Skórki: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Wycofano ostatnią zmianę treści (wprowadzoną przez 94.240.14.143) i przywrócono wersję 35972 autorstwa Piotrex43: Wandalizm (niepotrzebne usuwanie treści).
→‎Galeria skórek: Ułożono alfabetycznie.
Linia 28: Linia 28:
! style: width=70px | Tył  
! style: width=70px | Tył  
! style: width=64px | Pobierz
! style: width=64px | Pobierz
|-
| '''Han Solo''' by Louski
| [[Plik:Hansolo-Front.png]]
| [[Plik:Hansolo-Back.png]]
| [[Plik:Hansolo.png]]
|-
| '''Neo''' by Ziusz
| [[Plik:Matrix by Ziusz Przód.png|100px]]
| [[Plik:Matrix by Ziusz Tył.png|100px]]
| [[Plik:Sketch.png]]
|-
|-
| '''A Bloddy Joke''' by TSCTH
| '''A Bloddy Joke''' by TSCTH
Linia 83: Linia 73:
| [[Plik:Captfalcon-Back.png]]
| [[Plik:Captfalcon-Back.png]]
| [[Plik:Captfalcon.png]]
| [[Plik:Captfalcon.png]]
|-
| '''CTSG''' by [[CTSG]]
| [[Plik:CTSG.png|100px]]
|
|
|-
|-
| '''Ghot''' by JokerMr
| '''Ghot''' by JokerMr
Linia 89: Linia 84:
| [[Plik:V2.png]]
| [[Plik:V2.png]]
|-
|-
| '''CTSG''' by [[CTSG]]
| '''Han Solo''' by Louski
| [[Plik:CTSG.png|100px]]
| [[Plik:Hansolo-Front.png]]
|
| [[Plik:Hansolo-Back.png]]
|
| [[Plik:Hansolo.png]]
|-
|-
| '''JJayJoker''' by [[JJayJoker]]
| '''JJayJoker''' by [[JJayJoker]]
Linia 103: Linia 98:
|  
|  
|  
|  
|-
| '''Neo''' by Ziusz
| [[Plik:Matrix by Ziusz Przód.png|100px]]
| [[Plik:Matrix by Ziusz Tył.png|100px]]
| [[Plik:Sketch.png]]
|-
|-
| '''Wasserfal''' by [[MinecraftPolska]]
| '''Wasserfal''' by [[MinecraftPolska]]

Wersja z 15:58, 9 sty 2014

Skórka (ang.Skin) jest to tekstura gracza, którą umieszcza się na modelu postaci. Jest to przydatne, jeśli nie podoba nam się domyślna skórka lub po prostu chcemy ją zmienić.

Jak wgrać skórkę postaci

Aby zmienić skórkę należy posiadać konto premium.

  • Pobieramy dowolną, wybraną skórkę z Minecraft Skin Index.
  • Wchodzimy na Minecraft i logujemy się.
  • Klikamy "Profile".
  • W odpowiednim oknie na dole strony musimy wgrać pobrany plik.

Od tej pory wgrana skórka powinna być widoczna w grze.

Tworzenie własnej skórki

Własną skórkę można tworzyć za pomocą strony [1]. Obsługa jest bardzo prosta i nie wymaga nawet podstaw języka angielskiego.


Galeria skórek

Tutaj dodawajcie własne skórki (lub znalezione w internecie) w kolejności alfabetycznej. Mają być dodane na podstawie skórki Han Solo. Aby ściągnąć skórkę należy kliknąć na ostatnią zakładkę prawym przyciskiem myszy i kliknąć Zapisz jako...

Peleryny

Błędy

  • Czasami zamiast skinów graczy widoczne są podstawowe