Historia wersji/Xbox 360: Różnice pomiędzy wersjami

Z Minecraft Wiki Polska
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
[wersja nieprzejrzana][wersja nieprzejrzana]
Falibor (dyskusja | edycje)
1.2.1 / 1.3
Linia 12: Linia 12:
!width="90"|Data wydania
!width="90"|Data wydania
!Zmiany
!Zmiany
|-
|| 1.3 || 1.0.1 || 19 grudnia 2012 ||
* Dodano [[Alchemia|alchemię]]
|-
|| 1.2.1 || Beta 1.8.2 (Aktualizacja naprawiająca błędy) || 15 listopada 2012 ||
* Poprawiono otrzymywanie obrażeń od [[strzała|strzał]] pomimo wyłączonego trybu PVP.
|-
|-
|| 1.2 || Beta 1.8.2 || 16 października 2012 ||
|| 1.2 || Beta 1.8.2 || 16 października 2012 ||
Linia 20: Linia 28:
* Świat [[Super płaski]]
* Świat [[Super płaski]]
|-
|-
||   || Beta 1.7.3 || 13 lipiec 2012 ||
|| 1.1 || Beta 1.7.3 || 13 lipiec 2012 ||


* Funkcje takie jak w Beta 1.7.3 na PC
* Funkcje takie jak w Beta 1.7.3 na PC

Wersja z 23:11, 19 gru 2012


Najnowsza wersja gry na Xbox 360 to TU74.

Beta

Numer / nazwa wersji Odpowiednik w PC Data wydania Zmiany
1.3 1.0.1 19 grudnia 2012
1.2.1 Beta 1.8.2 (Aktualizacja naprawiająca błędy) 15 listopada 2012
  • Poprawiono otrzymywanie obrażeń od strzał pomimo wyłączonego trybu PVP.
1.2 Beta 1.8.2 16 października 2012
1.1 Beta 1.7.3 13 lipiec 2012
  • Funkcje takie jak w Beta 1.7.3 na PC
  • Dodane poradniki o tłokach i czerwonym kamieniu
1.0.1 Aktualizacja z Poprawkami 15 czerwca 2012[1]
  • Dodany automatyczny zapis, można go ustawić od 15 minut do 2 godzin.
  • Dodano opcję czułości kontrolera.
  • Dodano opcję przezroczystości interfejsu dla ekranów plazmowych.
  • Dodano opcję wyświetlania tagu gracza na podzielonym ekranie.
  • Dodano opcję w ustawieniach, aby wyświetlać/nie wyświetlać podpowiedzi.
  • Dodano opcję w ustawieniach, aby wyświetlać/nie wyświetlać sterowania.
  • Dodano kordy na mapie.
  • Dodano nowe sekcje, jak grać w trybie wieloosobowym, robić zrzuty ekranu.
  • Dodano ostrzeżenia przy próbie umieszczenia lawy przy miejscu odrodzenia.
1.0 Beta 1.6.6 9 maja 2012

Przypisy

<references>