Odłamek pryzmarynu: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Linia 19: Linia 19:
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; background-color: #eee" cellpadding="5"
|-align="center"
|-align="center"
!Nazwa
!Składniki
!Składniki
!Wejście » Wyjście
!Wejście » Wyjście
!Składniki
!Wejście » Wyjście
|-align="center"
|-align="center"
|'''[[Pryzmaryn]]'''
| rowspan=2 |[[Odłamek pryzmarynu]]  
| rowspan=2 |[[Odłamek pryzmarynu]]  
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
Linia 30: Linia 30:
|Output= Pryzmaryn
|Output= Pryzmaryn
}}
}}
|-align="center"
|'''Odłamek pryzmarynu<br>+<br>[[Torbiel z atramentem]]'''
|'''[[Pryzmarynowe cegły]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Odłamek pryzmarynu |B1= Odłamek pryzmarynu |C1= Odłamek pryzmarynu
|A1= Odłamek pryzmarynu |B1= Odłamek pryzmarynu |C1= Odłamek pryzmarynu
|A2= Odłamek pryzmarynu |B2= Odłamek pryzmarynu |C2= Odłamek pryzmarynu
|A2= Odłamek pryzmarynu |B2= Torbiel z atramentem |C2= Odłamek pryzmarynu
|A3= Odłamek pryzmarynu |B3= Odłamek pryzmarynu |C3= Odłamek pryzmarynu
|A3= Odłamek pryzmarynu |B3= Odłamek pryzmarynu |C3= Odłamek pryzmarynu
|Output= Cegły z pryzmarynu
|Output= Ciemny pryzmaryn
}}
}}
|-align="center"
|-align="center"
|'''[[Ciemny pryzmaryn]]'''
|[[Odłamek pryzmarynu]] <br>+<br> '''[[Torbiel z atramentem]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Odłamek pryzmarynu |B1= Odłamek pryzmarynu |C1= Odłamek pryzmarynu
|A1= Odłamek pryzmarynu |B1= Odłamek pryzmarynu |C1= Odłamek pryzmarynu
|A2= Odłamek pryzmarynu |B2= Torbiel z atramentem |C2= Odłamek pryzmarynu
|A2= Odłamek pryzmarynu |B2= Odłamek pryzmarynu |C2= Odłamek pryzmarynu
|A3= Odłamek pryzmarynu |B3= Odłamek pryzmarynu |C3= Odłamek pryzmarynu
|A3= Odłamek pryzmarynu |B3= Odłamek pryzmarynu |C3= Odłamek pryzmarynu
|Output= Ciemny pryzmaryn
|Output= Cegły z pryzmarynu
}}
}}
|-align="center"
|'''Odłamek pryzmarynu'''<br>+<br>[[Kryształy pryzmarynu]]'''
|'''[[Latarnia morska]]'''
|[[Odłamek pryzmarynu]] <br>+<br> '''[[Kryształy pryzmarynu]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Odłamek pryzmarynu |B1= Kryształy pryzmarynu |C1= Odłamek pryzmarynu
|A1= Odłamek pryzmarynu |B1= Kryształy pryzmarynu |C1= Odłamek pryzmarynu

Wersja z 14:15, 24 kwi 2017

Odłamek pryzmarynu

Typ

Materiał

Odnawialne

Tak

Możliwość grupowania

Tak, 64

Rzadkość

Pospolita


Odłamek pryzmarynu (ang. Prismarine shard) jest materiałem używanym do stworzenia latarni morskiej i różnych odmian pryzmarynu.

Otrzymywanie

Strażnicy

Odłamek pryzmarynu można zdobyć po zabiciu strażnika i starszego strażnika w ilości 0—2 sztuk. Można zwiększyć szansę upuszczenia odłamka pryzmarynu dzięki mieczowi zaklętemu na Grabież.

Zastosowanie

Wytwarzanie

Składniki Wejście » Wyjście Składniki Wejście » Wyjście
Odłamek pryzmarynu










Odłamek pryzmarynu
+
Torbiel z atramentem













Cegły z pryzmarynu






Odłamek pryzmarynu
+
Kryształy pryzmarynu



Latarnia morska






Historia

Pełna wersja
1.814w25aDodano odłamek pryzmarynu.
Nadchodzące zmiany w Pocket Edition
0.16.0build 1Dodano odłamek pryzmarynu.
Console Edition
TU31CU191.22Dodano odłamek pryzmarynu.

Zobacz też