Szary barwnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d Anulowanie wersji 135576 autorstwa Knopus (dyskusja) Uszkodzenie poprawnego wyświetlania
Nie podano opisu zmian
Linia 15: Linia 15:
!Składniki
!Składniki
!Wejście » Wyjście
!Wejście » Wyjście
!Opis
|-align="center"
|-align="center"
|'''[[Torbiel z atramentem]]<br>+<br>[[Mączka kostna]]'''
|'''[[Czarny barwnik]]<br>+<br>[[Biały barwnik]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Torbiel z atramentem |B2= Mączka kostna
|A2= Czarny barwnik |B2= Biały barwnik
|Output= Szary barwnik,2
|Output= Szary barwnik,2
}}
}}
|
|-align="center"
|'''[[Czarny barwnik]]<br>lub<br>[[Torbiel z atramentem]]<br>+<br>[[Biały barwnik]]<br>lub<br>[[Mączka kostna]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Czarny barwnik; Torbiel z atramentem |B2= Biały barwnik; Mączka kostna
|Output= Szary barwnik,2
}}
|Tylko [[Bedrock Edition]] i [[Education Edition]].
|}
|}
== Zastosowanie ==
== Zastosowanie ==
Linia 32: Linia 41:
!Wejście » Wyjście
!Wejście » Wyjście
|-align="center"
|-align="center"
|'''[[Mączka kostna]]<br>+<br>Szary barwnik'''
|'''[[Biały barwnik]]<br>+<br>Szary barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A2= Szary barwnik|B2= Mączka kostna
|A2= Szary barwnik|B2= Biały barwnik
|Output= Jasnoszary barwnik,2
|Output= Jasnoszary barwnik,2
}}
}}

Wersja z 00:24, 28 sie 2020

Szary barwnik

Typ

Barwnik

Wytrzymałość

8

Odnawialne

Tak

Możliwość grupowania

Tak, 64

Rzadkość

Pospolita


Szary barwnik – drugorzędny barwnik otrzymywany poprzez połączenie, w polach stołu rzemieślniczego, torbieli z atramentem oraz mączki kostnej.

Otrzymywanie

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście Opis
Czarny barwnik
+
Biały barwnik




2






Czarny barwnik
lub
Torbiel z atramentem
+
Biały barwnik
lub
Mączka kostna




2








Tylko Bedrock Edition i Education Edition.

Zastosowanie

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście Składniki Wejście » Wyjście
Biały barwnik
+
Szary barwnik




2






Wełna
+
Szary barwnik










Utwardzona glina
+
Szary barwnik
Utwardzona glina Utwardzona glina Utwardzona glina Szaro barwiona glina8
Utwardzona glina
Utwardzona glina
Utwardzona glina Utwardzona glina Utwardzona glina
Szkło
+
Szary barwnik



Szaro barwione szkło8






Historia

Beta
1.2Dodano szary barwnik.