Papier: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Slawko97 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Falibor (dyskusja | edycje)
Linia 35: Linia 35:
!Składniki
!Składniki
!Wejście » Wyjście
!Wejście » Wyjście
|-
| align="center"| '''Papier'''
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1= Papier |C1=
|A2=  |B2= Papier |C2=
|A3=  |B3= Papier |C3=
|Output= Książka
}}
|-
|-
|align="center"| [[Papier]] + [[Skóra]]
|align="center"| [[Papier]] + [[Skóra]]

Wersja z 20:11, 6 sie 2012

Papier
Typ

Surowiec

Wytrzymałość

N/A

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Papier (ang. Paper) jest przedmiotem potrzebnym do zrobienia książki lub mapy.

Otrzymywanie

Aby otrzymać papier trzeba ułożyć 3 trzciny cukrowe w poziomie w polu craftingu na stole warsztatowym.

Składniki Wejście » Wyjście
Trzcina cukrowa










Zastosowania

Papier jest wykorzystywany do tworzenia książek oraz map.

Składniki Wejście » Wyjście
Papier + Skóra










Papier + Kompas



Mapa (przedmiot)