View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Papier: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 54: | Linia 54: | ||
|A3= Papier |B3= Papier |C3= Papier | |A3= Papier |B3= Papier |C3= Papier | ||
|Output= Mapa (przedmiot) | |Output= Mapa (przedmiot) | ||
}} | |||
|-align="center" | |||
|[[Proch]] + [[Papier]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= |C1= | |||
|A2= |B2= Papier |C2= | |||
|A3= |B3= Proch |C3= | |||
|Output= Fajerwerk | |||
}} | |||
|-align="center" | |||
|1 [[Gwiazdka pirotechniczna]]<br>+<br>1 [[Papier]] <br>+<br>(1-3) [[Proch]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |B1= Gwiazdka pirotechniczna |C1= | |||
|A2= |B2= Papier |C2= | |||
|A3= , Proch , Proch |B3= Proch , Proch , Proch |C3= , , Proch | |||
|Output= Fajerwerk | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:30, 9 maj 2013
Papier
| Typ |
Surowiec |
| Wytrzymałość |
N/A |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Papier (ang. Paper) jest przedmiotem tworzonym z trzciny cukrowej. Papier jest używany do tworzenia map i książek które są potrzebne do stworzenia biblioteczek i stołów do zaklęć. Papier występuje naturalnie w skrzyniach wewnątrz twierdz. Na papierze nie można pisać, jednakże jest to możliwe kiedy stworzymy książkę z piórem.
Otrzymywanie
| Składniki | Wejście » Wyjście | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trzcina cukrowa |
|
Zastosowania
|