Szary barwnik: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
TheTNT1500 (dyskusja | edycje)
d Linki
popr. i dod.
Linia 7: Linia 7:
|idsłowne=dye 8
|idsłowne=dye 8
}}
}}
 
'''Szary barwnik''' – drugorzędny [[barwniki|barwnik]] otrzymywany poprzez połączenie, w polach [[Stół rzemieślniczy|stołu rzemieślniczego]], [[Torbiel z atramentem|torblu z atramentem]] oraz [[Mączka kostna|mączki kostnej]].
'''Szary barwnik''' jest drugorzędnym kolorem otrzymywanym poprzez połączenie, w polach [[Stół rzemieślniczy|stołu rzemieślniczego]], [[Torbiel z atramentem|atramentu]] oraz [[Mączka kostna|mączki kostnej.]]
==Otrzymywanie==
 
===[[Crafting|Wytwarzanie]]===
== Wytwarzanie ==
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
|-align="center"
|-align="center"
!Składniki
!Składniki
!Przed » Po
!Wejście » Wyjście
|-
|-align="center"
| align="center"| [[Torbiel z atramentem]] +<br />[[Mączka kostna]]
|'''[[Torbiel z atramentem]]<br>+<br>[[Mączka kostna]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=          |B1= |C1=
|A2= Torbiel z atramentem |B2= Mączka kostna
|A2=          |B2= |C2=
|A3= Torbiel z atramentem |B3= |C3= Mączka kostna
|Output= Szary barwnik |OA= 2
|Output= Szary barwnik |OA= 2
}}
}}
|}
|}
== Zastosowanie ==
== Zastosowanie ==
{{Zastosowania barwników}}
{{Zastosowania barwników}}
=== [[Crafting|Wytwarzanie]] ===
=== [[Crafting|Wytwarzanie]] ===
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee;" cellpadding="5"
|-align="center"
|-align="center"
!Składniki
!Składniki
!Przed » Po
!Wejście » Wyjście
|-
!Składniki
| align="center"|[[Mączka kostna]] + <br>'''Szary barwnik'''
!Wejście » Wyjście
|-align="center"
|'''[[Mączka kostna]]<br>+<br>Szary barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A2= Szary barwnik|B2= Mączka kostna
|A2= Szary barwnik|B2= |C2= Mączka kostna
|A3= |B3= |C3=
|Output= Jasnoszary barwnik |OA=2
|Output= Jasnoszary barwnik |OA=2
}}
}}
|-
|'''[[Wełna]]<br>+<br>Szary barwnik'''
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Szary barwnik]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A2=Biała wełna |B2=Szary barwnik
|A2= |B2=Biała_wełna |C2=
|Output= Szara wełna
|A3= |B3=Szary barwnik |C3=
|Output= Szara_wełna  |OA= 1
}}
}}
|-
|-align="center"
| align="center"| [[Utwardzona glina]] +<br>'''Szary barwnik'''
|'''[[Utwardzona glina]]<br>+<br>Szary barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Utwardzona glina|B1= Utwardzona glina|C1= Utwardzona glina
|A1= Utwardzona glina|B1= Utwardzona glina|C1= Utwardzona glina
|A2= Utwardzona glina|B2= Szary barwnik |C2= Utwardzona glina
|A2= Utwardzona glina|B2= Szary barwnik |C2= Utwardzona glina
|A3= Utwardzona glina |B3= Utwardzona glina |C3= Utwardzona glina
|A3= Utwardzona glina |B3= Utwardzona glina |C3= Utwardzona glina
|Output=Szaro barwiona glina |OA=8
|Output=Szaro barwiona glina |OA=8
}}
}}
|-
|'''[[Szkło]]<br>+<br>Szary barwnik'''
| align="center"| [[Szkło]] +<br> '''Szary barwnik'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Szkło|B1= Szkło|C1= Szkło
|A1= Szkło|B1= Szkło|C1= Szkło
|A2= Szkło|B2= Szary barwnik |C2= Szkło
|A2= Szkło|B2= Szary barwnik |C2= Szkło
|A3= Szkło |B3= Szkło |C3= Szkło
|A3= Szkło |B3= Szkło |C3= Szkło
|Output=Szaro barwione szkło |OA=8
|Output=Szaro barwione szkło |OA=8
}}
}}
|}
|}
==Historia==
{{Historia|b}}
{{Historia||1.2|Dodano szary barwnik.}}
{{Historia|foot}}
{{Przedmioty}}
{{Przedmioty}}



Wersja z 21:08, 15 sty 2017

Szary barwnik
Typ

Barwnik

Wytrzymałość

8

Odnawialne

Tak

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Szary barwnik – drugorzędny barwnik otrzymywany poprzez połączenie, w polach stołu rzemieślniczego, torblu z atramentem oraz mączki kostnej.

Otrzymywanie

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście
Torbiel z atramentem
+
Mączka kostna










Zastosowanie

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście Składniki Wejście » Wyjście
Mączka kostna
+
Szary barwnik










Wełna
+
Szary barwnik










Utwardzona glina
+
Szary barwnik
Utwardzona glina Utwardzona glina Utwardzona glina Szaro barwiona glina
Utwardzona glina
Utwardzona glina
Utwardzona glina Utwardzona glina Utwardzona glina
Szkło
+
Szary barwnik



Szaro barwione szkło






Historia

Beta
1.2Dodano szary barwnik.