Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
d to już zostało dodane
Linia 42: Linia 42:
| Portale na serwerach
| Portale na serwerach
| Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.<ref>https://getsatisfaction.com/mojang/topics/server_portals</ref>
| Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.<ref>https://getsatisfaction.com/mojang/topics/server_portals</ref>
|-
| Lista przyjaciół
| Mojang planuje zamienić tryb jednoosobowy w otwarty świat do którego mogą wejść tylko przyjaciele.
|-
|-
| Używanie dwóch rąk
| Używanie dwóch rąk

Wersja z 21:36, 27 paź 2012


.

Ta strona jest o nadchodzących nowościach, które zostaną dodane w przyszłych wersjach gry.

Najbliższa przyszłość

Wersja Zmiany Planowana data wydania
1.5
  • Poprawka światła i czarnych przestrzeni, zaciemniających losowe miejsca na mapach.[1][2]
?

Nowości, bloki i przedmioty

Funkcja Opis
Przejmij Flagę Ogłoszone na Blogu Notcha [3].
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane[4].
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie[5].
Sneak Peek Więcej muzyki od C418.[6]
Więcej mikstur Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[7]
Podniebny Wymiar Notch dodając Kres rozmyślał o Podniebnym Wymiarze.
Portale na serwerach Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[8]
Używanie dwóch rąk Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[9][10]

Przypisy