Poradniki/Przycisk działający na zasadzie dźwigni: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
| Linia 6: | Linia 6: | ||
! Materiał | ! Materiał | ||
|- | |- | ||
| | |5* | ||
|{{BlockLink|id=245|Pył czerwonego kamienia}} | |{{BlockLink|id=245|Pył czerwonego kamienia}} | ||
|- | |||
|3 | |||
|{{BlockLink|Kamień}} | |||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
| Linia 14: | Linia 17: | ||
|2 | |2 | ||
|{{BlockLink|id=155|Lepki tłok}} | |{{BlockLink|id=155|Lepki tłok}} | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
| Linia 24: | Linia 25: | ||
|{{BlockLink|id=68|Przycisk}} | |{{BlockLink|id=68|Przycisk}} | ||
|} | |} | ||
<nowiki>*</nowiki> Przewód poza mechanizmem do odbiornika jest zależny od odległości naszego odbiornika (w tym przypadku jest to [[lampa]]). | |||
== Budowa Mechanizmu == | == Budowa Mechanizmu == | ||
Wersja z 00:00, 4 lip 2013
Materiały
Spis materiałów, które będą potrzebne do wykonania tego mechanizmu.
| Ilość | Materiał |
|---|---|
| 5* | Pył czerwonego kamienia |
| 3 | Kamień |
| 2 | Czerwona pochodnia |
| 2 | Lepki tłok |
| 1 | Przekaźnik |
| 1 | Przycisk |
* Przewód poza mechanizmem do odbiornika jest zależny od odległości naszego odbiornika (w tym przypadku jest to lampa).
Budowa Mechanizmu
Poradnik Z Filmem

