Poradniki/Przycisk działający na zasadzie dźwigni: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
Falibor (dyskusja | edycje)
Linia 6: Linia 6:
! Materiał
! Materiał
|-
|-
|6
|5*
|{{BlockLink|id=245|Pył czerwonego kamienia}}
|{{BlockLink|id=245|Pył czerwonego kamienia}}
|-
|3
|{{BlockLink|Kamień}}
|-
|-
|2
|2
Linia 14: Linia 17:
|2
|2
|{{BlockLink|id=155|Lepki tłok}}
|{{BlockLink|id=155|Lepki tłok}}
|-
 
|3
|{{BlockLink|Kamień}}
|-
|-
|1
|1
Linia 24: Linia 25:
|{{BlockLink|id=68|Przycisk}}
|{{BlockLink|id=68|Przycisk}}
|}
|}
<nowiki>*</nowiki> Przewód poza mechanizmem do odbiornika jest zależny od odległości naszego odbiornika (w tym przypadku jest to [[lampa]]).


== Budowa Mechanizmu  ==
== Budowa Mechanizmu  ==

Wersja z 00:00, 4 lip 2013

Materiały

Spis materiałów, które będą potrzebne do wykonania tego mechanizmu.

Ilość Materiał
5* BlockCSS_new.png/245 Pył czerwonego kamienia
3 BlockCSS_new.png/1132 Kamień
2 BlockCSS_new.png/65 Czerwona pochodnia
2 BlockCSS_new.png/155 Lepki tłok
1 BlockCSS_new.png/67 Przekaźnik
1 BlockCSS_new.png/68 Przycisk

* Przewód poza mechanizmem do odbiornika jest zależny od odległości naszego odbiornika (w tym przypadku jest to lampa).

Budowa Mechanizmu


Poradnik Z Filmem

[1]