Texture Update: Różnice pomiędzy wersjami
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Aktualizacja bloków naturalnych |
|||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
Kiedy? Wkrótce! W Specjalnej Paczce Zasobów Beta, gdzie moje ukochane piksele żyją.|Jasper "Jappa" Boerstra<ref>{{tweet|Jappa|928968321277530113}}</ref>||JasperBoerstra.png}} | Kiedy? Wkrótce! W Specjalnej Paczce Zasobów Beta, gdzie moje ukochane piksele żyją.|Jasper "Jappa" Boerstra<ref>{{tweet|Jappa|928968321277530113}}</ref>||JasperBoerstra.png}} | ||
'''Texture Update''' – nadchodząca aktualizacja dla [[Java Edition]] i [[Bedrock Edition]]. Jest samodzielną aktualizacją, głównie tworzoną przez [[Jasper Boerstra|Jappę]], która zmieni większość tekstur w [[Minecraft]]cie, pomijając te ikoniczne, takie jak [[Creeper]]. Gdy aktualizacja wejdzie w życie, stare tekstury będą dalej dostępne w [[paczki zasobów|paczkach zasobów]]. | '''Texture Update''' – nadchodząca aktualizacja dla [[Java Edition]] i [[Bedrock Edition]]. Jest samodzielną aktualizacją, głównie tworzoną przez [[Jasper Boerstra|Jappę]], która zmieni większość tekstur w [[Minecraft]]cie, pomijając te ikoniczne, takie jak [[Creeper]]. Gdy aktualizacja wejdzie w życie, stare tekstury będą dalej dostępne w [[paczki zasobów|paczkach zasobów]]. | ||
== Tekstury == | == Tekstury == | ||
| Linia 102: | Linia 31: | ||
! Aktualna<br> tekstura | ! Aktualna<br> tekstura | ||
! Tekstura po<br> aktualizacji | ! Tekstura po<br> aktualizacji | ||
|- | |||
| [[Drewno|Wszystkie rodzaje drewna]] | |||
| {{animacja|Dębowy pień.png; Świerkowy pień.png; Brzozowy pień.png; Tropikalny pień.png; Akacjowy pień.png; Ciemnodębowy pień.png|80px}} | |||
| {{animacja|Dębowy pień TextureUpdate.png; Świerkowy pień TextureUpdate.png; Brzozowy pień TextureUpdate.png; Tropikalny pień TextureUpdate.png; Akacjowy pień TextureUpdate.png; Ciemnodębowy pień TextureUpdate.png|80px}} | |||
|- | |- | ||
| [[Kamień]] | | [[Kamień]] | ||
| [[Plik:Kamień.png|80px]] | | [[Plik:Kamień.png|80px]] | ||
| [[Plik:Kamień TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Kamień TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Kamienne cegły]] | |||
| [[Plik:kamienne_cegły.png|80px]] | |||
| [[Plik:kamienne_cegły TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Zamszone kamienne cegły]] | |||
| [[Plik:zamszone_kamienne_cegły.png|80px]] | |||
| [[Plik:zamszone_kamienne_cegły TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Popękane kamienne cegły]] | |||
| [[Plik:popękane_kamienne_cegły.png|80px]] | |||
| [[Plik:popękane_kamienne_cegły TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Rzeźbione kamienne cegły]] | |||
| [[Plik:rzeźbione_kamienne_cegły.png|80px]] | |||
| [[Plik:rzeźbione_kamienne_cegły TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Bruk]] | |||
| [[Plik:Bruk.png|80px]] | |||
| [[Plik:Bruk TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Zamszony bruk]] | |||
| [[Plik:Zamszony_bruk.png|80px]] | |||
| [[Plik:Zamszony_bruk TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Żwir]] | |||
| [[Plik:Żwir.png|80px]] | |||
| [[Plik:Żwir TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Andezyt]] | | [[Andezyt]] | ||
| Linia 130: | Linia 91: | ||
| [[Plik:Gładki_Granit.png|80px]] | | [[Plik:Gładki_Granit.png|80px]] | ||
| [[Plik:Gładki_Granit TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Gładki_Granit TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Glina]] | | [[Glina]] | ||
| Linia 150: | Linia 99: | ||
| [[Plik:Obsydian.png|80px]] | | [[Plik:Obsydian.png|80px]] | ||
| [[Plik:Obsydian TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Obsydian TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Skała macierzysta]] | |||
| [[Plik:Skała macierzysta.png|80px]] | |||
| [[Plik:Skała macierzysta TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Netherrack]] | | [[Netherrack]] | ||
| [[Plik:Netherrack.png|80px]] | | [[Plik:Netherrack.png|80px]] | ||
| [[Plik:Netherrack TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Netherrack TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Netherowa cegła (blok)|Blok Netherowej cegły]] | |||
