View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Pomarańczowy barwnik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
d Robot dodał pt-br:Orange Dye |
crafting |
||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
|A3= Czerwony barwnik |B3= |C3= Żółty barwnik | |A3= Czerwony barwnik |B3= |C3= Żółty barwnik | ||
|Output= Pomarańczowy barwnik |OA= 2 | |Output= Pomarańczowy barwnik |OA= 2 | ||
}} | |||
|- | |||
| align="center"| [[Wełna]] + <br>[[Pomarańczowy barwnik]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2=Biała_wełna |C2= | |||
|A3= |B3=Pomarańczowy barwnik |C3= | |||
|Output= Pomarańczowa wełna |OA= 1 | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:29, 26 kwi 2012
Pomarańczowy barwnik
| Typ |
barwnik |
| Wytrzymałość |
14 |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Pomarańczowy barwnik jest barwnikiem powstającym w wyniku połączenia czerwonego barwnika i żółtego barwnika w polu crafting'u.
Użycie
- Tworzenie pomarańczowego bloku wełny, poprzez połączenie go z wełną w polu craftingu.
- Możliwe jest zdobycie większej ilości bloków pomarańczowej wełny, poprzez zafarbowanie owcy pomarańczowym barwnikiem. Otrzymujemy wtedy 1-3 bloków pomarańczowej wełny od owcy.
Crafting
| Składniki | Crafting | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Czerwony barwnik + Żółty barwnik |
| ||||||||||||
| Wełna + Pomarańczowy barwnik |
|