ||
|- | |||
| [[Stół rzemieślniczy]] | |||
| [[Plik:Stół rzemieślniczy przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Stół rzemieślniczy.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Statyw alchemiczny]] | |||
| {{animacja|Statyw alchemiczny przed TextureUpdate.png;Statyw alchemiczny(pełny) przed TextureUpdate.png|80px}} | |||
| {{animacja|Statyw alchemiczny.png;Statyw alchemiczny(pełny).png|80px}} | |||
|- | |||
| [[Stół do zaklęć]] | |||
| [[Plik:Stół do zaklęć przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Stół do zaklęć.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Magiczna latarnia]] | |||
| [[Plik:Magiczna latarnia przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Magiczna latarnia.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Kowadło]] | | [[Kowadło]] | ||
| Linia 532: | Linia 549: | ||
! Tekstura przed<br> aktualizacją | ! Tekstura przed<br> aktualizacją | ||
! Tekstura po<br> aktualizacji | ! Tekstura po<br> aktualizacji | ||
|- | |||
| [[Lej]] | |||
| [[Plik:Lej przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Lej.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Lampa]] | | [[Lampa]] | ||
| {{animacja|Lampa (off) przed Texture Update.png;Lampa (włączona) przed Texture Update.png|80px}} | | {{animacja|Lampa (off) przed Texture Update.png;Lampa (włączona) przed Texture Update.png|80px}} | ||
| {{animacja|Lampa (off).png;Lampa (włączona).png|80px}} | | {{animacja|Lampa (off).png;Lampa (włączona).png|80px}} | ||
|- | |||
| [[Dozownik]] | |||
| [[Plik:Dozownik przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Dozownik.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Podajnik]] | |||
| [[Plik:Podajnik przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Podajnik.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Detektor]] | |||
| [[Plik:Detektor przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Detektor.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Tory]] | | [[Tory]] | ||
| Linia 553: | Linia 586: | ||
| {{animacja|Tory aktywujące.png;Tory aktywujące(on).png|80px}} | | {{animacja|Tory aktywujące.png;Tory aktywujące(on).png|80px}} | ||
|- | |- | ||
| [[Klapa|Drewniana klapa]] | |||
| [[Plik:Klapa drewniana przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Klapa drewniana.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Klapa|Świerkowa klapa]] | |||
| [[Plik:Klapa świerkowa przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Klapa świerkowa.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Klapa|Żelazna klapa]] | |||
| [[Plik:Klapa żelazna przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Klapa żelazna.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Drzwi|Żelazne drzwi]] | |||
| [[Plik:Drzwi żelazne przed TextureUpdate.png|80px]] | |||
| [[Plik:Drzwi żelazne.png|80px]] | |||
|- | |||
| Wszystkie [[Drzwi|drewniane drzwi]] | |||
| {{animacja|Drzwi dębowe przed TextureUpdate.png;Drzwi świerkowe przed TextureUpdate.png;Drzwi brzozowe przed TextureUpdate.png;Drzwi tropikalne przed TextureUpdate.png;Drzwi akacjowe przed TextureUpdate.png;Ciemnodębowe drzwi przed TextureUpdate.png|80px}} | |||
| {{animacja|Drzwi dębowe.png;Drzwi świerkowe.png;Drzwi brzozowe.png;Drzwi tropikalne.png;Drzwi akacjowe.png;Ciemnodębowe drzwi.png|80px}} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 13:55, 26 kwi 2019
| Ten element dotyczy wyłącznie Java Edition i Bedrock Edition. |
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Texture Update.
Jej autor prosi, abyś w miarę możliwości pomógł mu przy jej tworzeniu.
|
| Strona zawiera wiele plików. Nie zaleca się czytania tej strony, jeśli masz ograniczony dostęp szerokopasmowy.
|
| Pobierz |
|
| Data wydania |
|
| “ |
CO JAPPA ROBI MOJEMU MINECRAFTOWI? |
„ | |
| —Jasper "Jappa" Boerstra[1] |
Texture Update – aktualizacja dla Java Edition i Bedrock Edition. Jest samodzielną aktualizacją, głównie tworzoną przez Jappę, która zmienia większość tekstur w Minecraftcie, pomijając te ikoniczne, takie jak Creeper. Stare tekstury są dalej dostępne w menu paczek zasobów pod nazwą Programers art.
Tekstury
Bloki
Naturalne bloki
Rośliny
Liście
Wytworzone bloki
Bloki użytkowe
Mechanizmy
Przedmioty
Minerały
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.



