Planowane wersje: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Nie podano opisu zmian
Linia 24: Linia 24:
| [[Capture the Flag|Przejmij Flagę]]
| [[Capture the Flag|Przejmij Flagę]]
| Ogłoszone na [[The Word of Notch|Blogu]] [[Notch]]a <ref name="Przejmij Flagę">[http://notch.tumblr.com/post/121044061/in-the-spirit-of-the-new-economy '''Nowe funkcje po wydaniu gry:''' http://notch.tumblr.com/post/121044061/in-the-spirit-of-the-new-economy]</ref>.
| Ogłoszone na [[The Word of Notch|Blogu]] [[Notch]]a <ref name="Przejmij Flagę">[http://notch.tumblr.com/post/121044061/in-the-spirit-of-the-new-economy '''Nowe funkcje po wydaniu gry:''' http://notch.tumblr.com/post/121044061/in-the-spirit-of-the-new-economy]</ref>.
|-
| Ujeżdżanie [[Moby|mobów]]
| Możliwość ujeżdżania i kontrolowania mobów. Potwierdzone na [[Get Satisfaction]], ale zajmie trochę czasu<ref>[http://getsatisfaction.com/mojang/topics/mounts '''Ujeżdżanie mobów:''' http://getsatisfaction.com/mojang/topics/mounts]</ref>. Od wersji 12w36a można już kontrolować świnię.
|-
|-
| [[Kwiaty]] odrastające po [[deszcz]]u
| [[Kwiaty]] odrastające po [[deszcz]]u

Wersja z 17:56, 25 paź 2012


.

Ta strona jest o nadchodzących nowościach, które zostaną dodane w przyszłych wersjach gry.

Najbliższa przyszłość

Wersja Zmiany Planowana data wydania
1.5
  • Poprawka światła i czarnych przestrzeni, zaciemniających losowe miejsca na mapach.[1][2]
?

Nowości, bloki i przedmioty

Funkcja Opis
Przejmij Flagę Ogłoszone na Blogu Notcha [3].
Kwiaty odrastające po deszczu Członek społeczności zapytał, czy po deszczu będą odrastać kwiaty. Jeb powiedział, że zostanie to dodane[4].
Wagoniki jako łodzie na lawie Notch zaproponował aby wagoniki zachowywały się jak łodzie po umieszczeniu ich w lawie[5].
Sneak Peek Więcej muzyki od C418.[6]
Więcej mikstur Jeb na swoim Twitterze napisał, że w przyszłości będą aż 2653 mikstury.[7]
Podniebny Wymiar Notch dodając Kres rozmyślał o Podniebnym Wymiarze.
Portale na serwerach Na Get Satisfaction, Mojang rozważał sugestię graczy o portalach na serwerach.[8]
Lista przyjaciół Mojang planuje zamienić tryb jednoosobowy w otwarty świat do którego mogą wejść tylko przyjaciele.
Używanie dwóch rąk Jeb zamierza dodać posługiwanie się dwoma przedmiotami naraz.[9][10]

Przypisy