Czerwone netherowe cegły: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d Dodano interwiki pl > ua
Korekta ID słownego bloku. Dodanie rozdziału "ID". Uzupełnienie historii (część podstawowa).
Linia 4: Linia 4:
|invwygląd=Blok czerwonej netherowej cegły
|invwygląd=Blok czerwonej netherowej cegły
|typ=Solidny
|typ=Solidny
|fizyka=Nie
|światło=Nie
|światło=Nie
|palność=Nie
|palność=Nie
Linia 13: Linia 12:
|odnawialne=Nie
|odnawialne=Nie
|wersja=16w20a
|wersja=16w20a
|idsłowne=red_nether_block
|idsłowne=red_nether_bricks
}}
}}
'''Blok czerwonej netherowej cegły''' (ang. ''Red Nether Brick Block'') to odmiana [[Netherowa cegła (blok)|Netherowej cegły]] z  odcieniem [[Brodawka|Netherowych brodawek]].
'''Blok czerwonej netherowej cegły''' (ang. ''Red Nether Brick Block'') to odmiana [[Netherowa cegła (blok)|Netherowej cegły]] z  odcieniem [[Brodawka|Netherowych brodawek]].
Linia 56: Linia 55:
|Output=Blok czerwonej netherowej cegły
|Output=Blok czerwonej netherowej cegły
}}
}}
|}
== [[ID]] ==
{| class="wikitable"
!Nazwa
!ID num. ([[Bedrock Edition|BE]])
!ID słowne
!Klucz tłumaczenia nazwy
|-
|{{BlockSprite|1363}} '''Blok czerwonej netherowej cegły'''
|<code>215</code>
|<code>red_nether_bricks</code>
|[[Java Edition]]: <code>block.minecraft.red_nether_bricks</code>
[[Bedrock Edition]]: <code>tile.red_nether_bricks.name</code>
|}
|}


== Historia ==
== Historia ==
{{Historia||Kwiecień 2016|[[Jeb]] zapowiedział dwa bloki|link = {{tweet|jeb|728499561065529344}}}}{{Historia|w}}
{{Historia||Kwiecień 2016|[[Jeb]] zapowiedział dwa bloki.|link = {{tweet|jeb|728499561065529344}}}}{{Historia|w}}{{Historia||1.10|snap=16w20a|Dodano blok czerwonej netherowej cegły.}}{{Historia||1.14|Z bloków czerwonej netherowej cegły możliwe jest wytworzenie odpowiednich [[Półblok|płyt]], [[Schody|schodów]] i [[Murek|murków]].|snap=18w43a}}{{Historia|pe}}{{Historia||1.1.3|Dodano blok czerwonej netherowej cegły.|snap=alpha 1.1.3.0}}{{Historia|bedrock}}{{Historia||1.9.0|Z bloków czerwonej netherowej cegły możliwe jest wytworzenie odpowiednich [[Półblok|płyt]], [[Schody|schodów]] i [[Murek|murków]].|snap=beta 1.9.0.0}}{{Historia|k}}{{Historia||Dodano blok czerwonej netherowej cegły.|xbox=TU43|xbone=CU33|ps=1.36|wii=Patch 13}}{{Historia|PlayStation 4 Edition}}{{Historia||1.88|Z bloków czerwonej netherowej cegły możliwe jest wytworzenie odpowiednich [[Półblok|płyt]], [[Schody|schodów]] i [[Murek|murków]].}}{{Historia|New Nintendo 3DS Edition}}{{Historia||1.9.19|Dodano blok czerwonej netherowej cegły.}}{{Historia|foot}}
{{Historia||1.10|snap=16w20a|Dodano bloki czerwonych netherowych cegieł.}}
{{Historia|foot}}


== Galeria ==
== Galeria ==

Wersja z 14:12, 4 kwi 2020

Ten artykuł dotyczy bloku czerwonej netherowej cegły. Zobacz też inne znaczenia tego pojęcia.


Czerwone netherowe cegły
Blok czerwonej netherowej cegły
Typ

Solidny

Narzędzie


Odnawialne

Nie

Możliwość grupowania

Tak, 64

Fizyka

?

Przezroczystość

Nie

Emisja światła

Nie

Twardość

2

Odporność na eksplozje

30

Palność

Nie

Rzadkość

Pospolita


Blok czerwonej netherowej cegły (ang. Red Nether Brick Block) to odmiana Netherowej cegły z odcieniem Netherowych brodawek.

Otrzymywanie

Wydobywanie

Blok Twardość Narzędzie Czas niszczenia (w sekundach)
BlockCSS_new.png/337 Blok czerwonej netherowej cegły 2 Ręka Drewniany Kamienny Żelazny Diamentowy Złoty
10 1.5 0.75 0.5 0.4 0.25

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście
Netherowa cegła
+
Netherowa brodawka



Blok czerwonej netherowej cegły
Nasiona brodawki


Nasiona brodawki

ID

Nazwa ID num. (BE) ID słowne Klucz tłumaczenia nazwy
BlockCSS_new.png/1363 Blok czerwonej netherowej cegły 215 red_nether_bricks Java Edition: block.minecraft.red_nether_bricks

Bedrock Edition: tile.red_nether_bricks.name

Historia

Kwiecień 2016Jeb zapowiedział dwa bloki.
Pełna wersja
1.1016w20aDodano blok czerwonej netherowej cegły.
1.1418w43aZ bloków czerwonej netherowej cegły możliwe jest wytworzenie odpowiednich płyt, schodów i murków.
Pełna wersja Pocket Edition
1.1.3alpha 1.1.3.0Dodano blok czerwonej netherowej cegły.
Bedrock Edition
1.9.0beta 1.9.0.0Z bloków czerwonej netherowej cegły możliwe jest wytworzenie odpowiednich płyt, schodów i murków.
Console Edition
TU43CU331.36Dodano blok czerwonej netherowej cegły.
PlayStation 4 Edition
1.88Z bloków czerwonej netherowej cegły możliwe jest wytworzenie odpowiednich płyt, schodów i murków.
New Nintendo 3DS Edition
1.9.19Dodano blok czerwonej netherowej cegły.

Galeria

Zobacz też