| [[Plik:Blok Netherowej cegły.png|80px]] | |||
| [[Plik:Blok Netherowej cegły TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Piasek dusz]] | | [[Piasek dusz]] | ||
| Linia 170: | Linia 127: | ||
| [[Plik:MushroomStalk.png|80px]] | | [[Plik:MushroomStalk.png|80px]] | ||
| [[Plik:MushroomStalk TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:MushroomStalk TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Grzybnia]] | |||
| [[Plik:Grzybnia.png|80px]] | |||
| [[Plik:Grzybnia TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Śnieg]] | |||
| [[Plik:Snieg blok.png|80px]] | |||
| [[plik:Ośnieżony blok trawy TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Blok śniegu]] | |||
| [[Plik:SnowBlockImage.png|80px]] | |||
| [[Plik:Blok śniegu TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Lód]] | | [[Lód]] | ||
| Linia 178: | Linia 147: | ||
| [[Plik:Zbity_lód.png|80px]] | | [[Plik:Zbity_lód.png|80px]] | ||
| [[Plik:Zbity lód TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Zbity lód TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Oszroniony lód]] | |||
| {{animacja|Oszroniony lód1.png; Oszroniony lód2.png; Oszroniony lód3.png|80px}} | |||
| {{animacja|Oszroniony lód1 TextureUpdate.png; Oszroniony lód2 TextureUpdate.png; Oszroniony lód3 TextureUpdate.png|80px}} | |||
|- | |||
| [[Bielica]] | |||
| [[Plik:Bielica.png|80px]] | |||
| [[Plik:Bielica TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Pole uprawne]] | |||
| [[Plik:Pole uprawne.png|80px]] | |||
| [[Plik:Pole uprawne TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Pryzmaryn]] | |||
| [[Plik:Pryzmaryn.gif|80px]] | |||
| [[Plik:Pryzmaryn Texture Update.gif|80px]] | |||
|- | |||
| [[Pryzmarynowe cegły]] | |||
| [[Plik:Pryzmarynowe cegły.png|80px]] | |||
| [[Plik:Pryzmarynowe cegły Texture Update.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Ciemny pryzmaryn]] | |||
| [[Plik:Ciemny pryzmaryn.png|80px]] | |||
| [[Plik:Ciemny pryzmaryn Texture Update.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Gąbka]] | |||
| {{animacja|Sucha Gąbka.png; Mokra Gąbka.png|80px}} | |||
| {{animacja|Gąbka Texture Update.png; Mokra gąbka Texture Update.png|80px}} | |||
|- | |- | ||
| [[Spawner potworów]] | | [[Spawner potworów]] | ||
| Linia 183: | Linia 180: | ||
| [[Plik:Monster spawner TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Monster spawner TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Pajęczyna]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:WebBlock.png|80px]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:WebBlock TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Jasnogłaz]] | | [[Jasnogłaz]] | ||
| [[Plik:Jasnogłaz.png|80px]] | | [[Plik:Jasnogłaz.png|80px]] | ||
| [[Plik:Jasnogłaz TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Jasnogłaz TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Kamień Kresu]] | |||
| [[Plik:Kamień Endu.png|80px]] | |||
| [[Plik:Kamień Endu TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Cegły z kamienia Endu]] | |||
| [[Plik:Cegły z kamienia Endu.png|80px]] | |||
| [[Plik:Cegły z kamienia Endu TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Kwiat refrenusu]] | |||
| {{animacja|Kwiat refrenu.png; Obumarły kwiat refrenu.png|80px}} | |||
| {{animacja|Kwiat refrenu TextureUpdate.png; Obumarły kwiat refrenu TextureUpdate.png|80px}} | |||
|- | |- | ||
| [[Blok purpuru]] | | [[Blok purpuru]] | ||
| Linia 199: | Linia 208: | ||
| [[Plik:filar_purpuru TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:filar_purpuru TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Słupek Endu]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Słupek Endu.png|80px]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Słupek Endu TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Piasek]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Sand2.png|80px]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Sand TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Piaskowiec]] | | [[Piaskowiec]] | ||
