View at: Szablon:Przedmioty/zawartość [edytuj]
Jajko: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| [wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 24: | Linia 24: | ||
|A3= Zboże |B3= Zboże |C3= Zboże | |A3= Zboże |B3= Zboże |C3= Zboże | ||
|Output= Ciasto | |Output= Ciasto | ||
|}} | }} | ||
|- align="center" | |||
|[[Dynia]] + [[Jajko]] + [[Cukier]] | |||
|{{Grid/Crafting Table | |||
|A1= |A2= Jajko |A3= | |||
|B1= |B2= Cukier |B3= Dynia | |||
|C1= |C2= |C3= | |||
|Output= Placek dyniowy | |||
|nieokreślona=1 | |||
}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Wersja z 18:02, 12 gru 2012
| Artykuł Jajko jest krótki. Możesz pomóc, poszerzając go.
|
Szablon:Jedzenie Jajko to przedmiot dodany w 7 Secret Friday Update. Kurczak składa jedno jajo co ok. 5-10 minut. Po przejściu gry na wersję Beta, jajkiem można rzucić w moba lub w potwora, co jednak nie zadaje im obrażeń, a jedynie odpycha je, tak jak rzucenie śnieżką. Jest 1/8 szansy, że z rzuconego jajka wykluje się 1 kurczak, natomiast jest 1/32 szansy, że wyklują się aż 4 kurczaki. Jajka są także przydatne kiedy uciekamy przed mobami. Możemy wtedy rzucać w moby, tak by odepchnąć ich od siebie i uciec. Jajko jest niezbędne do zrobienia ciasta.
Zastosowania
| Składniki | Przed » Po | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jajko + Mleko + Cukier + Zboże |
| ||||||||||||
| Dynia + Jajko + Cukier |
|
| Składniki | Przed » Po |
|---|---|
| Jajko |
Ciekawostki
- Jajka, tak jak strzały i kulki śnieżne, włożone do dozownika zostają wystrzelone, co daje taki sam efekt jakby nimi rzucić.
- Jajko rzucone w portal rozbije się o niego.
- Jajka można stackować po 16 na jednym polu.
- Rzucone jajka nie zadają obrażeń, podobnie jak śnieżki, lecz zadają one bardzo małe obrażenia Smokowi Kresu.
- Rzucając jajko w neutralnego moba, możemy go sprowokować.