Jajko: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
dodanie zastosowania
źródło czasu pojawiania się jajek: artykuł o Kurczaku; drugie zastosowanie lekko żartobliwe, ale jednak ważne.
Linia 7: Linia 7:
|data1=344
|data1=344
}}
}}
'''Jajko''' to przedmiot dodany w [[historia wersji|7<sup>th</sup> Secret Friday Update]]. [[Kurczak]] składa jedno jajo co ok. 4-5 minut. Po przejściu gry na wersję [[Beta]], jajkiem można rzucić w moba lub w potwora, co spowoduje utratę punktów życia. Jest 1/8 szansy, że z rzuconego jajka wykluje się 1-4 kurczaków. Jajko jest niezbędne do zrobienia [[ciasto|ciasta]].
'''Jajko''' to przedmiot dodany w [[historia wersji|7<sup>th</sup> Secret Friday Update]]. [[Kurczak]] składa jedno jajo co ok. 5-10 minut. Po przejściu gry na wersję [[Beta]], jajkiem można rzucić w moba lub w potwora, co spowoduje utratę punktów życia. Jest 1/8 szansy, że z rzuconego jajka wykluje się 1-4 kurczaków. Jajko jest niezbędne do zrobienia [[ciasto|ciasta]].


== Zastosowanie ==
== Zastosowanie ==
Linia 22: Linia 22:
|Output= Ciasto
|Output= Ciasto
|}}
|}}
|-
! Jajko
|<center>[[Plik:Grid Jajko.png]] » [[Plik:Babychicken.png|32px]]</center>
|}
|}



Wersja z 20:29, 1 lut 2012

Artykuł Jajko jest krótki.
Możesz pomóc, poszerzając go.

Szablon:Jedzenie Jajko to przedmiot dodany w 7th Secret Friday Update. Kurczak składa jedno jajo co ok. 5-10 minut. Po przejściu gry na wersję Beta, jajkiem można rzucić w moba lub w potwora, co spowoduje utratę punktów życia. Jest 1/8 szansy, że z rzuconego jajka wykluje się 1-4 kurczaków. Jajko jest niezbędne do zrobienia ciasta.

Zastosowanie

Składniki Przed » Po
Jajko + Mleko +
Cukier + Zboże
Mleko Mleko Mleko



Zboże Zboże Zboże
Jajko
Plik:Grid Jajko.png » Plik:Babychicken.png

Ciekawostki

  • Jajka, tak jak strzały i kulki śnieżne, włożone do dozownika zostają wystrzelone, co daje taki sam efekt jakby nimi rzucić.
  • Jajko rzucone w portal rozbije się o niego.
  • Jajka można stackować po 16 na jednym polu.