View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Kula szlamu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
JasiuPoprawki |
JasiuPoprawki |
||
| Linia 22: | Linia 22: | ||
!Składniki | !Składniki | ||
!Wejście » Wyjście | !Wejście » Wyjście | ||
|- | |-align="center" | ||
| '''Kula szlamu''' | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= Kula szlamu |B1= Kula szlamu |C1= Kula szlamu | |||
|A2= Kula szlamu |B2= Kula szlamu |C2= Kula szlamu | |||
|A3= Kula szlamu |B3= Kula szlamu |C3= Kula szlamu | |||
|Output= Blok szlamu | |||
}} | |||
|-align="center" | |||
| '''Kula szlamu''' <br>+<br> [[Tłok]] | | '''Kula szlamu''' <br>+<br> [[Tłok]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| Linia 28: | Linia 36: | ||
|B3= Tłok | |B3= Tłok | ||
|Output= Lepki tłok | |Output= Lepki tłok | ||
}} | }} | ||
|- | |-align="center" | ||
| '''Kula szlamu'''<br>+<br> [[Płomienny proszek]] | | '''Kula szlamu'''<br>+<br> [[Płomienny proszek]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
| Linia 44: | Linia 44: | ||
|Output= Magmowy krem | |Output= Magmowy krem | ||
}} | }} | ||
|- | |-align="center" | ||
| '''Kula szlamu''' | | '''Kula szlamu''' <br>+<br> [[Nić]] | ||
|{{Grid/Crafting Table | |{{Grid/Crafting Table | ||
|A1= | |A1= Nić |B1= Nić | ||
|A2= | |A2= Nić |B2= Kula szlamu | ||
|C3= Nić | |||
|Output= | |Output= Smycz |OA=2 | ||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
Wersja z 21:15, 1 mar 2016
| Artykuł Kula szlamu jest krótki. Możesz pomóc, poszerzając go.
|
Kula szlamu
| Typ |
Materiał |
| Wytrzymałość |
1 |
| Odnawialne |
? |
| Możliwość grupowania |
Tak (64) |
| Rzadkość |
Pospolita |
Kula szlamu (ang. Slimeball) jest przedmiotem upuszczanym po zabiciu małego szlama w ilości 0-2. Obecnie jej zastosowaniami są tworzenie bloku szlamu, lepkiego tłoku, magmowego kremu oraz smyczy.
Kule szlamu są odnawialne.
Zastosowanie
Wytwarzanie
| Składniki | Wejście » Wyjście | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kula szlamu |
| ||||||||||||
| Kula szlamu + Tłok |
| ||||||||||||
| Kula szlamu + Płomienny proszek |
| ||||||||||||
| Kula szlamu + Nić |
|
Ciekawostki
- Przed wersją Beta 1.7 kula szlamu nie miała żadnego zastosowania.
- Na serwerach SMP dzięki pluginom można używać kule szlamu jako piłki do gry w piłkę nożną.
