Netherowa cegła: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
IdefixBot (dyskusja | edycje)
d Bot: Adding ja:ネザーレンガ.
Nie ma sensu dawać szablonu "Rozszerz" wtedy, gdy nie ma już niczego do napisania o danym przedmiocie, poprawki
Linia 9: Linia 9:
|data=405
|data=405
}}
}}
'''Netherowa cegła''' to [[Przedmioty|przedmiot]], używany do stworzenia [[Blok Netherowej cegły|bloku netherowej cegły]] lub  [[Płot z netherowej cegły|płotu z netherowej cegły]]. Możemy go uzyskać za pomocą przepalenia [[Netherrack]]u w [[piec]]u.
'''Netherowa cegła''' to [[Przedmioty|przedmiot]], który możemy uzyskać za pomocą przepalenia [[Netherrack]]u w [[piec]]u. Służy jako składnik w [[crafting]]u.


== Otrzymywanie ==
== Otrzymywanie ==
=== [[Przetapianie]] ===
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; border-collapse: collapse; background-color: #eee" cellpadding="5"
{| border="1" style="border-collapse: collapse; border-color: #555; border-collapse: collapse; background-color: #eee" cellpadding="5"
|- align="center"
|- align="center"
Linia 21: Linia 22:
|Input=  Netherrack |IA=
|Input=  Netherrack |IA=
|Output= Netherowa cegła  |OA=
|Output= Netherowa cegła  |OA=
|Fuel=   Węgiel, Dębowe deski, Drewno dębu, Sadzonka, Patyk, Wiadro z lawą  |FA= 1,1,1,2,2,1
|Fuel= Węgiel, Dębowe deski, Drewno dębu, Sadzonka, Patyk, Wiadro z lawą  |FA= 1,1,1,2,2,1
}}
}}
|}
|}
Linia 29: Linia 30:
|-align="center"
|-align="center"
!Składniki
!Składniki
!Przed » Po
!Wejście » Wyjście
|-
|-
| align="center" | [[Netherowa cegła]]
| align="center" | [[Netherowa cegła]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=             |B1=             |C1=
|A1= |B1= |C1=
|A2= Netherowa cegła |B2= Netherowa cegła |C2=
|A2= Netherowa cegła |B2= Netherowa cegła |C2=
|A3= Netherowa cegła |B3= Netherowa cegła |C3=
|A3= Netherowa cegła |B3= Netherowa cegła |C3=
|Output= Blok netherowej cegły
|Output= Blok netherowej cegły
}}
|-
| align="center" | [[Netherowa cegła]] <br> + <br> '''[[Brodawka]]'''
|{{Grid/Crafting Table
|A1= |B1= |C1=
|A2= Nasiona brodawki |B2= Netherowa cegła |C2=
|A3= Netherowa cegła |B3= Nasiona brodawki |C3=
|Output= Blok czerwonej Netherowej cegły
}}
}}
|}
|}


== Historia ==
== Historia ==
{{Historia|w}}
{{Historia|w}}
{{Historia||1.5|snap=13w01a|Dodano netherowe cegły.}}
{{Historia||1.5|snap=13w01a|Dodano netherową cegłę.}}
{{Historia||1.10|snap=16w20a|Netherowa cegła może być wykorzystywana do stworzenia [[blok czerwonej Netherowej cegły|bloku czerwonej Netherowej cegły]].}}
{{Historia|pa}}
{{Historia|pa}}
{{Historia||0.6.0|Dodano netherowe cegły.}}
{{Historia||0.6.0|Dodano netherowe cegły.}}
Linia 49: Linia 58:
{{Historia||xbox=TU9|xbone=CU1|ps=1.00|Dodano netherowe cegły.}}
{{Historia||xbox=TU9|xbone=CU1|ps=1.00|Dodano netherowe cegły.}}
{{Historia|foot}}
{{Historia|foot}}
== Zobacz też ==
* [[Blok netherowej cegły]]
* [[Blok czerwonej Netherowej cegły]]


{{Przedmioty}}
{{Przedmioty}}

Wersja z 18:39, 28 cze 2016

Artykuł Netherowa cegła jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.
Netherowa cegła

Typ

Przedmiot

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak, 64

Rzadkość

Pospolita


Netherowa cegła to przedmiot, który możemy uzyskać za pomocą przepalenia Netherracku w piecu. Służy jako składnik w craftingu.

Otrzymywanie

Przetapianie

Składniki Przed » Po
Netherrack




Drewno dębu
2

2
Wiadro z lawą

Zastosowanie

Składniki Wejście » Wyjście
Netherowa cegła










Netherowa cegła
+
Brodawka



Blok czerwonej Netherowej cegły
Nasiona brodawki


Nasiona brodawki

Historia

Pełna wersja
1.513w01aDodano netherową cegłę.
1.1016w20aNetherowa cegła może być wykorzystywana do stworzenia bloku czerwonej Netherowej cegły.
Pocket Edition Alpha
0.6.0Dodano netherowe cegły.
Console Edition
TU9CU11.00Dodano netherowe cegły.

Zobacz też