Netherowy kwarc: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Qwert225 (dyskusja | edycje)
interwiki
Qwert225 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 7: Linia 7:
|wersja=13w01a
|wersja=13w01a
}}
}}
'''Kwarc''' to przedmiot dodany do gry w wersji [[Historia wersji/Nieoficjalne wersje|13w01a]]. Może zostać zdobyty przez zniszczenie [[ruda kwarcu|rudy kwarcu]], znalezionej w [[Nether]]ze. Jest potrzebny do stworzenia [[komparator]]a, [[detektor światła dziennego|detektora światła dziennego]] i [[blok kwarcu|bloku kwarcu]].
'''Kwarc''' to przedmiot dodany do gry w wersji [[Historia wersji/Nieoficjalne wersje|13w01a]]. Może zostać zdobyty przez zniszczenie [[ruda kwarcu|rudy kwarcu]], znalezionej w [[Nether]]ze. Jest potrzebny do stworzenia [[komparator]]a, [[detektor światła dziennego|detektora światła dziennego]] i [[blok kwarcu|bloku kwarcu]], a od 1.8 także [[dioryt]]u i [[granit]]u.


== Zastosowanie ==
== Zastosowanie ==
Linia 15: Linia 15:
!Przed » Po
!Przed » Po
|-align="center"
|-align="center"
|[[Szkło]] <br>+<br>[[Kwarc]] <br>+<br>[[Schodek|Drewniane półpłyty]]
|[[Szkło]] <br>+<br>'''Kwarc''' <br>+<br>[[Schodek|Drewniane półpłyty]]
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1= Szkło        |B1= Szkło        |C1= Szkło
|A1= Szkło        |B1= Szkło        |C1= Szkło
Linia 23: Linia 23:
}}
}}
|-align="center"
|-align="center"
|[[Kamień]] <br>+<br> [[Czerwona pochodnia]] <br>+<br> [[Kwarc]]
|[[Kamień]] <br>+<br> [[Czerwona pochodnia]] <br>+<br> '''Kwarc'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1= Czerwona pochodnia |C1=  
|A1=  |B1= Czerwona pochodnia |C1=  
Linia 31: Linia 31:
}}
}}
|-align="center"
|-align="center"
|[[Kwarc]]
|'''Kwarc'''
|{{Grid/Crafting Table
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=  |C1=  
|A1=  |B1=  |C1=  
Linia 37: Linia 37:
|A3= Kwarc |B3= Kwarc |C3=
|A3= Kwarc |B3= Kwarc |C3=
|Output= Blok kwarcu |OA=  
|Output= Blok kwarcu |OA=  
}}
|-align="center"
|'''Kwarc''' + [[Bruk]]
|{{Grid/Crafting Table
|A1=  |B1=  |C1=
|A2= Bruk |B2= Kwarc |C2=
|A3= Kwarc |B3= Bruk |C3=
|Output= Dioryt |OA=
}}
|-align="center"
|'''Kwarc''' + [[Dioryt]]
|{{Grid/Crafting Table
|nieokreślona=1
|A1=  |B1=  |C1=
|A2= Kwarc |B2= Dioryt |C2=
|A3=  |B3=  |C3=
|Output= Granit |OA=
}}
}}
|}
|}
Linia 43: Linia 60:
{{Historia|wydanie}}
{{Historia|wydanie}}
{{Historia||1.5|rowspan=2|snap=13w01a|Dodano kwarc.}}
{{Historia||1.5|rowspan=2|snap=13w01a|Dodano kwarc.}}
{{Historia|||snap=13w02a|Kwarc możemy wykorzystać do utworzenia [[blok kwarcu|bloku kwarcu]].}}
{{Historia|||snap=13w02a|Kwarc może być wykorzystany do utworzenia [[blok kwarcu|bloku kwarcu]].}}
{{History||1.8|snap=14w02a|Kwarc może zostać użyty do wytworzenia [[dioryt]]u i [[granit]]u.}}
{{Historia|foot}}
{{Historia|foot}}



Wersja z 11:28, 19 paź 2014

Netherowy kwarc
Typ

Surowiec

Odnawialne

?

Możliwość grupowania

Tak (64)

Rzadkość

Pospolita


Kwarc to przedmiot dodany do gry w wersji 13w01a. Może zostać zdobyty przez zniszczenie rudy kwarcu, znalezionej w Netherze. Jest potrzebny do stworzenia komparatora, detektora światła dziennego i bloku kwarcu, a od 1.8 także diorytu i granitu.

Zastosowanie

Składniki Przed » Po
Szkło
+
Kwarc
+
Drewniane półpłyty







Schodek z drewna Schodek z drewna Schodek z drewna
Kamień
+
Czerwona pochodnia
+
Kwarc










Kwarc










Kwarc + Bruk










Kwarc + Dioryt










Historia

Pełna wersja
1.513w01aDodano kwarc.
13w02aKwarc może być wykorzystany do utworzenia bloku kwarcu.
1.814w02aKwarc może zostać użyty do wytworzenia diorytu i granitu.