Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
Linia 9: Linia 9:
! Zmiany
! Zmiany
! style="width: 15%" | Planowana data wydania
! style="width: 15%" | Planowana data wydania
|-
| style="text-align: center" | 1.4.6
|
* Nowe przedmioty:
** [[Fajerwerk]]i.
** [[schodek|Półblok]] [[netherowa cegła|z netherowej cegły]].
** [[Zaklęta książka]].
** Być może zostanie dodana świąteczna skrzynia oraz narty, których tekstury znajdują się w plikach gry (.minecraft/bin/Minecraft.jar/items).
* Zostanie dodany język kornwalijski.
* Można użyć wiaderka na kotle do napełniania go wodą.
* Podczas kucania nie otwiera się ekwipunek bloku (co pozwala np. postawić [[dźwignia|dźwignię]] na [[piec]]u).
* Narzucając zaklęcie "Jedwabny Dotyk" na [[nożyce]] za pomocą zaczarowanej książki, można zbierać bloki [[pajęczyna|pajęczyny]].
* Zostanie dodane zaklęcie na [[zbroja|zbroję]], Thorns (Ciernie), które zadaje obrażenia [[mob]]om, gdy nas atakują.
* Podczas zmiany [[przedmioty|przedmiotu]] w pasku szybkiego wyboru nad nim wyświetla się nazwa tej rzeczy, którą trzymamy.
* Po włączeniu wysokiej jakości grafiki (Fancy), [[przedmioty]] wyrzucone przez gracza oraz w ramce będą widziane w trójwymiarze.
* Możliwe wyrzucenie całego stacku [[przedmioty|przedmiotów]] z pasku szybkiego wyboru za pomocą kombinacji {{key|Ctrl}} + {{key|Q}}
* Zostanie dodany dźwięk informujący, że trafiliśmy gracza [[strzała|strzałą]] wystrzeloną z [[łuk]]u
* Zostanie dodany przycisk do uruchomienia opcji dotykowego ekranu
|
20 grudnia 2012
|-
|-
| style="text-align: center" | 1.5
| style="text-align: center" | 1.5

Wersja z 12:22, 20 gru 2012


.

Ta strona jest o nadchodzących nowościach, które zostaną dodane w przyszłych wersjach gry.

Najbliższa przyszłość

Wersja Zmiany Planowana data wydania
1.5

"Redstone Update"

Styczeń 2013
Inne
Uaktualnienie systemu kont
  • Nie jest to aktualizacja do gry (nie modyfikuje samej gry i będą wprowadzone niezależnie od wersji klienta na którym gramy).
  • Możliwość zmiany nazwy użytkownika oraz adresu e-mail, który został podany podczas tworzenia konta
    • Globalne konta Mojang są już dostępne i mogą być połączone poprzez konta Scrolls i Cobalt.
      • Po dokonaniu synchronizacji logowanie do Minecraft'a następuje przy użyciu adresu e-mail zamiast nazwy użytkownika
    • Nazwa użytkownika w grze będzie możliwa do zmiany, ale wszytkie nazwy graczy z kontem Premium muszą być unikatowe (bez znaczenia jest czy jest to konto w Minecraftcie czy na stronie Mojangu).
    • Aktualnie prace nad tą aktualizacją prowadzone są przez Tobiasa Möllstama.
    • nie wiadomo jak zmiana nazwy użytkownika w grze wpłynie na zapisy na czarnej i na białej liście.
Jeszcze nie ustalona

Nowości, bloki i przedmioty

Funkcja Opis
Przejmij Flagę Ogłoszone na Blogu Notcha [3].
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane[4].
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie[5].
Sneak Peek Więcej muzyki od C418.[6]
Więcej mikstur Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[7]
Podniebny Wymiar Notch dodając Kres rozmyślał o Podniebnym Wymiarze.
Portale na serwerach Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[8]
Używanie dwóch rąk Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[9][10]

Przypisy