| [[Plik:piaskowiec.png|80px]] | | [[Plik:piaskowiec.png|80px]] | ||
| [[Plik:piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Gładki piaskowiec]] | |||
| [[Plik:gładki_piaskowiec.png|80px]] | |||
| [[Plik:gładki_piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Rzeźbiony piaskowiec]] | | [[Rzeźbiony piaskowiec]] | ||
| Linia 223: | Linia 228: | ||
| [[Plik:rzeźbiony_piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:rzeźbiony_piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Czerwony piasek]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Czerwony_piasek.png|80px]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Czerwony_piasek TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Czerwony piaskowiec]] | | [[Czerwony piaskowiec]] | ||
| [[Plik:czerwony_piaskowiec.png|80px]] | | [[Plik:czerwony_piaskowiec.png|80px]] | ||
| [[Plik:czerwony_piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:czerwony_piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Gładki czerwony piaskowiec]] | |||
| [[Plik:gładki_czerwony_piaskowiec.png|80px]] | |||
| [[Plik:gładki_czerwony_piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Rzeźbiony czerwony piaskowiec]] | | [[Rzeźbiony czerwony piaskowiec]] | ||
| [[Plik:rzeźbiony_czerwony_piaskowiec.png|80px]] | | [[Plik:rzeźbiony_czerwony_piaskowiec.png|80px]] | ||
| [[Plik:rzeźbiony_czerwony_piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:rzeźbiony_czerwony_piaskowiec TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Ruda węgla]] | | [[Ruda węgla]] | ||
| Linia 246: | Linia 251: | ||
| [[Plik:Ruda_żelaza.png|80px]] | | [[Plik:Ruda_żelaza.png|80px]] | ||
| [[Plik:Ruda_żelaza TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Ruda_żelaza TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |||
| [[Ruda czerwonego kamienia]] | |||
| [[Plik:Ruda_czerwonego_kamienia.png|80px]] | |||
| [[Plik:Ruda_czerwonego_kamienia TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |||
| [[Ruda lazurytu]] | |||
| [[Plik:Ruda_lazurytu.png|80px]] | |||
| [[Plik:Ruda_lazurytu TextureUpdate.png|80px]] | |||
|- | |- | ||
| [[Ruda złota]] | | [[Ruda złota]] | ||
| [[Plik:Ruda_złota.png|80px]] | | [[Plik:Ruda_złota.png|80px]] | ||
| [[Plik:Ruda_złota TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Ruda_złota TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Ruda diamentu]] | | [[Ruda diamentu]] | ||
| Linia 259: | Linia 268: | ||
| [[Plik:Ruda_diamentu TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Ruda_diamentu TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Ruda | | [[Ruda szmaragdu]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Ruda_szmaragdu.png|80px]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Ruda_szmaragdu TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[Ruda kwarcu]] | | [[Ruda kwarcu]] | ||
| Linia 271: | Linia 276: | ||
| [[Plik:Ruda Netherowego kwarcu TextureUpdate.png|80px]] | | [[Plik:Ruda Netherowego kwarcu TextureUpdate.png|80px]] | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Blok kości]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Blok kości.png|80px]] | ||
| [[Plik: | | [[Plik:Blok kości TextureUpdate.png|80px]] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 15:27, 6 kwi 2019
| Ten element dotyczy wyłącznie Java Edition i Bedrock Edition. |
| Artykuł w budowie! Trwa budowa strony Texture Update.
Jej autor prosi, abyś w miarę możliwości pomógł mu przy jej tworzeniu.
|
| Pobierz |
|
| Planowana data wydania |
|
| “ |
CO JAPPA ROBI MOJEMU MINECRAFTOWI? |
„ | |
| —Jasper "Jappa" Boerstra[1] |
Texture Update – nadchodząca aktualizacja dla Java Edition i Bedrock Edition. Jest samodzielną aktualizacją, głównie tworzoną przez Jappę, która zmieni większość tekstur w Minecraftcie, pomijając te ikoniczne, takie jak Creeper. Gdy aktualizacja wejdzie w życie, stare tekstury będą dalej dostępne w paczkach zasobów.
Tekstury
Bloki
Naturalne bloki
Rośliny
Wytworzone bloki
Bloki użytkowe
Mechanizmy
Przedmioty
Minerały
Przypisy
Poniżej znajduje się lista przypisów na tej stronie.



